Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W pobliżu tego miejsca zginęło już wielu niewinnych uczestników ruchu drogowego, w jednym tylko wypadku aż czterech młodych ludzi. Główna przyczyna tych zdarzeń to nieodpowiedzialne wyprzedzanie. Kawałek wcześniej jest zakaz wyprzedzania, a pomimo to jadąc w kierunku Puław i zbliżając się do miejsca wypadku zostałem właśnie na tym zakazanym odcinku wyprzedzony przez motocyklistów. Komu nie uda się na zakazie, to kawałek dalej jedzie na trzeciego. Policja jak wydaje się jest bezsilna, bo przecież musieliby tam stać 24h/dobę, a nawet jakby stali to nikt nie wykonałby żadnego fałszywego ruchu. Radar też nic nie da o co zabiegają między innymi radni, ale jakby ten odcinek był monitorowany przez kamery, to każdy taki nieodpowiedzialny manewr mógłby być słono "nagrodzony" przez odpowiednie służby. Odcinkowy pomiar prędkości też zdałby tu egzamin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to prwada też jestem zgodny z sitjuit. Moim zdaniem również odcinkowy pomiar prędkości bylby w tym miejsu wskazany. Nie jestem zwolennikiem tych odcinkowych pomiarów ale tutaj jak najbardziej jest potrzebny bo inaczej będą dalej luidzie gineli a tak na marginesie to te odcinki pomiarowe sa w miejscach mniej zagrozonych np przy wyjeździe z łęcznej w stronę włodawy droga dobra widoczność to samo a tam 70 km/h a tu ludzie giną i nie ma komu się tym zająć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...