Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA u wójta Janowca

Utworzony przez Jan Przetarg, 30 grudnia 2012 r. o 18:16 Powrót do artykułu
Podobno jakas lodziara była pod gok-iem w niedziele w nocy. Świętowali że ho ho
 Bardzo dobrze że świętowali mieli ku temu powód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" ...oraz kościół, w podziemiach którego umieszczono kryptę ze szczątkami rodziny Kochanowskich".
Można było znacznie lepiej? Jak widać można! Dziewczyny dbajcie o formę i treść. Nie dawajcie ciała pisząc tak proste teksty  w takiej formie, bo proste niekoniecznie musi oznaczać prostackie i dla analfabetów. Miejcie na uwadze, że tak jak w życiu zawsze treścią będą piersi, a formą stanik, ale tylko w nielicznych przypadkach treść bez formy będzie fajnie wyglądać:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno jakas lodziara była pod gok-iem w niedziele w nocy. Świętowali że ho ho
Bardzo dobrze że świętowali mieli ku temu powód
No, ale z tymi lodami to chyba lekka przesada - to była dość zimna noc w sensie meteorologicznym oczywiście. Bardziej na miejscu byłaby wata cukrowa, albo rurka z kremem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak dla innych mieszkańców, ale dla mnie to jest wielki skandal, żeby najlepsza nauczycielka języka angielskiego traciła czas ucząc przedszkolaków nazw kolorów po angielsku skoro ma co roku lauretaów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. Pani Różycka ponosi chyba konsekwencje tego, że była doceniana przez poprzednika tej śmiesznej, obecnej, trzyosobowej dyrekcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację. Podobnie jest z Panem Karolikiem. Dwoje najlepszych nauczycieli w szkole musi pracować poniżej swoich kwalifikacji jako świetliczanki i nauczycielki przedszkola bo nie należą do kasty uprzywilejowanych przydupasów jasiowej beci? Co będzie jak ci najlepsi wq..ni odejdą i zostaną ci lepiej przez dyrekcję oceniani patałachy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak dla innych mieszkańców, ale dla mnie to jest wielki skandal, żeby najlepsza nauczycielka języka angielskiego traciła czas ucząc przedszkolaków nazw kolorów po angielsku skoro ma co roku lauretaów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. Pani Różycka ponosi chyba konsekwencje tego, że była doceniana przez poprzednika tej śmiesznej, obecnej, trzyosobowej dyrekcji.[/quote]   [quote]Masz rację. Podobnie jest z Panem Karolikiem. Dwoje najlepszych nauczycieli w szkole musi pracować poniżej swoich kwalifikacji jako świetliczanki i nauczycielki przedszkola bo nie należą do kasty uprzywilejowanych przydupasów jasiowej beci? Co będzie jak ci najlepsi wq..ni odejdą i zostaną ci lepiej przez dyrekcję oceniani patałachy?
Pewnie nie są tacy dobrzy, jak ich poprzednik myślał. Nikt z dyrekcji z pewnością nie postąpiłby tak celowo. To przecież ludzie wykształceni, którzy z pewnością by tak nie postąpili z innymi. Co innego mnie zastanawia, moje dziecko brało udział w tym konkursie i mówiło, że trzeba zdobyć 90 procent z tego konkursu, a tu napisane jest na stronie, że 80 procent, a moje dziecko miało 80 procent i nie przeszło dalej. To ktoś się chyba pomylił. Przyjdę wyjaśnić w poniedziałek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak dla innych mieszkańców, ale dla mnie to jest wielki skandal, żeby najlepsza nauczycielka języka angielskiego traciła czas ucząc przedszkolaków nazw kolorów po angielsku skoro ma co roku lauretaów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. Pani Różycka ponosi chyba konsekwencje tego, że była doceniana przez poprzednika tej śmiesznej, obecnej, trzyosobowej dyrekcji.[/quote] [quote]Masz rację. Podobnie jest z Panem Karolikiem. Dwoje najlepszych nauczycieli w szkole musi pracować poniżej swoich kwalifikacji jako świetliczanki i nauczycielki przedszkola bo nie należą do kasty uprzywilejowanych przydupasów jasiowej beci? Co będzie jak ci najlepsi wq..ni odejdą i zostaną ci lepiej przez dyrekcję oceniani patałachy?
