Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciało mężczyzny w spalonym budynku

Utworzony przez puławiak, 31 marca 2009 r. o 22:03 Powrót do artykułu
Do Szanownego redaktora tego artykułu nie wiem skad Pan ma takie informacje ale "Wólka Profecka" nie jest odrebna częsci ani odrebna miejscowosci!!!!!!!! to jedna z ULIC PUŁAW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiec nie wiem czemu Pan pisze znalezli na Wólce profeckiej powiat pułwski!!!! Ta ulicy sie po prostu tak nazywa!!!! I rzeczywiscie mozna to mylic ze to odrebna miejscowosc ale jak pisalem wyzej to jest JEDNA Z ULIC W PUŁAWACH zaraz koło nowego mostu!!!! POZDRAWIAM I LICZE NA KOREKTE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Szanownego redaktora tego artykułu nie wiem skad Pan ma takie informacje ale "Wólka Profecka" nie jest odrebna częsci ani odrebna miejscowosci!!!!!!!! to jedna z ULIC PUŁAW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiec nie wiem czemu Pan pisze znalezli na Wólce profeckiej powiat pułwski!!!! Ta ulicy sie po prostu tak nazywa!!!! I rzeczywiscie mozna to mylic ze to odrebna miejscowosc ale jak pisalem wyzej to jest JEDNA Z ULIC W PUŁAWACH zaraz koło nowego mostu!!!! POZDRAWIAM I LICZE NA KOREKTE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mogą być nieznane przyczyny śmierci faceta w spalonym domku... Przecięż to prawie oczywiste, że spalił się.. Z tego co wiem, już kiedys też paliło się u niego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byle co usłyszę, byle co napiszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
byle co usłyszę, byle co napiszę
...burak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edziu napisał:
Jak mogą być nieznane przyczyny śmierci faceta w spalonym domku... Przecięż to prawie oczywiste, że spalił się.. Z tego co wiem, już kiedys też paliło się u niego...
Przyczyny mogą być różne: Mógł umrzeć w trakcie pożaru, jego śmierć mogła mieć związek z udziałem osób trzecich, którzy podpalając mogli zacierać slady, wreszcie mógł umrzeć naturalnie, a pożar to zbieg okoliczności, qmasz? Wyjaśnią przyczyny powstania pożaru i przyczynę śmierci, bedzie wiadomo co się stało..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...