Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co z uczestniczkami czarnego protestu w przedszkolu? "Musimy dać szansę na wytłumaczenie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2016 r. o 08:37 Powrót do artykułu
To górnicy robili zadymę w miejscu i w czasie pracy? Raczej nie. Kobietom należy się co najmniej reprymenda. W prywatnym czasie proszę bardzo, ale za publiczne pieniądze w publicznej placówce nie życzę sobie takich zachowań!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZARNY PROTEST C.D. - NIE UCZĘSZCZAM NA MSZE ! ! ! i nie zagłosuję na Grobla i Wójcik, ohyda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ujawniły publicznie jakie mają poglądy, przynajmniej rodzice mają pełny obraz tego kto opiekuje się ich dziećmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guzik mnie obchodzi w jakich godzinach przedszkolanki chciały pokazać solidarność. To są, kurde, opiekunki DZIECI!! To trochę tak jakby siostry Magdalenki okazywały, po nieszporach, solidarność z marszem za legalizacją prostytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wygląd ma coś wspólnego z tym jakim się jest pracownikiem? Moje dzieci tam chodziły i chodzą i bardzo cenię sobie Panie tam pracujące na czele z Panią Dyrektor. Jedno z lepszych przedszkoli w Puławach. Dziękuję paniom za ciepło i serdeczne podejście do dzieciaków.  A co do konsekwencji to takie nalezałoby wyciągnąc w stosunku do Pani Wójcik za próbe likwidacji przedszkola na Włostowicach i wiele innych katastrofalnych decyzji. Pozdrawiam serdecznie Przedszkole nr 8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My przy najbliższych wyborach wyciagniemy konsekwencje wobec władz miasta. Pani Wójcik po każdych wyborach zostaje vice, więc czas odsunąć do koryta prezydenta. Stary, bez wizji przyszłości Puław. Czas na zmiany. W najbliższych wyborach skruszymy beton puławski. Czas na młodych. Ja już mam swojego kandydata. Pan Piotr Maj. Człowiek, który potrafi otwarcie mówić to co myśli i nie boi się koalicji starych tetryków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim pracownikom należy się przerwa w trakcie pracy i jestem pewien, że Panie zrobiły to w czasie swojej ustawowej przerwy. Brawo! Walka o prawa kobiet nie jest równoznaczna z walką o aborcję na życzenie, niestety tego wielu z komentujących nie potrafi zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Placówka publiczna nie jest miejscem demonstracji poglądów i postaw osobistych – powiedziała nam wiceprezydent Wójcik. - zdejmujemy krzyże i zabraniamy ich noszenia? ;) Dziewczyny trzymajcie się - udało się - PIS się (na razie) przestraszył.  Nie kręć! PiS się nie przestraszył, tylko przygotował swój projekt -bardziej liberalny. Najśmieszniejsze jest to,  że odrzucony nie był w żaden sposób przygotowany przez partię Kaczyńskiego, którą niedouczone i zmanipulowane " emancypantki " odsądzały od czci i wiary. Ciekawe też,  czy protestujący znali treść ustawy, przeciw której wyszli na ulice. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic złego nie zrobiły a wręcz odwrotnie , pokazały, że są za wolnością wyboru i tolerancją. Wybierać czyli decydować o swoim życiu , za które każdy sam odpowiada. Nikt nie ma prawa wchodzić do sumienia innego człowieka. Kobiety mają prawo decydować o sobie i wszystkim nakazującym jak mają żyć dziękujemy za zbytnią troskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dwie Panie to wypisz wymaluj siostry Krzywonos zabieram z tego przedszkola dzieciaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zboczeńców należ izolować, a nie wpuszczać do dzieci. Pedofilia i deprawacja w Polsce chyba jest karalna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STRAJKOWAĆ SIE CHCĘ - PROSZE BARDZO A NIECH IDĄ NA BRUK - WYWALIĆ NA BRUK A mUCHA NIECH IM DA PARASOLKĘ ABY IM NA GŁOWĘ DESZCZ NIE PADAŁ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Premier i Pan Prezes potraktowali protest z szacunkiem, ale Pani Wiceprezydent Puław wykorzysta szansę, żeby kogoś upokorzyć. Kto ma władzę w małym mieście, gdzie o pracę trudno, musi pokazać, jaki jest ważny i groźny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wójcik Paniom Przedszkolankom pokaże solidarność kobiecą. Typowe. Panie Prezydencie Grobel, niech Pan powstrzyma Panią Wójcik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce precz od dziewczyn!!! Czy prezydent chce mieć parasolki, dużo parasolek w Puławach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
Ręce precz od dziewczyn!!! Czy prezydent chce mieć parasolki, dużo parasolek w Puławach?
Myslicie ze prezydent sie czegoś lub was boi? i tak go wybierzecie na prezydenta po raz setny chyba. A wy tu o parasolkach czy taczkach hehhehee Brawo Panie Prezydencie. Karać, wyciągać konsekwencje!. Na stos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co są przeciwko czarnemu protestowi, mają za cisną czaszkę żeby zrozumieć o co w tym wszystkim naprawde chodzi. Naprawdę żal mi takich ludzi którzy twierdzą, że niektórzy są za mordowaniem dzieci, przecież to kompletnie nie o to chodzi. Weźcie ludzie naprawdę idźcie do jakiejś szkoły czy na studia, gdziekolwiek, tak żeby ktoś nauczył was myślenia. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie. Czy juz panie sa ukarane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym swoich dzieci do tego przedszkola nie posłał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny, nie dajcie się zastraszyć. Ciuch czarny w ten dzień świadczy o Was dobrze. Rozumiem, że Pani Wiceprezydent przyszła na poniedziałek na kolorowo, ponieważ jest za zaostrzeniem przepisów aborcyjnych? Profil na Fb to żadne uprawianie polityki, proszę się stuknąć w głowę i nie robić Puławom wstydu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...