Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co zrobić gdy sąsiad nie chce sprzątać? Uciążliwi lokatorzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 marca 2018 r. o 07:47 Powrót do artykułu
Pani z administracji strasznie butna i arogancka. Pani chyba zapomniała, że ona dostaje pensję od właścicieli i członków spółdzielni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są problemy na artykuł dopiero. A u mnie sąsiad młotka używa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brać się do roboty nieroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary dobry sposób: gównem klamkę wysmarować (najlepsze kocie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby administracja obowiązkowo wciągnęła opłaty za sprzątanie na klatkach schodowych w czynsz nie było by problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bloku na Romów kto sprząta? Przecież nie oni??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty gównojadzie od smarowanie klamek pewnie brak ci odwagi i c***a masz małego jak dajesz tekie rady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Administracja na Leśnej jest zawsze zadowolona. Szkoda tylko , że nie idzie to w parze z zadowoleniem mieszkańców. Nigdy nic nie może. Tylko piękne uśmieszki i obiecanki cacanki. Najgorsze osiedle. Wszystko jako ostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiencie zarządce na takiego co sprząta kompleksowo i po sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gównozjady od anonimów i robienia innym na złość potajemnie jak dorwał bym takiego delikwenta to by mnie długo popamiętał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są firmy sprzątające ale trzeba płacić za usługę. Jak zmusic lokatorów do płacenia.Na 15 rodzin w mojej klatce 2 tylko płaciły jakby inni fruwali nad schodami.Brud ,smród na klatce i gdzie się z tym udać.Piesek sika na klatce a na zwróconą uwagę siksa pyskuje starszym osobom.Wiele wody musi upłynąć,żeby zmienić mantalność ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ty gównojadzie od smarowanie klamek pewnie brak ci odwagi i c***a masz małego jak dajesz tekie rady
 spokojnie,bo bąka puścisz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie problem to na Wroblewskiego 19 na pierwszym piętrze w pierwszej klatce tak smierdziało z mieszkania ze aż się karaluchy zalęgły. Dalej jak ten menel otworzy drzwi to straszny smród. Spoldzielnia mieszkaniowa Południe mówi ze to nie ich sprawa, dzwonimy do sanepidu i też mówią że nie ich sprawa. Więc kto ma się tym zająć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno administracje powinny doliczyć do czynszu za sprzątanie klatek schodowych.Dlaczego ja mam sprzątać swoje piętro jak brudzą je także ci co mieszkają na pierwszym,drugim,trzecim i czwartym piętrze.I jeszcze hrabiostwo nie sprząta nawet swojego piętra na które ja nie chodzę.Potrafią jeszcze powiedzieć ,,Jaki syf jest u nas w bloku.Ale brudasy tu mieszkają,,.A jak się mówi,że trzeba sprzątać lub płacić firmie sprzątającej to potrafią powiedzieć,,Sama se sprzątaj albo płać.Ja nie brudzę,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umorzyć, całkowicie, wszelkie zaległości czynszowe, tym lokatorom, którzy regularnie walą kupy i robią siusiu na klatkach schodowych i tam rzygają!  Robią to samo co ich pieski,  a te czynszu nie płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że juz nie mieszkam w bloku i uciekłem w cholerę od tych wszystkich problemów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...