Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA u wójta Janowca

Utworzony przez Jan Przetarg, 30 grudnia 2012 r. o 18:16 Powrót do artykułu
Każdy potencjalny inwestor który chciałby coś zrobić w gminie Janowiec po spotkaniu z Wójtem lub wszechwiedzącycm Sekretarzem Gminy nigdy tu nie wraca. Szkoda bo pięknie położony Janowiec staje się zaściankiem nie wykorzystując atrakcyjnego położenia. Trzeba mieć nadzieję że czas przyniesie zmiany. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ich misja polega na odstraszeniu wszystkiego i wszystkich ?, a co ze wspaniałą inwestycją w nasiłowie gdzie w centrum kongresowym którego projekt powstał jeszcze za starego wójta miało zanależć prace kilkadziesiąt osób czyżby to tez odstraszyli ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z tym Ambrysewskim ,czy żeczywiscie kosił wały /-ręcista/?? a buraki kto całą noc zbierał żeby kupić garnitur ?? a w niedziele po sumie kto z lasu wyjechał pomarańczowym traktorem i wiózł drzewo -katolik??? oj dużo wiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO TYLKO NIEZNACZNA CZĘŚĆ DRÓG ZOSTAŁA WYRÓWNANA PIASKIEM PO POWODZI ?CZYŻBY ZABRAKŁO PIASKU? BO PRZECIEŻ PIENIĄŻKI DOSTALIŚMY NA WSZYSTKIE DROGI NA POWIŚLACH KTÓRE BYŁY ZALANE PRZEZ POWÓDZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brześcianka napisał:
a co z tym Ambrysewskim ,czy żeczywiscie kosił wały /-ręcista/?? a buraki kto całą noc zbierał żeby kupić garnitur ?? a w niedziele po sumie kto z lasu wyjechał pomarańczowym traktorem i wiózł drzewo -katolik??? oj dużo wiem ! [/quote] [quote name='brześcianka' timestamp='1357253834' post='716252'] a co z tym Ambrysewskim ,czy żeczywiscie kosił wały /-ręcista/?? a buraki kto całą noc zbierał żeby kupić garnitur ?? a w niedziele po sumie kto z lasu wyjechał pomarańczowym traktorem i wiózł drzewo -katolik??? oj dużo wiem !
NIETYLKO KOSIŁ WAŁY ALE I ZIEMIE ROZWOZIŁ TACZKĄ I RÓWNAŁ PO PRZERWANYM WALE WRAZ Z RODZINĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie obiecywał plac zabaw na przyrwie,obwodnice przez przyrwe, nowy rynek a z tych inwestycji jest ułożona 15 metrowa droga z trelinki z odzysku . Obiecanki cacanki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKANIEC napisał:
słuchajcie jak przeczytałem w gazecie tygodnik powiśla o tym jak prezes promu miażdży radnego Lisa który zapytał o zadłużenie promu ,pomyślałem że ,faktycznie czego ten radny się czepia przecież trzeba inwestować .ale jak przeczytałem tu na forum mase informacji że spółka prom jest zadłużona na kilkaset tysięcy złotych to wzięła mnie taka złość że nie ma gospodarza który by rozsadnie planował inwestycje w myśl zasady małą łyżeczką jak w biednej gminie przystało a nie całą chochlą jak byśmy mieli wielomiljonowy budrzet. Może zasada byle szybko wydać ,i mieć problem z głowy dla pana wójta jest dobra ale nie dla mieszkańców . a na sesjach rady gminy wielokrotnie wójt wypowiadał słowa TO nie JA to RADA ZDECYDOWAŁA . NAJLEPIEJ ZGONIĆ NA RADNYCH . BOI PRZECIEŻ TO ONI STOJĄ NA STRAŻY WYDATKÓW . TYLKO PO CO NAM WÓJT SKORO WSZYSTKO ZWALA NA RADNYCH .
