Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał zabić psa. Uderzył właścicielkę prętem i złamał jej rękę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2017 r. o 17:28 Powrót do artykułu
W USA właściciel posesji by go zastrzelił i jeszcze zostałby bohaterem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek jest bezkarny bo jest synem wiceprezydenta? Do jakiej tragedii musi jeszcze dojść zanim zostanie odizolowany od społeczeństwa!????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bo jak psy są uciążliwe, szczekają nocami spać nie dają to jest dobrze, widocznie chłop nie wytrzymał. Mam u sąsiadów 6 psów, posesja ogrodzona ale nie ma kto zamykać bramy i furtek (lenie dostają 500+ i nie chce im się zamykać , bo to za ciężko dla nich) i trzy z nich biegają luzem poza posesją, w tym dołączą jeszcze dwa inne i taka wataha 4-5 psów biegająca luzem, strach o dzieci, bo te psy jeszcze są na pewno nie szczepione, głodne. Tylko czekać aż się stanie tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy święta i domowa atmosfera wyzwala w człowieku agresje? Swe ataki przeprowadza jedynie w święta.Dlaczego w taki czas nie zajmuje się nim rodzina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie ty wiesz co piszesz? Te psy były domowe. Mieszkały w domach z właścicielami, Jak można włamywać sie do domów zadźgać nożem psa, teraz pies uciekł od śmierci to prętem bić kobietę? Łamać jej kości? Idz się lecz na głowę jak popierasz takie barbarzyństwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz psy będą winne ze syn wiceprezydenta włamuje się do domów, podrzyna gardła psom, niszczy prętem kobietom kości????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiał go nieźle wkurzyć ten pies, a pozatym to ludzie w domach w blo9kach zwierzęta trzymaja, jak by mi tkai wył, albo szczekał głosniej niż telefizor czy sprzet hi-fi to ciężko to znieść psychicznie, ale w dzisiejszych czasach zwierze jest ważniejsze od człowieka. Człowiek umrze czy go zabiją, a psu, kotu pomnik postawią. Od taka rzeczywistośc chora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam ma wszystkich sąsiadów złych z psami w domachi musi tam sie włamywać zabijać psy i atakować ludzi?>????. wez sie idz lecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o trzymanie psa w bloku- to mnie przeszkadzają psie odchody na trawnikach, chodnikach. To też jest mój trawnik, chodnik. Nie podoba mi się takie traktowanie współmieszkańców. Za wtargnięcie na czyjąś posesję, do mieszkania powinien dostać w głupi łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To syn wiceprezydenta Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez cztmieszkam w bloku, miała swego czasu u sąsiadki taki problem jak dzieci się usamodzielniły i ona została sama z psem, zaczęła sie wtedy gehenna, pises cały czas jak zostawał sam to szczekał, a, że sąsiadka parcowała i na tzw. nocki też, bo była pielęgniarką takze noce miałam nieprzespane, to coś okropnego, całymi nocami słuchać szczekania psa, Nawet było tak, że przez cztery dni zostawał sam, był tylko przez znajomą wyprowadzany na spacer i cztery dni gehenny, szczekanie non stop, pies ochrypł, nie  miał już siły ale szczekał, na moja prośbę aby zajęła sie tym problemem bo w nocy spać nie można dyplomowana pielęgniarka odpowiedziała mi, że jak spać nie mogę no to są tabletki nasenne, a pies jak szczekał tak będzie szczekał. Skończył się problem jak pies zdechł, zdechł zdechł. Także jestem za zakazem trzymania psów w blokowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to nie powinno mieć znaczenia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hejterzy przestańcie obwinąć tak obrzydliwymi czynami psy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejt i chęć wybielenia potwornych czynów sięga już dna człowieczeństwa. To nie jest problem psów, to problem i tego.... To nie jest żadne blokowisko tylko domy prywatne na Włostowicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstaje pytanie, jaki to byl dozór policyjny, jaka jego skuteczność, skoro doszło do takiej tragedii? Dlaczego ten bandyta nie został już w grudniu osadzony w areszcie? JAK PROKURATOR, MÓGŁ UMORZYĆ SPRAWĘ WŁAMANIA I ZABICIA PSA? Bo jest synem vice ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokurator umarza włamania do domów i zabijanie psów? Moze poda swe uzasadnienie tej niezwykłej pobłażliwości!!!!???????????????? Przecież sprawy włamań i zabić psów tak porostu się nie umarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy to Mu szczekają w głowie bo jest psycholem a jego wysoko postawieni rodzice są bezwstydni i co niedziela do kościoła w pierwszą ławkę a synalka chodują na strychu jak szczura 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vovv, a co ma piernik do wiatraka?Tu chodzi o bandziora,który włamał się do prywatnego domu.W USA juz by menda nie żył, odstrzeliliby go jak kaczkę( i bardzo dobrze zresztą), pies to temat zastępczy.Takiego gnoja więzienie nic nie nauczy,wręcz odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umarz bo ma się wysoko postawionego ojca 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak włamywaczem, morderca zwierząt jest syn wiceprezydenta miasta należącego do jedynej słusznej, rządzącej prawej i sprawiedliwej partii, to widać jaka mamy sprawiedliwość ?.?.?.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...