Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą postawić latarnie i wybrukować wąwóz korzeniowy w Kazimierzu Dolnym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2017 r. o 08:11 Powrót do artykułu
Niech sobie przejmują władzę byle nie byli już takich niszczacych świat i destrukcyjnych pomysłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zacznie się oskarżanie dziennikarki. Żałosne. Ale co się po takich ludziach spodziewać? Lepszych pomysłów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ludzie władzy prezentujący taki poziom wrażliwości, rozsądku, intelektu i wizji powinni natychmiast podać się do dymisji. " Ludzie władzy prezentujący taki poziom wrażliwości, rozsądku, intelektu i wizji nigdy nie podają się do dymisji. Dlatego należy chodzić na wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję żeby zamiast pierdziec w stołek i wymyślać niszczące świat i nasza kieszeń bzdury takie .... mistrze pomysłów wzięły łopatę taczkę i niech ten less zbierają po deszczach i łatają wymyte dziury w wąwozie. Przynajmniej zrobią coś pozytecznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie lampeczki a może lamperie w swojej głowie musi mieć osoba wymyślajaca takie bzdury???? Lampka kontrolna jej się nie zaswiecila?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież to chodzi tylko o to, żeby wydać unijne pieniądze, a że się zniszczy naturalny krajobraz to tego wójta już nic nie obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym to wogóle zasypał w cholere. Po kiego nam te wąwozy? No chyba że partyzanci maja się tam kryć. Buehehehehe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wąwóz zmienił się przez ostatnie 15 lat okropnie. Nawął turystów i dewastacja i tak wkrótce doprowadzą go do upadku. Drzewa, tworzące klimat już się walą. Ściany pobazgrane sentancjami "tu byłem" itp, ludziska włażący wszędzie gdzie się da... less to nie betonowa ściana - odpada i osypuje się. Mam zdjęcia sprzed 20 lat, kiedy robiłem prace magisterską, później doktorską z obszaru zlewni Grodarza, w obrębie której znajduje się wąwóz. Wtedy to było piękne miejsce, dzikie, nie odwiedzane przez turystów, tlyko przez miłośników przyrody i wędrówek. Teraz do wąwozu dojeżdżają regularne wycieczki i nikt nie pilnuje co się w wawozie wyprawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pozwólmy im zniszczyć uruku tego miejsca 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz nie tylko w biały dzień ale i w nocy "turyści" będą beszcześcić piękno natury!Że o zasrywaniu nie wspomnę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wybrukowanie i postawienie latarni. Proponuję wyciąć też drzewa, bo przeszkadzają. Ale żeby nikt nogi nie złamał, to najlepiej dodatkowo zasypać ten wąwóz. Unia na pewno dołoży pieniędzy do zadania polegającego na poprawie bezpieczeństwa obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł...tak uwaRZam. Ponadto trzeba pomyśleć o zagospodarowaniu rynku w Kazimierzu. Dobrym pomysłem jest wyburzenie jednego skrzydła i budowa na tym obszarze parkingu naziemnego i podziemnego. To przyciagnie więcej turystuff pŻecieŻ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal! Tylko idiota mógł wpaść na taki pomysł!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze Biedronke postawcie!wybrukujcie jeszcze lasy pola łąki a co bedzie fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gruzem i śmieciami zasypać. Będzie tak bardzo po polsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PSL Brawo Panie Wójcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kabaret w tym Kazimierzu, dawno o takim absurdalnym pomyśle nie przeczytałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popier#$%liło już kogoś do końca!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy, Pisula, podobacie mi się. Macie takie nowoczesne podejście. Brawo! Zatem nie ma co poprzestawać na drobiazgach, ludzie dobrze gadają, i tak: na Rynku zerwać kocie łby i te starą studnie i walnijcie dwupoziomowy parking; na Gorze Trzech Krzyży betonowa wiata widokowa z piwem i kiełbasą a obok farma wiatrakowa; te stare kamienice dookoła Rynku zabudować szkłem i aluminium, coby nie psuły wyglądu; a stare Spichleże, po kolei zburzyć i w to miejsce nowoczesne bungalowy i hoteliki postawić. Taka koncepcja! No, Pisula, bierzcie się do roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybrukowanie alejki wcale nie zapobiegnie spływaniu błota. Ba, może się okazać, że po gładkiej powierzchni błoto spłynie łatwiej... Dobrym pomysłem mogłyby być te progi drewniane, wymienione w artykule oraz posadzenie pasa zieleni między wąwozem a drogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...