Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 listopada 2018 r. o 22:02 Powrót do artykułu
a czy na wice można zaproponować p. Marzannę???????????????
 Trzeba mieć studia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuje Cezarego Kruka na wieceprezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Maj wygrał dzięki PiS, to z kim ma się dogadywać? Przecież nie z G roblem. Wtedy to dopiero dałby wyborcom w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość zawsze jest głupsza, bo głupich jest więcej niż mądrych. Przecież żeby rządzić miastem trzeba mieć większość w radzie. Każdy normlany człowiek to wie. Musi się nowy prezydent z kimś ułożyć, bo inaczej nic nie bedzie mógł zrobić. Grobel układał się z każdym przez tyle lat prezydentury, wiec wszyscy ktorzy tak Grobla cghwalicie zrozumcie tez Maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CK bez nerwów mimo że nienawidzisz PiS to i tak lepiej Majowi z tymi niż z tamtymi bo nie ma z kim... A przykładów jest wiele ja za Pisem głosowałem chociaż 1 z 4 kart nie podoba mi się wiele akcji PiS ale taki mamy ekipę a maj jak się sprawdzi 5 lat to jeszcze mniej będzie i pisiorow i KWW J a te 5 lat musi się dogadać z władza absolutna czyli PiS .. Osobiście głosowałem na Maja a wcześniej na Bożena i moi znajomi też ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd wiadomo, że bez sudiów???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cezary Prawda jest taka, że to dzięki twojejpra y maj wygrał. Pewnie zostaniesz wiceprezydentem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co było głosować na Pawła jak można było od razu na pis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cezary Prawda jest taka, że to dzięki twojejpra y maj wygrał. Pewnie zostaniesz wiceprezydentem.
 Święta prawda do tej pory uważam że sceny które chłopie odwalales bynajmniej na mieście były szpila maja A ty byłeś pacholkiem odwalajacym propagande
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten Kornel Morawiecki to jakiś Pan? Władca?  Aż dziw że w tych czasach ważniejszy od rydzyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CK zajmij ty się może tymi pszczolkami swoimi.  Zapladniaj może wywal obronik dsj jesc nie wiem juz sam.  ALE daj ZYC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obchodzi mnie ile było ludzi czy 5 osób czy 3500000 ludzi każdy ma prawo czcić po swojemu dla mnie Polak jest Polakiem ktory jest Polakiem na codzien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te - mnie - przepraszam słownik :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mi?  Mnie?  . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I proszę nie walić po Internecie ze z policji popierają maja ze firma ochroniarska jakaś tam...  bo bądź Pan świadom ze robisz Pan w koło D...  tym ludziom którzy tam pracuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 5 lat Pogoni i PiS i mają, sprzedali się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha. Coś milczą trolle majowi, no poza panem fanatykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie CK Pan wkoło wszystkich oskarża 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pamiętam jak w 89 roku kradles prąd z piwnicy Przelewales z gniazda od żarówki w reklamowej(walio fazą  na cały blok) podaj 1 nazwisko które tego nie potwierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że Tadek Zagórski już nie pisze. Byłoby ciekawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...