Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum SPA Puławy powstaje nad Wisłą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lipca 2017 r. o 13:38 Powrót do artykułu
i co znowu nie bedzie porzadku w papierach ? czy tym razem to nie jest samowola budowlana ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja i tak do nich nie pójdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pójdę. Bardzo dobrze że inwestują w Pulawach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że budują mam nadzieje że będzie tam też basen do popływania i cena nie będzie mocno z kosmosu to i chętnych będą mieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już zazdrośnikom żal d...e ściska, że komuś się udaje/chce coś zrobić w tym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komedia!!!!!nie tak dawno pisaliście o tym że ich obiekt powstał nielegalnie i raptem sprawa ucichła,ktoś dostał kopertę i nowe oblicze państwa J. Wielcy przedsiębiorcy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o zazdrość.Lecz o równość bogatego i biednego wobec prawa.Jakiś czas temu w okolicy Puław człowiek rozbudował sobie chałupę bez pozwolenie to mu kazali rozebrać.A teraz zmieniają plan zagospodarowania (Gościniec). Osobiście uważam , że dobrze że jest ktoś chce inwestować w Puławach. Zawsze to kilka miejsc pracy. (Ciekawe jak traktują pracowników). Lecz masaże wodnych, jacuzzi, czy sauna to nie jest wielka atrakcja. Może tylko przy wyborze hotelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że bardzo dobrze, że prywatny inwestor buduje taki obiekt, a nie z dotacji unijnych + krecha w budżecie miejskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze - tam nie powstaną miejsca pracy lecz niewolnicze stanowiska stworzone prze Januszy byznesu. Po drugie - jakie SPA? W Puławach? Przy śmierdzącym "porcie"? Z jakim widokiem? Urokliwa okolica? SPA w Puławach - brzmi jak komedia klasy C. Może jeszcze aqapark i lotnisko. Trzeba znać umiar i wiedzieć co gdzie pasuje. Wspomnijmy betonowanie Wąwozu Korzeniowego. Ludzie! Mamy XXI wiek a wasi "włodarze" tkwią w latach międzywojennych, z mentalnością chłopa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnością pierwsi za darmochę wymasują się radni miasta, którzy pozwolili na samowolę budowlaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No z jakim niby widokiem? Bo jak ci się bulwar nadwiślański nie podoba i przełom Wisły, to rozumiem, że gustujesz w plastikowych biedronkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw trąbione było, że Gościniec nielegalnie, a teraz już rozbudowa.... taaa..... Przypomniała mi się sprawa biednej rodziny, co to dowalili sie z budowlanego nadzoru, że altanka nielegalnie postawiona. Kazali rozebrać i wlepili kare 50 000zł...... taaa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***zurawieszybkomontujace.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...