Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chodzą po domach, namawiają na podpisanie umowy. Mieszkańcy zaczęli im robić zdjęcia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2019 r. o 12:21 Powrót do artykułu
Miasto ma nawet informować broszurami o sprzedawcach? O promieniowaniu kosmicznym też? Tyle słyszałem o długach miasta. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz słysze o powiatowym rzeczniku konsumentów. Co on robi? Czym sie zajmuje w tym całym powiecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazać jej ryja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto ma nawet  informować broszurami o sprzedawcach? O promieniowaniu kosmicznym też? Tyle słyszałem o długach miasta. Powodzenia.
 Proponuję  Pani Cytrynskiemu by zrzekł się paru dietek i za swoje pieniądze dystrybuowal broszurki wśród seniorów . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto ma nawet  informować broszurami o sprzedawcach? O promieniowaniu kosmicznym też? Tyle słyszałem o długach miasta. Powodzenia.
Proponuję  Pani Cytrynskiemu by zrzekł się paru dietek i za swoje pieniądze dystrybuowal broszurki wśród seniorów .
 Przepraszam. Przeczytałem uważnie. On chce to dystrybuować wśród wszystkich mieszkańców. Jeszcze lepiej i drożej. Dietek mu chyba zabraknie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazać jej ryja
 Była na fb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni przedmówcy, jak taka oszustka nabierze wasze mamy, babcie, ciotki, dziadków itd to będziecie inaczej ćwierkać na forum w Internecie. Bardzo dobry pomysł z informacją dla seniorów. Tylko zamiast urzędu powinny tym się zająć spółdzielnie mieszkaniowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Wyznawcy Maja! Opamietajcie się! Atakować Cytrynskiego za ten pomysł to chyba żarty! Oczywiście że miasto może a nawet powinno wydać taka broszurę, może a nawet musi prowadzić edukację i ostrzegać swoich mieszkańcow. Lepiej przestrzegać, edukować niz później pomagac ofiarom oszustów i patrzeć na tragedie starszych ludzi. Jeszcze straz miejska i policja niech sie zaangazuje. Nie bójcie się. Na pensyjke dla Waszego Pawelka wystarczy! A jak nie, to niech się bierze za robotę i szuka dodatkowej kasy... A teraz siadajcie do kompów i minusujcie! Idźcie na rekord! Ciekawe ile będzie minusów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni przedmówcy, jak taka oszustka nabierze wasze mamy, babcie, ciotki, dziadków itd to będziecie inaczej ćwierkać na forum w Internecie. Bardzo dobry pomysł z informacją  dla seniorów.  Tylko zamiast urzędu powinny tym się zająć spółdzielnie mieszkaniowe.
 To Cytrynski nie jest szefem spółdzielni mieszkaniowej? Co do tej pory zrobil w tej sprawie jako szef spółdzielni ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Wyznawcy Maja! Opamietajcie się! Atakować Cytrynskiego za ten pomysł to chyba żarty! Oczywiście że miasto może a nawet powinno wydać taka broszurę, może a nawet musi prowadzić edukację i ostrzegać swoich mieszkańcow. Lepiej przestrzegać, edukować niz później pomagac ofiarom oszustów i patrzeć na tragedie starszych ludzi. Jeszcze straz miejska i policja niech sie zaangazuje. Nie bójcie się. Na pensyjke dla Waszego Pawelka wystarczy! A jak nie, to niech się bierze za robotę i szuka dodatkowej kasy... A teraz siadajcie do kompów i minusujcie! Idźcie na rekord! Ciekawe ile będzie minusów
 Nie jestem wyznawcą Maja lecz się pytam co Cytrynski jako szef spółdzielni mieszkaniowej zrobił w tej sprawie? I dlaczego jego pomysły służą tylko ciągłemu zadłużeniu naszego wspólnego miasta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Kołłątaja, u nas to już wisi od miesiąca na klatkach, mnie to nie jest potrzebne, ale jak ktoś ma to przeczytać i go nie oszukają, to ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Wyznawcy Maja! Opamietajcie się! Atakować Cytrynskiego za ten pomysł to chyba żarty! Oczywiście że miasto może a nawet powinno wydać taka broszurę, może a nawet musi prowadzić edukację i ostrzegać swoich mieszkańcow. Lepiej przestrzegać, edukować niz później pomagac ofiarom oszustów i patrzeć na tragedie starszych ludzi. Jeszcze straz miejska i policja niech sie zaangazuje. Nie bójcie się. Na pensyjke dla Waszego Pawelka wystarczy! A jak nie, to niech się bierze za robotę i szuka dodatkowej kasy... A teraz siadajcie do kompów i minusujcie! Idźcie na rekord! Ciekawe ile będzie minusów
 Ja także nie jestem wyznawcą Maja. Wrecz przeciwnie. Ale po panu Cytrynskim oczekiwałem więcej nowoczesnego polotu niż wyrzucanie z broszurami moich pieniędzy w błoto . Myślałem że epoka dinozaurów już minęła .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przyjdzie do mnie jakaś ładna, to zaproszę do mieszkania, nakaże ściągnąć majtki i będę... lat kablem w gołą pupę. Popamięta do końca emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy w końcu ktos wpadnie na pomysl by zrezygnowac z reliktu przeszłości czyli drukowanego informatora miejskiego. Jego miejsce jest w necie a nie w zasmiecanych badziewem skrzynkach pocztowych. Ktoś wie ile to kosztuje?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz słysze o powiatowym rzeczniku konsumentów. Co on robi? Czym sie zajmuje w tym całym powiecie?
