Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co dalej z pomysłem wybrukowania wąwozu korzeniowego?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2017 r. o 11:53 Powrót do artykułu
niestety taki urok lessu , sam mam taki prywatny i zostaje go tylko utwardzić inaczej woda wymyje straszne jamy . ale korzeniowego zostawiłbym w stanie takim jaki jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej postawić zasieki z drutu kolczastego po obu stronach wąwozu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się starają o solidną dotację na utwardzenie wąwozu tak, by go zabezpieczyć, ale nie zmienić. Myślę, że jest to możliwe. Japończycy potrafią takie rzeczy robić. Łączą dziką naturę z kosmicznymi technologiami, np laserowe dezynfekowanie kubków u naturalnych źródełek po to, by każdy mógł się napić z jednego naczynia i nie śmiecić. Co do brukowania... sorry, ale wyłożenie wąwozu kostką czy innym szkaradztwem, to profanacja. Nie ma nic brzydszego w przestrzeni, czy to miejskiej czy wiejskiej, niż kostka brukowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślmy co by było gdyby ten wąwóz był w Lublinie?Zakładam że drzewa by wycięto a na ich miejsce posadowiono by donice z czymś zielonym,na dole naturalnie byłoby pieczołowicie wybetonowane no i światełek byłoby całe mnóstwo:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako nowoczesny europejczyk jestem za całkowitym zabetonowaniem , ewentualnie wykostkowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Betonowe ściany po bokach i koniecznie poręcz. A dół tylko asfalt lany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilna dyskusja. Nic nie robić! Jest piękny taki jaki jest. Zostawić go w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapomnijcie zrobić podwieszanego sufitu i ogrzewania podłogowego. Taniej może będzie wykładziną zakupioną w "Dywany Łuszczów"? Może linoleum z obi? Mam trochę papy i lepiku na zbyciu. Oddam na taki wspaniały cel. Tak poważnie to z głowami macie wszystko w porządku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kostka bezfazowa, żeby rolki nie skakały i będzie fajnie. Trzymam kciuki za burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mialem isc ale czy burmistrz zaprosil fachowcow przeciwnych inwestycji?. Nie bede walil łbem o sciane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
de bile , jak zwykle aktywni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się zostawić w spokoju, bo jest tam coraz więcej turystów. W dodatku nieświadomych turystów, przez których wąwóz podlega erozji 10 razy szybszej niż w normalnych warunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawa męskości czyni mężczyznę pewniejszego, a to oczywiście przekłada się nawet na życie codzienne, gdzie łatwiej nawiązuje się kontakty nie tylko z kobietami, ale także i z mężczyznami, mając poczucie bycia mocniejszym od pozostałych. Możliwe efekty działania wydają się być bardzo zachęcające, ale na czym oparty jest skład produktu Titan Gel? Dlaczego może on zapewnić aż takie efekty? Skład produkty to przede wszystkim naturalne wyciągi roślinne. gel-titan.pl Titan Gel jest polecany przez liczne grono urologów z całego świata. Wyraźnie poprawia wzwód i zwiększa ilość "hormonu męskości" w organizmie, przedłużając stosunek i intensyfikując orgazmy . Produkt ma pozytywny wpływ na układ naczyniowy i nie powoduje uzależnienia . TITAN GEL - jak stosować? Nakładaj żel na penisa dwa razy dziennie przez minimum 1 miesiąc. Masuj penisa posmarowanego żelem, aby przyspieszyć efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...