Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Osobą której to przeszkadza jest guru Relaxu_ Barwinski ) Jemu wszystko przeszkadza!!!!!!!Byc moze z zazdrosc ze w te ciuszki się nie zmiesci ) A tak naprawde to nie te ubrania zle wpływają na wizerunek i kondycje Banku a wysokie prowizje i odsetki !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to prawda potwierdzam Leszko sie znerwował bo przechodzac koło Banku spadły mu na głowe gacie z wystawy i powiedział ze zrobi ład z wizerunkiem Banku ,bo ten Bank to wstyd dla Markuszowa nie to co jego Relaks , tam napewno by nikogo taka przykra sytuacja nie spotkała .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiooocha , więc wiooocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Bełżycach kolo banku spółdzielczego tez nie dawno otworzono ciucholand, tyle ze budynek chyba do banku nie nalezy... to chyba modne jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli wynajem lokalu odbył się na prawidlowych zasadach to w czym problem, że koszty banku będą o 400zł niższe co miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w Bełżycach kolo banku spółdzielczego tez nie dawno otworzono ciucholand, tyle ze budynek chyba do banku nie nalezy... to chyba modne jest...
W Kurowie nad siedzibą banku też jest ciucholand takżę coś w tym musi być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sklep w banku to wielka przesada.. ludzie chca miec zufanie do miejsca gdzie trzymaja swoje pieniadze w tym przypadku zaufania juz nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MYDLENIE OCZU PRZEZ P.PREZES - RĄCZK -RĄCZKĘ MYJE Z BRUDNYCH RĄK-BAJERY - SZTAJERY TO JUŻ NIE MODNE p.PREZES-NIEŁADNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne ,że nie próbowały w Kościele...A może zamiast zajmować się handlem powinna pani Haba zająć się synem ktróry się stoczył ale nie wysłała go do Niemczech.A swoją drogą to ciekawe co zrobi jak się stoczy córki mąż a już mało brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zosia Dudkowska napisał:
Tak to prawda potwierdzam Leszko sie znerwował bo przechodzac koło Banku spadły mu na głowe gacie z wystawy i powiedział ze zrobi ład z wizerunkiem Banku ,bo ten Bank to wstyd dla Markuszowa nie to co jego Relaks , tam napewno by nikogo taka przykra sytuacja nie spotkała .
Proszę mnie nie mieszać do tego i nie podpisywać się moim imieniem i nazwiskiem którego nie używam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ,że Bank jest otwarty w sobotę ze względu na sklep to jest normalne pani prezes?Acha jeszcze jedno piach który pan haba wywiózł z pod banku to też takie normalne.Przecież bank zapłacił za ten piach podczas prac przy ogrodzeniu a teraz oddał za friko habom.I wywiózł go do syna pod dom i za dom to takie normalne.A przecież synowa jest solą w oku w tej rodzinie niby taka święta rodzinka a nie umieją poszanować synowej jak należy.Ta dziewczyna swoje przeszła i trochę błęd€w w życiu popęłniła ale teraz jest wzorem matki i żony.Takiej żony i matki można zazdrościć.Ja zazdroszczę.Dziecko zadbane z żadną dolegliwością nie czeka najlepsi specjaliści,profesorowie...To jest matka godna podziwu.Dziecko jest kochane na ulicy w domu wszędzie nie wstydzi się okazywać uczuć.A Habowa do kościoła codziennie leci szacunku nie ma zapomniała już czasy gdy pracowała w stolarni co wyprawiała,synowa pewnie nie wie bo nie dała by tak się traktować.A jaką matka jest Henryka wszyscy wiedzą syn alkoholik na melinie miesiącami siedzi a ona fryzjer ciuszki i łeb zadziera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zły pies napisał:
A to ,że Bank jest otwarty w sobotę ze względu na sklep to jest normalne pani prezes?Acha jeszcze jedno piach który pan haba wywiózł z pod banku to też takie normalne.Przecież bank zapłacił za ten piach podczas prac przy ogrodzeniu a teraz oddał za friko habom.I wywiózł go do syna pod dom i za dom to takie normalne.A przecież synowa jest solą w oku w tej rodzinie niby taka święta rodzinka a nie umieją poszanować synowej jak należy.Ta dziewczyna swoje przeszła i trochę błęd€w w życiu popęłniła ale teraz jest wzorem matki i żony.Takiej żony i matki można zazdrościć.Ja zazdroszczę.Dziecko zadbane z żadną dolegliwością nie czeka najlepsi specjaliści,profesorowie...To jest matka godna podziwu.Dziecko jest kochane na ulicy w domu wszędzie nie wstydzi się okazywać uczuć.A Habowa do kościoła codziennie leci szacunku nie ma zapomniała już czasy gdy pracowała w stolarni co wyprawiała,synowa pewnie nie wie bo nie dała by tak się traktować.A jaką matka jest Henryka wszyscy wiedzą syn alkoholik na melinie miesiącami siedzi a ona fryzjer ciuszki i łeb zadziera.
