Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA u wójta Janowca

Utworzony przez Jan Przetarg, 30 grudnia 2012 r. o 18:16 Powrót do artykułu
szkoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto teraz dokonczy schody do szkoły? Gmina nie placi wykonawcy, bo wojt nie dopilnowal formalności i dotacja zostala wycofana. Brawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miał wybory ,wybaczta mu!WIATE PRZYSTANKOWĄ TEŻ OBIECYWAŁ- NA DNIACH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pięć lat wybory, wyrobi się chłopina. Będzie i wiata i schody....za 5 lat. A solą kiedy teren wokół szkoły sypną bo dzieci dziś ledwo doszły do szkoły. Też za 5 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo do szkoły my rodzice jeszcze trochę będziemy dawać kasę na tusz do ksero. Już wola szkola żeby dawać pieniądze na przybory dla nauczycielek, to jest skandal! Czy to jest państwowa placówka to mnie zastanawia? Pani dyrektor to chyba zapewnie się czuje na swoim stolku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan dyrektor Goku też nic nie robi, zajęcia dla ludzi starszych niestety a dla małych dzieci nic! Było Hallowen- nic nie było organizowane. Andrzejki były i nic, Mikołaj też był i co. Miały być takie tańce dla dzieci ani widu ani słuchu, tak ogłaszał na zebraniu w szkole. Szkoda gadać parę lat było fajnie a teraz jest wielkie nic, a gdzie jest ten klubik dla mam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janowiec nic nie bedzie mial niedlugo nic nic wielkie zerk madrzy ludzie wyjechali mlodzi tu nie wroca. Szkkda tego miejsca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda co Filipowska napisała że przegrani odwołali się do sądu bo "przecież nie mogliśmy tak przegrać, tyle ludzi nas w Internecie popierało"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na III sesji radni diety w nowej wysokości sobie przyznali. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda co Filipowska napisała że przegrani odwołali się do sądu bo "przecież nie mogliśmy tak przegrać, tyle ludzi nas w Internecie popierało"?
 Muszą być jakieś dowody 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co dyrekcją kazała kupić uczniom dla nauczycieli, bo tej historii nie słyszałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co dyrekcją kazała kupić uczniom dla nauczycieli, bo tej historii nie słyszałam.
 Przeczytaj sobie jeszcze raz rodzice to mają kupować przybory dla nauczycieli, chyba gmina utrzymuje szkole niech pani dyrektor prosi wójta o więcej pieniędzy a nie oczekuje kasy od rodziców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kto tak komu powiedział. Ja nie słyszałam, moje dzieci tez mi nic takiego nie mówiły, zeby ktoś w szkole kazał im lub mi robić coś takiego. Może na stronie szkoły jest zamieszczona taka informacja? Bo może mam coś na jutro kupić, a nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dyrektor mówi i nauczycielki z przedszkola rodzicom. A nie dzieciom 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to moje dzieci są w szkole, nie przedszkolu. To pewnie ja nie muszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to moje dzieci są w szkole, nie przedszkolu. To pewnie ja nie muszę
 To trzeba się cieszyć że nie masz w przedszkolu, chociaż nie ma z czego jakie podejście ma Pani dyrektor do rodziców, sorry a szkoła ma coś do zaoferowania korekcyjnej nie ma dla dzieci a tak miała być, logopedy też nie ma ani zajęć pozaszkolnych też nie ma a w Goku też nic nie robią ostatnio w porównaniu z ubiegłym rokiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale został zaciągnięty duży kredyt na naszą gminę ponad 2 miliony, taki jest deficyt 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina bogata ludzie cierpliwi, rodziny wielodzietne bedzie miał kto spłacać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w baranowie w żyrzynie mają inwestycje i  nie tylko długi na długie lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie mają Janka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...