Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A któremu z dyrektorów szpitali nagroda nalezy sie tak uczciwe? jakie maja osiagniecia dla sluzy zdrowia? wpisujcie "prawidzwych dyrektorów" a nie tylko tych na papierze, ktorzy dawno nie kiwneli palcem a nagrody zbieraja co roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mało ma pensji? nagroda że wykonuje pracę za którą bierze co miesiąc wynagrodzenie?! nie można tej nagrody przeznaczyć na zakup czegoś do szpitala co się może przydać?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagroda cię należy,w szpitalu są remonty.ostatnio były za komuny.Pensja na czas.Podwyższony poziom opieki,zatruniani są wykształceni lekarz a doktoratami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak jest w Puławach,ale wiem jak jest wLublinie.Naczelna piel wybrana na polowaniu żona policjanta,zastępczyni żona człowieka z rady nadzorczej.Przed zmianą pracy wiedziały,że mają awans.Zmiana regulaminu szpitala,aby dyr mógł rządzić w wieku emerytalnym.Nizrealizowana wypłata z ustawy obejmująca lata 2011,2012,bo dyr woli zapłacić karę 5000 ,bo jest korzystniejsza.Albo tłumaczy się koniecznością wypłaty odszkodowań za błędy lekarskie.Takie mamy szpitale,albo szpitalami rządzą tacy ludzie.Zgadnijcie jaki to szpital?Podobno w Lublinie jest NIK i PIP.Uderzyłam w stół.Odezwijcie się nożyczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...