Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Castorama chce do centrum miasta. Urząd zgodzi się na przebudowę marketu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 września 2017 r. o 10:38 Powrót do artykułu
Ja jako mieszkaniec Puław - nie zgadzam się na powiększanie tego sklepu. Jak by się wybudowali tam gdzie Leroy Merlin to nie było by problemu - na obrzeżach miasta jest miejsce na tego typu wielkie sklepy. A jak się chamsko pchali do centrum to niech teraz nie marudzą. Niech radni nie dadzą się omamić ładną elewacją i obiecankami. Castorama mogła się angażować w życie kulturalne miasta przez tyle lat a jakoś tego nie było widać. Teraz to co proponują to po prostu łapówka i nic więcej. Mam nadzieję że radni podejmą słuszną decyzję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli w Puławach otworzą Castoramę to puławski Leroy Merlin na tym straci. Ale zyskają na tym wszyscy konsumenci, bo będą mieli wybór. Proste jak włos Mongoła. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Czeżyk małe sklepy są na Lubelskiej tam gdzie Gala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Castorama zbyt słabo zaakcentowała że zasponsoruje festiwal pieśni religijnej. Czeżyk by się zgodził bez zająknięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę problemu super wygląda na zdjęciu bardziej nowoczesnie powinni przebudować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nie których czas się zatrzymał i gadanie że to zaszkodzi małym sklepom to bzdura. Kto miał paść to już padał. To już jest tylko konkurowanie między dużymi. Miasto i mieszkańcy tylko na tym skorzystają. Ładniejszy budynek, większy wybór towaru i niższe ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz pokażcie, w którym mieście stawia się markety budowlane w centrum miasta?! Niech zjeżdżają z hangarami na Dęblińską, Składową albo do Góry Puławskiej. W studium rewitalizacji Puław ktoś słusznie wskazał, że miasto nie ma żadnego śródmieścia. Przez takie pomysły Puławy będą wyglądały jak Centrum Marki pod Warszawą, a nie miasto. Jeszcze niech zaczną sprzedawać cement na Peksiaku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duzy sklep budowlany w centrum miasta to zły pomysł!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
U nie których czas się zatrzymał i gadanie że to zaszkodzi małym sklepom to bzdura. Kto miał paść to już padał. To już jest tylko konkurowanie między dużymi. Miasto i mieszkańcy tylko na tym skorzystają. Ładniejszy budynek, większy wybór towaru i niższe ceny.
 O niższych cenach w markecie budowlanym nie ma mowy.Wszedzie drożyzna.Robiłam remont i produkty zakupione w Gali były tańsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niższe ceny w marketach to bzdura! Tańszy to tam jest chiński chłam, najczęściej jednorazowego użytku. Markety niszczą puławski handel. Musimy wspierać lokalnych przedsiębiorców żeby zyski zostawały w Polsce. kiedyś wektra, gala, hembud też sponsorowaly i sport i kulturę ... przeplacajac w marketach, pomyślmy dlaczego to sie zmieniło,ile osób pracowało w tych firmach przed otwarciem marketów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za zaścianek. Ludzie, wiecie jaka jest podstawowa różnica między marketem budowlanym a zapyziałym małym sklepem budowlanym ? Wybór towarów. W takim OBI/Castoramie/Leroy Merlin/Praktikerze mam wszystko od najmniejszej śrubki po drewniany domek na działkę. A w sklepiku u szwagra mam g...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konia z rzędem temu kto powie gdzie jest centrum Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konie teraz potaniały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki fajny myk na obejście prawa, Skorumpowana władza bo nie mogę tego zrozumieć, że było inaczej wydawała pozwolenia w centrum miasta na 2000 m2 powierzchni handlowej i na 3000 m2 powierzchni magazynowej i 3000 parkingowej. Miasto bogate głównie z podatków obywateli i ZA stworzyło z centrum miasta strefę magazynową handlową i nie uwierzę, że te Kauflandy, Brica, Biedronki, Carrefoury czy planowana stacja paliw przy Peugeocie mogłyby powstać bezinteresownie. Firma jeżeli chce zmienić elewację czy sponsorować to proszę bardzo to jest jej poprawa wizerunku, a nie może używać szantażu. Może władze by sprawdziły ile osób pracuje w Tesco bo miało 500 choć tu do lokalizacji nie mam zastrzeżeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwiedzam inne dużo biedniejsze miasta i widzę zadbane centra, deptaki, fontanny , ogródki kawiarniane i ciekawą architekturę. A Puławy z takim budżetem i taką pomocą z UE nie mają żadnego miejskiego centrum. Wybudowano port dla kilku żeglarzy, Inkubator dla trzech małych firm, młyn na Kazimierskiej prawie pusty, stadion na którym nie można rozgrywać poważnych meczy, park co po deszczu zamienia się w błotniste brudne ścieżki i teraz będzie to samo z tą nową halą blaszaną zwaną sportowa. No i powstało wiele blaszaków w centrum z ogromnymi magazynami i parkingami. Ciekawe ile kosztuje zmiana mpzp, czy tylko publiczny sponsoring i odnowienie elewacji? Jeżeli tak to jutro idę i zmieniam swojej działki na dziesięciopiętrowy wieżowiec, a co nie wolno mi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie brzmi: kadencja pisowskiej władzy w mieście już prawie na finiszu i co zrobili, żeby miasto się rozwijało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to na Niwie jest centrum miasta? Może to od momentu jak powstały w okolicy te blaszaki na które tak narzekacie i robicie w nich zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czysta kpina. Najpierw obeszli prawo wydzielając z powierzchni niby magazyn żeby władować się do centrum. Podejrzewam że sypnęli groszem bo nawet w sądzie ten numer przeszedł. A teraz chcą się przebudowywać??? I jeszcze ta argumentacja albo oferta w zamian to śmiech na sali. Skład cementu w centrum miasta - brawo. Takie numery tylko w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się podoba. Już lepsze to niż to co stoi w tym miejscu teraz. Zwłaszcza że miejsce dość eksponowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tez sie podoba ładnie to wygląda i sklep Castorama bardziej znany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...