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Dawno się tak nie usmiałem hahahaha Ten tekst to chyba pisał ktos naćpany ! Jak synowa p.Habowej jest wzorem matki i zony to ja jestem Swięty! moze matką polką Markuszowa ją okrzykną ! Dziecko kochane nawet na ulicy tak jak jego mamusia tez z ...ulicy hahaha nikt nie ma takiej przeszłosci nikt ! w całym Markuszowie a uczucia ta synowa to okazywała owszem wszystkim ! ona nawet pieluch nie umie uprac a tych specjaliostów to po mamusi chyba muszą teraz szukac ! Nie rozumie jak mozna szargac dobre imie tesciowej co ją przygarneła dom dała i wszystko a teraz to najlepiej ją oczernic. ale nic z tego my Markuszowianie znamy obie Panie i Wszyscy staniemy za panią Henryką murem! Jakbym mial taką synowa jak p.Henryka to spaliłbym ją zywcem !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='S A' date='22.09.2009, 20:55:56' post='173127'] ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Dawno się tak nie usmiałem hahahaha Ten tekst to chyba pisał ktos naćpany ! Jak synowa p.Habowej jest wzorem matki i zony to ja jestem Swięty! moze matką polką Markuszowa ją okrzykną ! Dziecko kochane nawet na ulicy tak jak jego mamusia tez z ...ulicy hahaha nikt nie ma takiej przeszłosci nikt ! w całym Markuszowie a uczucia ta synowa to okazywała owszem wszystkim ! ona nawet pieluch nie umie uprac a tych specjaliostów to po mamusi chyba muszą teraz szukac ! Nie rozumie jak mozna szargac dobre imie tesciowej co ją przygarneła dom dała i wszystko a teraz to najlepiej ją oczernic. ale nic z tego my Markuszowianie znamy obie Panie i Wszyscy staniemy za panią Henryką murem! Jakbym mial taką synowa jak p.Henryka to spaliłbym ją zywcem !!!!!!! [/quo Proszę mnie do tego nie mieszać nie pisać nic złego ani dobrego świetnie daję sobie radę bez takich opinii.Jeśli masz odwagę tak o mnie pisać to się podpisz.Nie życzę sobie abyś pisał o moim dziecku że jest z ulicy.Mam nadzieję,że przyjdzie taki dzień że nabierzesz odwagi i się podpiszesz a ja napluję ci w ry..A swoją drogą to musisz być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem,nie umiesz cieszyć się szczęściem rodzinnym innych.Może pomogę poszukać specjalisty który zajmuje się tego typu schorzeniami choć obawiam się,że nikt nie będzie chcał podjąć się tak mocno postępującej chorobie.Zdrówka psychichnego życzę.Pozdrawiamy Zosia Marcinek i Bartuś najszczęśliwsze dziecko na świecie.Strzałeczka psychole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mnie do tego nie mieszać nie pisać nic złego ani dobrego świetnie daję sobie radę bez takich opinii.Jeśli masz odwagę tak o mnie pisać to się podpisz.Nie życzę sobie abyś pisał o moim dziecku że jest z ulicy.Mam nadzieję,że przyjdzie taki dzień że nabierzesz odwagi i się podpiszesz a ja napluję ci w ry..A swoją drogą to musisz być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem,nie umiesz cieszyć się szczęściem rodzinnym innych.Może pomogę poszukać specjalisty który zajmuje się tego typu schorzeniami choć obawiam się,że nikt nie będzie chcał podjąć się tak mocno postępującej chorobie.Zdrówka psychichnego życzę.Pozdrawiamy Zosia Marcinek i Bartuś najszczęśliwsze dziecko na świecie.Strzałeczka psychole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zosia haba napisał:
Proszę mnie do tego nie mieszać nie pisać nic złego ani dobrego świetnie daję sobie radę bez takich opinii.Jeśli masz odwagę tak o mnie pisać to się podpisz.Nie życzę sobie abyś pisał o moim dziecku że jest z ulicy.Mam nadzieję,że przyjdzie taki dzień że nabierzesz odwagi i się podpiszesz a ja napluję ci w ry..A swoją drogą to musisz być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem,nie umiesz cieszyć się szczęściem rodzinnym innych.Może pomogę poszukać specjalisty który zajmuje się tego typu schorzeniami choć obawiam się,że nikt nie będzie chcał podjąć się tak mocno postępującej chorobie.Zdrówka psychichnego życzę.Pozdrawiamy Zosia Marcinek i Bartuś najszczęśliwsze dziecko na świecie.Strzałeczka psychole.
