Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co z Festiwalem Dwa Brzegi? Marszałek dał mniej pieniędzy, ministerstwo nie dofinansowało

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 kwietnia 2019 r. o 08:04 Powrót do artykułu
PiS daje jadę tylko swoim kolesiom, zobaczcie na co idzie kasa z urzędu... poproście o wykaz umów i rejestr !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS wykończy wszystko. Festiwal też wykończą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co Festiwal.... Kase dac tatusiowi z Torunia on biedny i ubogi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego PIS ma wspierać ten festiwal, skoro większośc uczestników jest przeciwko obecnej władzy.... Ja bym nie wspierał ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przeznaczy na budowę Muzeum "Pamięć i Tożsamość" im. św. Jana Pawła II w Toruniu, najnowszego projektu ojca Tadeusza Rydzyka, 70 mln zł - na to kasa jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rząd ma dawać pieniądze dla "gwiazd" tefałenu by te mogły jeszcze bardziej pluć na PiS. Wała wystarczy sponsorowania lewactwa niech szukają kasy u swoich promotorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na remonty cmentarzy żydowskich kasa jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy na jednym brzegu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS to najbardziej zakłamana partia powojennej Polski. Można dyskutować czy PIS bardziej kłamie czy za komuny bardziej kłamano. Ale jak patrze na wypowiedzi Morawieckiego i Kaczyńskiego to nie mam wątpliwości. Naród głupi wszystko kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PIS!! ZERO KASY dla bananiarzy !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Marszałek robi po złości ???? Tak samo oswietlenie Poczty Głównej w Lublinie Panie Wojewodo Czarnek ..... dlaczego po złości kazal Pan je wylączyć ? Żeby Żukowi na złość zrobić czy Lublinianom ????!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może do podniesienia atrakcyjności zaproszą ssącą banany "artystyczną elitę"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest impreza Platfusów, jawnie plujących na PIS przez całe lata. Trzeba zawsze zachować umiar i mieć równy dystans do wszystkich stron politycznego sporu. No ale jak gwiazdy festiwalu manifestują swoją wrogość do PISu to nie dziwota, że nie dostaną dofinansowania. Ja też bym nie dał. I rzeczywiście mnie też artysty kojarzą się teraz z bananami. A tych w sklepie wystarczy za 4 zł. i po co jechać do Kazimierza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstydu i honoru za grosz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak PiS walczy z kulturą ,takie to miałkie . Podzielili ludzi to mało podzielili kulturę na ich i naszą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd PiS dewastuje Polką Kulturę, Polską Oświatę, Polską Gospodarkę, Polski Sądownictwo .... po prostu dewastuje Polskę, którą przez 25 lat odbudowaliśmy ją po rządach komunistów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mam dokładać z moich pieniędzy do imprezy "bananowych elit"? Obiletować projekcje, zaprosić sponsorów, zatrudnić wolontariuszy i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka że festiwal jest mierny i organizacyjnie zapuszczony. Od lat te same osoby, niedopuszczające nikogo ze świeżym spojrzeniem organizacyjnym i programowym. Formuła się wyczerpała i żeby przetrwać trzeba festiwal "odświeżyć". Konkurencja nie śpi, a "magia" Kazimierza i Torbickiej już nie działa. I nie ma tu nic do rzeczy PiS czy PO, nie ma co na nich zwalać winy, bo tak jest najprościej. Już za PO narzekano na budżet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz Rydzyk wyskoczy z pomysłem na festiwal filmów katolickich i pisiory zasypią go naszą ("państwową") kasą. Tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo w dużej mierze nie zrozumieliście przekazu , akcja z bananami dotyczyła sprzeciwu wobec cenzury . Każdej cenzury. Poza tym , w przeciwieństwie do innych odbywających się w kraju, na festiwalu filmowym w Kazimierzu w większości promowana jest polska kinematografia i polscy twórcy, dlatego dziwi postępowanie władz. Kultura i sztuka powinny być ponad politykę. Każdy wybiera , co lubi, co mu się podoba i powinien mieć do tego równy dostęp. Mieszkając w tym kraju, tutaj pracując , płacę podatki , z których część przekazywana jest na cele kompletnie niezgodne z moimi przekonaniami, światopoglądem itp. Ale to mój wybór. Godzę się na to mając nadzieję, że jeśli ja jestem w stanie szanować działania i poglądy innych, oni uszanują moje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...