Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą mieć nowy mural w Puławach. Tylko gdzie i jaki?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2020 r. o 21:03 Powrót do artykułu
Największą głupotą jest przyjmowanie do BO samego tematu projektu bez określonych szczegółów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W budżecie obywatelskim głosują promile mieszkańców. Pozwala to grupie interesów zebrać 100 głosów i przechodzą największe głupoty i tandeta jako projekt 'obywatelski'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej by pasował mural jakiegoś zespołu rockowego z zagranicy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak szczegółów w formularzu ha ha...a teraz nie wiedzą co robić? To niech się głowią urzędnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej by pasował mural jakiegoś zespołu rockowego z zagranicy ;)
 A dlaczego nie pułaskiej Siekiery? Chwalny się tym co mamy najlepszego u nas, bądźmy partiotami lokalnymi nie tylko w teorii i składaniu wianków ku czci wątpliwych bohaterów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W budżecie obywatelskim głosują promile mieszkańców. Pozwala to grupie interesów zebrać 100 głosów i przechodzą największe głupoty i tandeta jako projekt 'obywatelski'.
 Patologia. Te projekty są tak "obywatelskie" jak "demokracja", której broni komitet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie pułaskiej Siekiery? Chwalny się tym co mamy najlepszego u nas, bądźmy partiotami lokalnymi nie tylko w teorii i składaniu wianków ku czci wątpliwych bohaterów.
 Skoro "pułaskiej" Siekiery, to może od razu Pułaskiego Kazimierza. To i postać historyczna (nawet rozpoznawalna w USA), a ponadto imię ma kojarzące się z Kazimierzem Dolnym - więc w sam raz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie pułaskiej Siekiery? Chwalny się tym co mamy najlepszego u nas, bądźmy partiotami lokalnymi nie tylko w teorii i składaniu wianków ku czci wątpliwych bohaterów.
Skoro "pułaskiej" Siekiery, to może od razu Pułaskiego Kazimierza. To i postać historyczna (nawet rozpoznawalna w USA), a ponadto imię ma kojarzące się z Kazimierzem Dolnym - więc w sam raz!
 Małostkowość czy głupota? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy- miasto cudów.     Jakiś czas temu wygrał projekt obywatelski neonowego napisu PUŁAWY. Niedługo w tym miejscu będzie pomnik Bernaciaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie będzie tego napisu? Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze doszły do kompromisu w sprawie pomnika. Zostanie odlany z rożowego plastiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....w mieście mamy różne mniej lub bardziej udane pomniczki, tabliczki i kamyczki, ale brakuje mi tutaj Zimnego Lecha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....w mieście mamy różne mniej lub bardziej udane pomniczki, tabliczki i kamyczki, ale brakuje mi tutaj Zimnego Lecha!
 Rozumiem, w końcu tyle lat pijesz ciepły denaturat, że jakaś odmiana ci się marzy. Obawiam się, że nic z tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....w mieście mamy różne mniej lub bardziej udane pomniczki, tabliczki i kamyczki, ale brakuje mi tutaj Zimnego Lecha!
Rozumiem, w końcu tyle lat pijesz ciepły denaturat, że jakaś odmiana ci się marzy. Obawiam się, że nic z tego...
 Nie posr.j się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Środkowy palec w pionie.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach największe poparcie zdobywają wizualnie mało efektowne i wartościowo bezbarwne pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i Panowie (również Radni) w Puławach na ścianie budynku "Tasiemca" (róg Centralnej i Skłodowskiej / nad obecnym bankiem BPH) znajduje się napis z lat stanu wojennego który jest jeszcze widoczny "Wolność dla więźniów politycznych" częściowo już zamazany przez rodzimych graficiarzy. Może w tym miejscu mógłby powstać mural traktujący o Solidarności w latach 80-tych, który wyeksponował by ten napis. Nie wiem czy jest o jeszcze widoczny ale na google maps'ach jeszcze jest. Ciekawe jakie są okoliczności jego powstania. Kto go wykonał. link: ***s://***google.com/maps/@51.4180179,21.9640415,3a,17.1y,75.79h,98.1t/data=!3m7!1e1!3m5!1sSgT-XDtwvrI1moiamKFx4Q!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DSgT-XDtwvrI1moiamKFx4Q%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D276.60867%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiejska cepeliada i pomnikomania w Puławach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oraz strefy CIEMNOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i Panowie (również Radni) w Puławach na ścianie budynku "Tasiemca"  (róg Centralnej i Skłodowskiej / nad obecnym bankiem BPH) znajduje się napis z lat stanu wojennego który jest jeszcze widoczny "Wolność dla więźniów politycznych" częściowo już zamazany przez rodzimych graficiarzy. Może w tym miejscu mógłby powstać mural traktujący o Solidarności w latach 80-tych, który wyeksponował by ten napis. Nie wiem czy jest o jeszcze widoczny ale na google maps'ach jeszcze jest. Ciekawe jakie są okoliczności jego powstania. Kto go wykonał. link: ***s://***google.com/maps/@51.4180179,21.9640415,3a,17.1y,75.79h,98.1t/data=!3m7!1e1!3m5!1sSgT-XDtwvrI1moiamKFx4Q!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DSgT-XDtwvrI1moiamKFx4Q%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D276.60867%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656
 Napis ten wykonała na początku lat 80-tych młodzieżowa organizacja niepodległosciowa Konfederacja Ludzi Wolnych. Ponad rok temu do Rady Miasta został złożony wniosek o ujęcie tego napisu w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako dobra kultury współczesnej. Odzewu ze strony Rady na razie brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na zdjęcie w artykule przypomniała mi się sytuacja z tej niedzieli...... nie mam nic do malowania murali (legalnie), ale irytuje mnie malowanie mienia bez zgody...... W niedzielę 13 II 2020 na stacji PUŁAWY (drewniane) dwóch rosłych oprychów - wysokie chłopy w zmachranych bojami dresach, widać że niejedno zmalowali, a rozumu za grosz - wymalowało sprayami pociąg InterRegio jadący do Lublina, który chwilę wcześniej widziałem jak nadjechał od strony Dęblina. Szedłem z synkiem na stację gdy zobaczyłem jak to robią w bezczelny sposób. Gdy konduktor się zorientował, uciekli gubiąc po drodze kilka puszek. Polecieli w ulicę skąd po chwili wyjechało VOLVO granatowe kombi o numerze LUB ...... (Podałem numer maszyniście). Ciekawe czy szczyli namierzyli...... mam nadzieję że tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...