Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dęblin: Ranny w wypadku 17-latek zmarł w szpitalu

Utworzony przez renata1219, 3 grudnia 2008 r. o 17:51 Powrót do artykułu
tak właśnie jest jak mało lat jeźdżi po drodze zaraz po zdanym prawku takich jest wielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TATUŚ KUPIŁ DOBRY SAMOCHÓD CÓRCI A TA SZALAŁA I SIĘ WYSZALAŁA, MIAŁA ZA CIĘŻKĄ NOGĘ DO GAZU,ZA MAŁO WYOBRAŹNI I PRAKTYKI ZA KIEROWNICĄ. TO NIE PIERWSZY TAKI PRZYPADEK JUŻ W RYKACH. MOŻE TERAZ RODZICE PRZEMYŚLĄ SPRAĘ ZAKUPU DOBREGO SAMOCHODU DLA SWOJEGO DZIECKA, POWINNI ZACZYNAĆ OD "MALUCHA", WTEDY POLICJA,POGOTOWIE,STRAŻ POŻARNA ORAZ KSIĄDZ Z ZAKŁADEM POGRZEBOWYM NIE BĘDĄ MIELI TYLE DO ROBOTY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczęła się nowa moda kupić dziecku na 18 wypasioną furkę żeby się lansowało na ulicach...nie ma co się dziwić że codziennie tyle młodych ginie na drogach.Teraz do auta na 18 powinni wykupywać miejscówkę na cmentarzu....ku przestrodze he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno prawko miała od 4 dni....masakra:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak plotki, każdy coś usłyszy doda od siebie i wychodzi jedno wielkie kłamstwo. Jak nie wiecie jaka była prawda to nie piszcie bzdur. Żeby rozwiac wszelkie wątpliwości prawo jazdy miała od ponad 6 mc. Jeździła dobrze i ostrożnie. Wiem, bo Ją znam. Przyczyną wypadku było zwierze które wbiegło na jezdnię. I tak kierowca starał się wyprowadzic auto tak aby ucierpiało jak najmniej osób. Próbowała przyjąc całe uderzenie na siebie ale samochód poleciał troszkę inaczej niż chiała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawo jadzy miala od okolo 6 miesiecy ,jest dobrym kierowca, i nie wieze ze tak poprostu wpadla w poslisk to jest nie mozliwe, musialo cos sie wydarzyc(np. zwierze na drodze)i wtedy czlowiek reaguje automatycznie, wiem to, bo to przezylem. 3 tygodnie temu tez mialem dachowanie przez zwierze ktore wybieglo nadroge i mam praowojazdy od 4 lat, nie mozna powiedziec ze jak ktos ma prawo jazdy od 4 dni czy od 10 lat to nie bedzie mial takiej sytuacji na drodze jak tu miala miejsce to jest zycie, nie wiezcie plotka. Paulina i Tych czterech chlopakow mogli by cos powiedziec, a nie osoby ktore sie dowiaduja od kogos. A co do samochodu to nie wasza sprawa czy dostala od rodzicow, czy sobie sama kupila, nie powinniscie w to wnikac, to jest ich sprawa co oni robia, troche prywatnosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=539646 Kazdemu cos sie moze wydazyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.o2.pl/?t=539646
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie rozumiem zednej osoby komentujacej...ludzie MŁODY CZŁOWIEK ZMARŁ...jego matka nigdy go nie zobaczy...nie spotka sie z kolegami, miał jeszcze całe zycie przed sobą...a co Do pauliny to wydaje mi sie że powinniśmy ja wspierac w tak trudnej dla niej chwili...nie wiem co czuje, wiemy jedno bardzo tego żałuje, a to nie jest jej wina, chyba nie zrobiła tego specjalnie, wiem że w takim momencie nie można powiedziec przypadek, ale nie mozna też kogos winic za to...jest mi bardzo przykro ze doszło do takiej sytuacji...nikt tego nie chciał...a wydaje mi sie że nie powinniśmy teraz mówic kto jest winny...tylko wspierać rodzine Maćka i wszystkich chłopaców, którzy byli na miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to już jest w małych miastach, że każdy dodaje swoją mylną i błędną teorię. nie warto sugerować się plotkami i stwarzać jakieś chore insynuacje, bo to jak było naprawdę wie garstka osób! a jak się słyszy i czyta te bzdury to aż się w głowie od tych głupot kręci! Paulina jest wspaniałą koleżanką i nie spowodowała tego wypadku specjalnie więc proszę jej nie obwiniać za śmierć Maćka,który również był wspaniałym i bardzo dobrym kolegą:(tak się stało, bo tak Bóg zaplanował, niech ma Go w Swej opiece. wszyscy potrzebują teraz ogromnego wsparcia a nie szykanowania i wysłuchiwania beznadziejnych plotek, które bolą najbardziej! nie macie najmniejszego prawa oceniać bo nie macie zielonego pojęcia jak naprawdę było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce Pauliny obwiniać za to co zrobiła i muszę współczuć wspaniałej rodzinie Maćka[*] , ale tylko nie mówcie, że jeździła ostrożnie i wolno gdyż sam widziałem jak na słowackiego jechała z nie mała prędkością . I nawet gdy by zwierzę wyszło pod samochód to gdyby jechała wolno nie stało by sie to nie szczęście // dla przyszłych kierowców za nim wsiądziecie do auta obejrzyjcie proszę Film instruktażowy jak groźna może być jazda autem z nadmierną prędkością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by jeździła rozsądnie to by nie spowodowała wypadkuy na prostej drodze!!! Mogła tyle nie dusić w gaz to by wszystko bylo dobrze, nie musiała sie popisywać... uliczki w dęblinie to nie obwodnica w garwolinie! Połowa ludiz jets na nią wsciekła bo mimo wszystko to ona spowodowała ten wypadek! Może nie dokońca obwiniamy ja za to co zrobiła ale po takim czymś trudno jest sobie poradzić i powiedziec nie martw sie wszystko jest dobrze!!! Kiedy wkoncu ktoś dojrzeje to wtedy niech wsiada za kierownice! wiecej opamietania i bd dobrze!!!!!!i mniej popisow!