Pewnie nie są tacy dobrzy, jak ich poprzednik myślał. Nikt z dyrekcji z pewnością nie postąpiłby tak celowo. To przecież ludzie wykształceni, którzy z pewnością by tak nie postąpili z innymi. Co innego mnie zastanawia, moje dziecko brało udział w tym konkursie i mówiło, że trzeba zdobyć 90 procent z tego konkursu, a tu napisane jest na stronie, że 80 procent, a moje dziecko miało 80 procent i nie przeszło dalej. To ktoś się chyba pomylił. Przyjdę wyjaśnić w poniedziałek.
 Gratuluję dziecka i dziecku tych 80%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej gminie wszystko schodzi na psy a ci wykształceni najbardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No się doigramy będzie 5 lat następnych nieudolnych rzadow. Dalej będą kręcić lody polasiki i doktorki
 podobno z tymi lodami to już zaczeli w niedziele wyborczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"14 maja 2018 (wtorek) godz. 16.00" "Wyniki w nauce i zachowaniu na miesiąc przed zakończeniem roku szkolnego 2017/2018. Przewidywane oceny zachowania i z przedmiotów nauczania w II semestrze i na koniec roku szkolnego. Zagrożenia ocenami niedostatecznymi w roku szkolnym 2017/2018. Podsumowanie pracy w roku szkolnym 2017/2018."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak 90 procent. Brak mi słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak 90 procent. Brak mi słów.
 Poprawią się przecież jest ich tylko troje i jak tu nadążyć:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak 90 procent. Brak mi słów.
Poprawią się przecież jest ich tylko troje i jak tu nadążyć:-)
Dało się? Dało, i tak trzymać - poprawiać, poprawiać, poprawiać, albo od razu robić dobrze, bo to najtaniej i wstydu jakby nie ma. Nie wszystkiego chyba nauczyłem? W szczegółach jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MYŚLIWY POSTRZELONY W DUPSKO Jeden z myśliwych polujących na terenie gminy Józefów nad Wisłą (powiat opolski) został zraniony w pośladek. – Do zdarzenia doszło w niedzielę rano podczas polowania w miejscowości Bór – potwierdza asp. Marcin Gentelman z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim. – Prowadzący polowanie poinformował nas o tym, że prawdopodobnie wskutek jakiegoś rykoszetu został postrzelony jeden z uczestników. Rana była powierzchowna. Mężczyzna został opatrzony w szpitalu. Nic groźnego mu się nie stało. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. – W kierunku narażenia tego mężczyzny na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. Uczestniczący w polowaniu myśliwi zostali przebadani pod kątem stanu trzeźwości, ponieważ do postrzelenia doszło rano byli jeszcze trzeźwi. Sprawa skończyła się szczęśliwie ale cała sytuacja potwierdza to że większość myśliwych po prostu nie potrafi obchodzić się z bronią. Mamy w Polsce ponad 100 000 ludzi posługujących się bronią którzy nie potrafią jej używać. Dlatego co kilka dni słyszymy kolejne doniesienia o przypadkowych postrzałowych, zranieniach, strzelaniu do nierozpoznanego celu i ludziach zabitych przez myśliwych którzy pomylili ich z dzikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga to koło poluje w naszej gminie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłby w gminie taki jeden cel do odstrzału, ale wyborcy zadecydowali inaczej :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rogacz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świnia tłustodupa z wrzodami pod pachami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I przeciągiem między uszami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto słyszał zalew już bedzie miał nowych zarządców. Dwaj byli radni z oblas będą dzierżawić zalew od kolegi Janka. Tak to jest kolesie Janka to wszelkie wpływy mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...