Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TE - 4-ZWIĄZKI TO NIE SĄ ZWIĄZKI ZAWODOWE TYLKO LIZACZE D.....Y DYREKCJIIIIIII.ONI JUŻ NA ZAKŁADACH STRACILI WSZYSTKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AS-IOR napisał:
TE - 4-ZWIĄZKI TO NIE SĄ ZWIĄZKI ZAWODOWE TYLKO LIZACZE D.....Y DYREKCJIIIIIII.ONI JUŻ NA ZAKŁADACH STRACILI WSZYSTKO.
Związki reprezentują interesy pracowników. Akurat sam popieram jeden ze związków, które propozycje zarządu zaakceptowały. I naprawdę nie czuję się fajnie, jak ktoś mnie obraża, tylko dlatego, że wiem, że wynegocjowane podwyżki są okej i ja nie potrzebuję więcej i więcej (tak jak niektórzy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ciekawe bo te cztery reprezentują więcej niż te dwie organizacje (w zasadzie jedna bo bo druga to na palcach człowieka do wyliczenia). referendum bylo robione prez miesiąc jako obnośny cyrk. nie widziałam czegoś takiego jeszcze. jak było zaczęte to oferowali 6% a teraz jest na stole 15%. ciekawe co teraz myśli o tym załoga. ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jednej strony zachęca się do demokracji i do udzału w wyborach a tutaj związkowcy pokazali w czasie referendum że to oni wyznaczają jej standardy stąd średnio zorientowany w temacie mógł zauważyć że uczciwość tego głosowania mozna łatwo podważyć zresztą co to za referendum i reperezentacja skoro frekwencja delikatnie ponad 50% wiec niech teraz nikt nie mowi ze "reprezentuje wszystkich pracownikow" bo to ma srednie odzwierciedlenie w faktach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...