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE! nie wypowiadajcie się, skoro nie byliście w takiej sytuacji jak ona! To, że ma dobre serce i nie chciała przejechać tego zwierzęcia, które wyskoczyło im na drogę, to nie znaczy, że chciała skrzywdzić kogoś innego! i niech nikt nie mówi, że chciała się wyszaleć, czy coś... od dawna jeździła i jakoś się nic wcześniej nie stało. TAK MUSIAŁO BYĆ! I nie obwiniajmy kogoś, jeśli nie znamy 100% faktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to niech nikt nie robi z niej nie winiątka stało sie i juz, trzeba wspierać ale niech teraz na pocieszenie nie dostanie innego prezentu lepszego, za kierwonice juz nie wsiądzie ale zeby pocieszyć ja niech rodzice nie kupią jej ścigacza! bo znowu komuś cos sie stanie! Ona jest dorosła i odpowiada za swoje błedy, i przydało by sie troche rozsadku a nie tylko malowanie jej znowu świata na kolorowo! Strasznie szkoda mi i Maćka bo był poprostu Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper, ale i Mateusza z którym nie wiadomo co sie dzieje i cieżko stwierdzić w jakim jest stanie!!!! Lepiej modlcie sie zeby przynajmniej on jeszcze miał szanse na normalne zycie, wiadomo ze o tym nie zapomni ale chyba tylko oni moga to naprawde oceniać! bo wiedzią co sie stało! Maciuś[*] ;(;(;(;( Ps. moze za ostro ale nie moge sie opanowac cieżko ejst teraz co kolwiek o tym p0omyśleć!!! POjechała aż do śmierci dojechała.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie mow ze jezdziła ostaropznie bo po samych rykach jechała jak szalono po głupich uliczkach, i to anwet w rykach jje sie mogło stać, mogła troche myśleć, mowisz zeby nie obwiniać i że jakieś zwierze wyskoczyło, skad wiesz?[*] Nie znamy 100%faktów to po co ubarwiamy i mieszamy w to niewinne zwierzątko, ona sama jest jak.... Też cie tam nie było wiec nie wymyslaj jakiś zwierzątek jeszcze troche to bd ze słoin jej wyszedł na droge i spowodował wypadek, albo ze ona wogole nie kierowała....;/ ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm... Paulina jeździła bardzo szybko do każdego skrzyżowania dojeżdżała ze 100 na blacie. Wszyscy ją ostrzegali że to doprowadzi do wypadku. Niesłuchała. Niektóre osoby poprostu bały się z nią jeździć. Szczerze wątpie w to zwierzę na drodze bo myślę że Paulina uważa że jeden kot mniej na świecie to żadna strata, ale może się mylę. Chociaż bardzo ją lubię i wspieram to uważam że powinna ponieść konsekwencje swojej jazdy. Szkoda tych chłopaków i ich rodziców. Można sobie wyobrazić co przeżywają rodzice Maćka krórego już nie zobaczą [*] oraz rodzice Mateusza który walczy w szpitalu o życie za które powiniśmy się modlić. Ale nie można mówić że Paulina zabiła Maćka. To był poprostu nieszczęśliwy wypadek. Ja sam po tym zdarzeniu zdejmuję nogę z gazu. Uważajmy na drogach- szkoda życia. [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówmy się tylko, czy ważniejsze było życie człowieka czy kot?................ Wydaje mi się, że mniejszą "stratę" by miała, jakby tego je***ego kota przejechała.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
astdamian napisał:
prawo jadzy miala od okolo 6 miesiecy ,jest dobrym kierowca, i nie wieze ze tak poprostu wpadla w poslisk to jest nie mozliwe, musialo cos sie wydarzyc(np. zwierze na drodze)i wtedy czlowiek reaguje automatycznie, wiem to, bo to przezylem. 3 tygodnie temu tez mialem dachowanie przez zwierze ktore wybieglo nadroge i mam praowojazdy od 4 lat, nie mozna powiedziec ze jak ktos ma prawo jazdy od 4 dni czy od 10 lat to nie bedzie mial takiej sytuacji na drodze jak tu miala miejsce to jest zycie, nie wiezcie plotka. Paulina i Tych czterech chlopakow mogli by cos powiedziec, a nie osoby ktore sie dowiaduja od kogos. A co do samochodu to nie wasza sprawa czy dostala od rodzicow, czy sobie sama kupila, nie powinniscie w to wnikac, to jest ich sprawa co oni robia, troche prywatnosci.
Zastanów się człowieku co Ty piszesz, prawo jazdy od 6 miesięcy i to jest dobry kierowca? Nie ośmieszaj sam siebie, bo obaj dobrze wiemy jak wyglądała jej jazda po Rykach, również obaj dobrze wiemy, że kierowca z tak krótkim doświadczeniem to za przeproszeniem gówno a nie kierowca. Zero doświadczenia, szpan, głupota ludzka i poopa blada. Szkoda tylko, że straciłem, zresztą nie tylko ja, jednego ze swoich najlepszych kolegów. Dlaczego to właśnie ku*** mać on Maciek [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze, Mafias wracaj szybko do zdrowia. 3maj się stary, jesteśmy z Tobą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze ktos poinformowany napisac w jakim stanie jest reszta osób uczestniczacych w wypadku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...