radny LIS ma się czym szczycić jest wspaniałym gospodrzem godnym zaufania,bardzo grzecznym człowiekiem z którym się chce rozmawiać o tym drugim nie chce nawet słowa powiedzieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ambrysewski wykonywał czynności pracy na wale to pewnie zapłacił podatki z tego tytułu ? Powinien ktoś powiadomić ZUS . czy rencista wykonujący ciężkie prace powinien pobierac świadczenia !!Sam publicznie głosi że w janowcu działa grupa przestępcza ,a on poświęca zdrowie i naraża życie by temu zapobiec . czy jest to tylko dobry Kamuflaż ? O co TU CHODZI ????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co wiecie na temat wójta, ambryszewskiego i całej szajki trzeba jak najbardziej rozpowszechnić, niech ludzie wiedzą co sie tu dzieje! Prosze was nagłaśniajcie tą sprawe! Pani Elżbieta Jaworowicz by sie tu przydała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam się dzieje w tym janowcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samo życie władza ma się dobrze ,gorzej z ludem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co tak naprawdę chodzi w sprawie kopalni piasku? Niech CBA sprawdzi dokładnie ile kruszywa zostało wydobyte w czasie trwania umowy i jakie z tego tytułu kwoty wpłynęły do kasy gminy Janowiec!!! Tu jest przekręt i niegospodarność. A niby taki uczciwy Wójt, Prawy i Sprawiedliwy i Prezesa przyjmuje i śmigłowce spec słuzb nad wałem widzi...wprost ideał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy kasa z piasku nie wsypała się "przypadkiem" do kieszeni Wójta???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli cokolwiek jest nie w porządku, CBA to znajdzie...pewnie będzie Wam głupio jeśli nie znajdzie nic...Prawdopodobienstwo tego jest b.duże...ciekawe czy ktoś wtedy przeprosi za swoje, ostre niekiedy, słowa...żali mi Was...najwyraxniej większośc mieszkanców wsi Janowiec potrafi krytkowac, dopatrywać się przekretów, korupcji itp...Pokażcie może w końcu co potraficie...o ile cokolwiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
jesli cokolwiek jest nie w porządku, CBA to znajdzie...pewnie będzie Wam głupio jeśli nie znajdzie nic...Prawdopodobienstwo tego jest b.duże...ciekawe czy ktoś wtedy przeprosi za swoje, ostre niekiedy, słowa...żali mi Was...najwyraxniej większośc mieszkanców wsi Janowiec potrafi krytkowac, dopatrywać się przekretów, korupcji itp...Pokażcie może w końcu co potraficie...o ile cokolwiek...
haahaha najprawdopodobniej wypowiedz ta należy do pracownika urzędu gminy:) nikomu nie bedzie głupio bo ludzie mieszkają tu i widzą co sie dzieje, jeszcze nie są na tyle głupi zeby nie zauważyc co władze janowca wyprawiają. Nic sie nie dzieje bez przyczyny, nienawiść tez nie jest bezzasadna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem okazje odwiedzić urząd gminy w janowcu i rozmawiać z obecnym sekretarzem , więc mogę się podzielić spostrzeżeniami . Nie zrobił na mnie wrażenia podczas rozmowy ze mną żuł gumę , przekręcał znaczenie słów , i nagminnie używał słów: prawdopodobnie, być może, mam nadzieje . Czy to świadczy panie sekretarzu o pana niekompetencji .? bo tak sformułowane wypowiedzi z tymi słowami tak naprawdę nie stanowią żadnej wiążącej odpowiedzi. ? Może obecny wójt powinien zatrudnić nowego sekretarza bardziej kompetentnego ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
jesli cokolwiek jest nie w porządku, CBA to znajdzie...pewnie będzie Wam głupio jeśli nie znajdzie nic...Prawdopodobienstwo tego jest b.duże...ciekawe czy ktoś wtedy przeprosi za swoje, ostre niekiedy, słowa...żali mi Was...najwyraxniej większośc mieszkanców wsi Janowiec potrafi krytkowac, dopatrywać się przekretów, korupcji itp...Pokażcie może w końcu co potraficie...o ile cokolwiek...
pokaże to całej gminie cba . ubezpieczasz się mówiąc :prawdopodobieństwo tego jest bardzo duże że może cba nic nie znajdzie też do końca nie jesteś pewien zabezpieczając się w ten sposób .Więc jedz na dwie kopalnie i zobacz że nie ma piachu i kasy w gminie też .co ty na to ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
dlaczego na gminym boisku trawa żółknie ?czy z powodu tego piasku? [/quote][quote name='gość' timestamp='1357068205' post='715556'] dlaczego na gminym boisku trawa żółknie ?czy z powodu tego piasku?
bo odpowiada za nie GOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jagusia napisał:
Ja się nie znam na rządach ale przyjezdzam do Janowca do rodziny - coraz gorzej wygląda okolica, drogi w traaagicznym stanie. Nie wiem po co potrzebna komu jest przystan jachtowa skoro nie ma kasy na ulice, na rozrywkę dla młodziezy. Kurcze w lecie to chyba słynny Max tam króluje wieczorami... a można było by zrobic coś na prawdę fajnego. Dużo złego słyszałam o władzy, zwłaszcza o zwolnieniach niewygodnych osób. O szukaniu haków na każdego kto przeciw. Kurcze po co tyle knucia - nie lepiej coś zrobic wspólnie z mieszkancami????
Teraz nawet "słynny Maks" został zamknięty. Nie ma nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz nie ma Maxa????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 868

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...