Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego rowery są lepsze od samochodów? W Puławach już wiedzą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 września 2016 r. o 14:40 Powrót do artykułu
"Są ciche, łatwo je zaparkować i nie wymagają wizyt na stacji paliw". A co więcej nie zapakujesz na nie większych zakupów, nie zabierzesz pasażerów, nie przemieścisz się szybko na troszkę większe, niż bliskie, odległości, nie ochronisz się przed mrozem, upałem i deszczem. To tyle :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do skakania to chyba skakanki są ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jazda rowerem , to coś nie do opisania , są miłośnicy aut i są miłośnicy jazdy na rowerze i takim ludziom nie przeszkadza pogoda czy mały bagażnik na zakupy to ma sprawiać frajdę a co przyjadę to moje i nikt mi tego nie odbierze pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dlaczego rowery są lepsze od samochodów?", to klasyczny przykład źle postawionego pytania, zakładającego z góry pewien stan, pewną zależność. To budzi odruchowy sprzeciw. Spodziewam się zatem, że efekt działań konstruktora pytania będzie zerowy albo odwrotny do zamierzonego. I dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower jest dobry tak samo jak piłka czy narty ... do uprawiania sportu i rekreacji .. do transportu wybieram jednak samochód .. Rowerzyści zakładajcie kaski i kamizelki odblaskowe oświetlenie to nie majątek i oczywiście Karta Rowerowa bo przepisy są wam obce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, na wsi rower jest lepszy niż samochód :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wymyśla ten cały ekoterrorystyczny bełkot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałam kiedyś tych akrobatow na skate parku u mnie na dzielni, aż miło poptrzec jak fruwają:) Ja jestem nie fruwająca więc zaopatrzylam się w mega wygladajacy karbon spike z jesiennej promo w media expert. Może nie jest to rower wyczynowy ale ma mega sportowy look
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba wszyscy to wiedzą. Kupiłam sobie Indianę i jeżdże od wiosny. Schudłam, lepiej się czuję. mam siedzaca prace i plecy mnie juz nie bolą, nie mówiąc już o środowisku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz podobno te marketowe poprawiły się jakościowo, że niby marka nieznana ale osprzęt jest cacy. Dobrze ze ludzie przestali patrzec na naklejkę za którą dodatkowo płacili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...