nIE WIEM KIM JEST TEN FACET ALE JEDNO WIEM ryj to masz ty zocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę,że ruszyło.Właśnie zagotowałam wodę na herbatkę wypażyć Ci twój przedstaw się proszę odwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów afera z udziałem banku w Kurowie.Gdzie jest jakaś kontola?Czy nikt nie rozlicza zarządu i rady z ich poczynań?Jeśli do tej pory nie to może czas się tym zająć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
I znów afera z udziałem banku w Kurowie.Gdzie jest jakaś kontola?Czy nikt nie rozlicza zarządu i rady z ich poczynań?Jeśli do tej pory nie to może czas się tym zająć.
Jaka to afera????? Afera to bedzie jak Relaks skontrolują ! Juz chyba pora na to zeby jakas instytucja się tym wrzodem zajeła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Markuszowianie już dość wstydu się wszyscy najedliśmy dzięki naszym organom władzy, zastanówcie się proszę bo wszędzie nas wytykają palcami całe Puławy, Lublin, a wy jeszcze dokładacie, wyciągacie jakieś chore i idiotyczne sytuacje, brudy i po co to komu? zajmijcie się swoimi brudami bo napewno każdy ma coś na sumieniu i o każdym można coś powiezieć. Kochani jeśli bank ma lokal do wynajęcia to jak najbardziej powinien go wynajmować, poczytajcie troszkę o ekonomii to może zrozumiecie że to jest przychód dla banku, a co do bezpieczeństwa w banku to nie ma znaczenia czy jest sklepik z ciuszkmi czy z papierami, gdyby tam handlowali np ubezpieczeniami to pewnie by nikomu nie przeszkadzało. Jeśli macie jakieś zale do właścicielki sklepu to proponuję by to załatwić osobiście a nie na forum robić pośmiewisko, ale do tego potrzeba ogromnej odwagi. Skończcie wkońcu te bzdury pisać i zastanówcie się nad sobą. Ja osobiście życzę jak najlepiej właścicielce tego sklepiku i popieram ją całym sercem, głowa do góry a pan Leszek niech zajmie się sobą i swoją rodziną bo strasznie ich zaniedbuje a nie cudzymi sprawami. bużka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Markuszowianie już dość wstydu się wszyscy najedliśmy dzięki naszym organom władzy, zastanówcie się proszę bo wszędzie nas wytykają palcami całe Puławy, Lublin, a wy jeszcze dokładacie, wyciągacie jakieś chore i idiotyczne sytuacje, brudy i po co to komu? zajmijcie się swoimi brudami bo napewno każdy ma coś na sumieniu i o każdym można coś powiezieć. Kochani jeśli bank ma lokal do wynajęcia to jak najbardziej powinien go wynajmować, poczytajcie troszkę o ekonomii to może zrozumiecie że to jest przychód dla banku, a co do bezpieczeństwa w banku to nie ma znaczenia czy jest sklepik z ciuszkmi czy z papierami, gdyby tam handlowali np ubezpieczeniami to pewnie by nikomu nie przeszkadzało. Jeśli macie jakieś zale do właścicielki sklepu to proponuję by to załatwić osobiście a nie na forum robić pośmiewisko, ale do tego potrzeba ogromnej odwagi. Skończcie wkońcu te bzdury pisać i zastanówcie się nad sobą. Ja osobiście życzę jak najlepiej właścicielce tego sklepiku i popieram ją całym sercem, głowa do góry a pan Leszek niech zajmie się sobą i swoją rodziną bo strasznie ich zaniedbuje a nie cudzymi sprawami. bużka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...