Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 listopada 2018 r. o 22:02 Powrót do artykułu
Szkoda że Tadek Zagórski już nie pisze. Byłoby ciekawie.
 Może Antka Macierewicza zapros
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CK ty zapladniasz sam swoje pszczoły i się pytasz czy one chcą? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A któremu Kezary Cruk (ciekawe czy system puści) dawał pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy ja widzę nie pracujących ludzi to chcę reformować Powiatowy Urząd Pracy, a głupek idzie reformować Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i mówi, że to Miejski Ośrodek Opieki Społecznej i mówi, że nie wszyscy psychicznie chorzy są psychicznie chorzy, tak samo mówi o upośledzonych, niepełnosprawnych i chorych Progi dochodowe w MOPS są niskie i nie wszyscy bezrobotni są z MOPS Coś czarno widzę tą nową koalicję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem panią Bożenę Krygier w Debacie z Groblem. To jak "odpowiedziała" na pytanie o nowe inwestycje..... ale żenada. Zero do powiedzenia miała wg mnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można oczekiwać, że Maj nie zawrze koalicji? Byłby niepoważny. Ostatecznie by upadł razem z radą miasta, poza tym spowodowałoby to zły wizerunek miasta, nieustanna awantura, przegrywane głosowania, skończyłoby się referendum dotyczącym odwołania prezydenta. Nie głosowałem na elekta ale oczekuję działania, Puławy tracą mieszkańców, a nie bawienia  się w wojenki i kompromitację.
 Starzy emeryci dzietność podniosą.Przy okazji 500 + dostaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...