Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Według mnie powinien byś oskarżony o próbę zabójstwa. Strzelanie do przechodniów, co za wiocha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem innego zdania,jeśli nigdy nie był karany,powinien dostać karę grzywny bądź zawiasy...gorsze są zbrodnie i ludzie nie idą siedzieć,pozatym był pijany,nie trzeźwo myślał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze bardzo glupi/debil/ a jak wypil to dopiero wariat,kretyn i wszystko razem.Dobrze,ze srut zranil tyl glowy a co by bylo gdyby wybil oko.Sad powinien debila ukarac kara wiezienia w zawieszeniu.odszkodowaniem na rzecz postrzelonego i wysoka grzywna do zapamietania do konca na ziemskim padole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej kolbą tej wiatrówki zdzielić porządnie w tył głowy tego DEBILA, to może mu się odechce. A gdyby trafił kogoś w oko? Mógł pozbawić kogoś najcenniejszego narządu - wzroku. 3 lata to za mało. Moim zdaniem powinien dostać 10 lat to się odechce skurwysynowi takich zabaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio wogóle ludziom odwala. Wczoraj przed Kauflandem przy samym wejściu (w Puławach) napalona parka okryła się kocykiem w samochodzie i się obmacywała przy ludziach.... to tak samo anormalne zachowanie, aczkolwiek z innej gruszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio wogóle ludziom odwala. Wczoraj przed Kauflandem przy samym wejściu (w Puławach) napalona parka okryła się kocykiem w samochodzie i się obmacywała przy ludziach.... to tak samo anormalne zachowanie, aczkolwiek z innej gruszki.
Dlatego tusk musi odejść,takie rzeczy przed Kauflandem !!!  Wstyd i Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...