Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chory system stawia w kolejce

Utworzony przez Jujo, 3 grudnia 2007 r. o 08:16 Powrót do artykułu
To jest jawne zmuszanie pacjentów, aby badania robili prywatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze nie wszystko czym może się Przychodnia pochwalić... Ostatnio chciałem zarejestrować, zonę do lekarza okulisty i otrzymałem informację, że niestety nie rejestrują, bo okulista nie przyjmuje w Przychodni, no że nie ma. Zadzwoniłem więc do Przychodni na Zielonej i tam pani w rejestracji, bez problemów zarejestrowała, żonę do lekarza. A wizyta była PILNA!!!. Udałem się więc rano po dokumentację medyczną żony do Przychodni na Centralnej, ponieważ była potrzebna dla lekarza w Allmedzie na Zielonej i przy okienku usłyszałem - nie damy?!! Dostałem informację, że muszę najpierw udać się do szpitala i tam w ewidencji powiedzieć, że chcę dokumentację żony i przy okazji karetka zawiezie kartę do szpitala, gdzie mi ją odpłatnie skserują i wydadzą. Zaznaczam, że "przy okazji" więc może to trwać i kilka dni, a karta była potrzebna już. I gdybym tak z pokorą rozmawiał i nie znał przepisów, to zapewne do dzisaj bym czekał na tę dokumentację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I oni chcą zarabiać 3 średnie krajowe niech się wcześniej ucywilizują i spowodują ,że człowiek w środku europy, za własne pieniądze i w XXI wieku nie będzie stał na mrozie w kolejkach jak bydło na marginesie to ktoś z kamerą powinien raniutko w zimie nakręcić ranne pokutowanie pod przychodnią przy ul. Centralnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niedopuszczalne żeby pacjenci mieli możliwość tylko raz w miesiącu zapisać się na badania USG. Tłumaczenie, że ma to zapobiegać wydłużaniu kolejki oczekujących na badania jest zaskakujące. Bulwersujące jest stwierdzenie, że skorzystają najbardziej potrzebujący. Skorzystają tylko ci, którym pozostało jeszcze na tyle zdrowia żeby stać w kolejkach... Nie miejcie pretensji do lekarzy, którzy ciężko pracują, tylko do fatalnego systemu i osób które wydają absurdalne rozporządzenia! Co do 3 średnich krajowych... W styczniu wejdą przepisy o czasie pracy lekarzy. Już nie będa mogli pracować setki godzin tygodniowo. Wtedy dopiero będzie problem. A jak połowy z nich zabraknie w szpitalach to nawet nie będą musieli strajkowac żeby dostać 3 srednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zaniepokojona co za cory kierownik pracowni usg wymyślił zapisy raz na miesiąc w puławach. Czy przypadkiem ten pan kierownik Ł.-a nie posiada swojego gabinetu z appparatem do usg?kiedyś miał. Ale jak wiadomo panu dyrktorowi SPZOZ z Puław nic się nie opłaca nawet leczyć ludzi...zaspokaja się datkami od gmin na bezzasadne remonty oddziałow, a stację dializ oddał - oddając 3 miliony złotych w prywatne rece - tak jak kiedyś w Lublinie na Kraśnickich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kumpel wojtasa nie może zarabiać mniej niż on.Tw z całego PSL łączcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie porzytomnijcie!!!! to cholerny dyrektor odpowiada za wszelkie niedogodności jakie Was spotykają. Odstosunkujcie sie od zwykłych doktorów. Nie mówię tu o ordynatorach i kierownikach klinik to zupełnie inna kasta!! Pan dyrektor w Puławach zarabia jakieś 10.000 na rękę , jego zastępca ( patałach zresztą ) niewiele mniej. I Są ABSOLUTNIE BEZKARNI TAK SAMO ZRESZTą JAK ICH POPRZEDNICY, KUś, KRYSA, ORZEł, czy ktoś z tych "panów" odpowiedział za stan placówki - nigdy!!! chcecie pociągać nas zwykłych wyrobników do odpowiedzialności za nieudolność rządzących tą instytucją !!! To Ja mam myśleć jak was wszystkich popaprańców przyjąć !!! Za 1100 netto !! Pocałujecie niedługo nas wszystkich "wielkich doktorów" jak wam sie wydaje - centralnie w dupę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...