 Jak to co? Posadke ma. Jako suweren oczekuje publicznego opublikowania co dokladnie taki powiatowy rzecznik konsumentów robi w czasie 8 godz dnia pracy i jakie za to pobiera wynagrodzenie ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Majowie nie mogą tych sprzedawców pogonić albo chociaż do uczciwej pracy zagonić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz słysze o powiatowym rzeczniku konsumentów. Co on robi? Czym sie zajmuje w tym całym powiecie?
  a czy ogólnie to o czymś słyszałeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz słysze o powiatowym rzeczniku konsumentów. Co on robi? Czym sie zajmuje w tym całym powiecie?
Jak to co? Posadke ma. Jako suweren oczekuje publicznego opublikowania co dokladnie taki powiatowy rzecznik konsumentów robi w czasie 8 godz dnia pracy i jakie za to pobiera wynagrodzenie ?
I pewnie liczysz jeszcze, że każda instytucja będzie odpowiadać na Twoje dezyderaty wnoszone anonimowo, za pośrednictwem forów internetowych? Dopisz jeszcze, że to oczywiste, bo przecież płacisz podatki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UŻYWANIE PRZEZ DZIENNIK WSCHODNI PROGRAMÓW SZPIEGUJĄCYCH - SPRAWDZAJĄCYCH CZY NA MOIM KOMPUTERZE JEST WŁĄCZONY PROGRAM TYPU AD-BLOCK TO PRZESTĘPSTWO. WIĘKSZOŚĆ SERWERÓW JEST WYPOSAŻONA W TEGO TYPU OPROGRAMOWANIE. WIELE REKLAM PRZENOSI WIRUSY. O GŁUPOCIE NACZELNEGO ŚWIADCZY FAKT, ŻE TE NIBY ZABLOKOWANE TEKSTY I TAK PRZECZYTAM KORZYSTAJĄC ZE SMARTFONA, NA MARGINESIE –SPRÓBUJCIE ZABLOKOWAĆ I.P. DYNAMICZNY. SPRAWA ZOSTANIE PRZEKAZANA PROKURATURZE, BOWIEM UŻYWANIE PROGRAMÓW SZPIEGUJĄCYCH, TO PRZESTĘPSTWO.. NA MARGINESIE JAK DZIENNIK WSCHODNI CZYLI NIEMIECKI SZTANDAR LUDU UWAŻA, ŻE KTOŚ BĘDZIE PŁACIŁ ZA GŁUPIE WYPOCINY, PISANE PRZEZ PROFANÓW LUB PSEUDO- ZAWODOWCÓW TYPU SMAGA CZY SZCZĘCH, TO SIĘ MYLI. NALEŻY BOJKOTOWAĆ TAKĄ GADZINÓWKĘ. CZY FIRMY PŁACĄCE ZA TZW. ARTYKUŁY SPONSOROWANE WIEDZĄ, ŻE ICH TEKSTY SĄ TAKŻE BLOKOWANE. UNIEMOŻLIWIENIE CZYTANIA PŁATNYCH REKLAM TO ZWYKŁE OKRADANIE REKLAMODAWCÓW. BOJKOTUJCIE UŻYWAJĄCYCH PROGRAMY SZPIEGUJĄCE .TO ONI ROZNOSZĄ WIRUSY KOMPUTEROWE. DZIENNIK WSCHODNI WOLI PROMOWAĆ KRETYNIZM ZAMIAST ZAJĄĆ SIĘ RZETELNYM DZIENNIKARSTWEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byli u mnie w domu jeden szczekał jak szczekaczka ,ja mu mówię kolego przyjdz jutro ja zadzwonie do swojego dastawce ,no i sie wyniósł ,zadzwoniłem a gość mi mówi ze to oszust ale ten popapraniec już nie przyszedł, gonic złodzieji pełowskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...