Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą ograniczyć wjazd tirów do miasta

Utworzony przez wujek Wladek, 19 stycznia 2009 r. o 13:17 Powrót do artykułu
"Na razie wynajęliśmy specjalistów, którzy przygotują nam projekt oznakowania - informuje Wiesław Stolarski, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Puławach." projekt, specjaliści?? do ustawienia kilku znaków?? ja to zrobie za pół ceny, dajcie mi tylko plan Puław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechu warte !!!! Zarząd Dróg Miejskich, a do postawienia paru znaków zakazu wjazdu w Puławach muszą WYNAJĄĆ specjalistów ....... To kto w tym wielkim ZARZĄDZIE DRÓG MIEJSKICH w końcu pracuje ? Czyżby SMERFY ? Póki co, polecam specjalistów z ZARZĄDU DRÓG POLNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nie! Luuudzie! Nie przesadzajcie! Jakby każdy tak sobie ustawiał znaki gdzie chce to dopiero zrobiłby się burdel na drogach! Oni doskonale wiedzą, gdzie mają być znaki, ale należy to ustalić w gronie specjalistów, żeby jeden z drugim nie kolidował! Mało to mamy absurdów z oznakowaniem dróg?! Podam jeden przykład: jeszcze z 20 lat temu tylko naprawdę ważne skrzyżowania miały podporządkowaną jedną z ulic - obowiązywała zasad prawej strony. Ile dzisiaj mamy takich skrzyżowań?! Nawalili znaków na ulicach o polowę zupełnie niepotrzebnych! W mojej miejscowości jest 500-metrowy odcinek ulicy, który przejeżdża się w 30 sekund a jest na nim (i trzeba o nich pamiętać) 25 znaków! Proszę, rozłóżcie sobie na stole 25 kart, popatrzcie przez 30 sekund a potem z pamięci powiedzcie jakie to były karty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ci specjaliści są potrzebni to po co ZDM? ....to właśnie od tego jest ZDM aby pilnował, by takie absurdy się nie zdarzały.... specjaliści to ma być ZDM, a nie robotnicy (wykonawcy) - ci mogą stawiać znaki. HA HA HA..... "niby" specjaliści zatrudnić chcą prawdziwych specjalistów..... Ludzie, Ludzie.... i właśnie w tym kraju wszystko tak topornie idzie do przodu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjaliści będą pewnie z ZDMu na umowę zlecenie. Standardowy sposób na dorobienie sobie przez kierowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały ZDM to wielka pomyłka. Pamiętacie historię nierównego chodnika na ulicy Niemcewicza? Kierownik ZDM uważał że pieszy przewrócił się z własnej winy, a nie zdradliwego stopnia w chodniku. Okazało się że nie miał racji. A to nie jedyny przykłąd radosnego kierownikowania w tej firmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.