Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A to bydle! Pewnie naje***e jechało, przestraszyło się i uciekło. Do takich to odrazu powinno się strzelać bez ostrzeżenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijak je...ny!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem to uno wygladało strasznie spodziewałem sie ze kierowca na miejscu daj mu boze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem tego fiata już jakiś czas po zdarzeniu to była kupka złomu. Nawet przejeżdżając nie potrafiłem rozpoznać marki pojazdu. Octavia była w nie najgorszym stanie ale jej kierowca powinien zgnić w pierdlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze ja znam tego kierowce co go potracił ale to nie była zbytnio jego wina.To była wina także kierowcy uno bo on mu na droge wyjechał;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne nie jego wina. Ktoś mu do organizmu wlał na siłę 1,5 promila alkoholu i na dodatek zmusili go do wsiadania za kółko. Naprawdę dziwi mnie pobłażanie pijanym za kółkiem. Czy to tak trudno zrozumieć piłeś nie jedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś nigdy po alkoholu nie wsiadł do samochodu przejechać się nawet kawałek (dojechać do domu). Pech po prostu, że z uno wydobył mu się na drodze jak bylo za późno, i trochę była jego wina, ale że kierowca skody był po pijaku to na niego cała wina. Pomyśl a jakbyś nawet 1 km ty przejechał po pijaku i ktoś by w cb stuknął to nie jego tylko byłaby twoja wina, więc gościu zastanów się co piszesz, a jeśli piszesz bezsensownie najlepiej wyłącz internet. Najważszniejsze teraz żeby kierowca fiata przeżył!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla kierowcy skody,oj będziesz siedział w więzieniu,zabiorą ci prawo jazdy zrobiłeś sobie siarę i twojej rodzinie czasem trzeba się zastanowić zanim wsiądzie się za kierownice po pijaku:///i tak się okaże czyja to była wina tak naprawdę i jakie będą tego konsekwencję ja się modlę aby kierowca uno przeżył bo stracił tyle krwi,ze masakra PS. Po co pan wyprzedzał?nie widział pan ile tam samochodów było?no tak przecież po pijaku się nie mysli:///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pachnowola pisze: Po pierwsze ja znam tego kierowce co go potracił ale to nie była zbytnio jego wina.To była wina także kierowcy uno bo on mu na droge wyjechał;/ Jasne wyjechał mu zbytnio na drogę. I pewnie to wina kierowcy z Una ze jechał nawalony jak beka z oktawi. Nie znam tego człowieka ale jak miał rodzinę to współczuje dzieciom tak nieodpowiedzialnego ojca. Wbija się do głowy że alkohol nie idzie w parze z jazdą samochodem. A jak widać nie dociera! Powinien odpokutować za deb***izm. ~Kostek~ też widzę mądrością nie grzeszy. Następny idiota. Chce Ci powiedzieć ze mi się nigdy nie zdarzyło siąść po kieliszku to takie nienormalne ?? Powiem więcej mam uczulenie na pijaków na drodze. Dlatego kiedyś wsypałem swojego kolegę, bo nie mógł zrozumieć ze nie można jechać po kieliszku. Skończyło się to sporym mandatem i odebraniem prawo jazdy. Szkoda ze nie posłuchał, ale przynajmniej miałem satysfakcję ze nikogo nie zabił!!! Mam nadzieje ze człowiek z Uno wyjdzie z tego życze mu z całego serca. A pijakowi ciupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Kostek: człowieku przeczytaj na spokojnie kilka razy swój post,siądź w fotelu i zastanów się czy masz na pewno poukładane w głowie.Takim ludziom jak Ty nie powinni dawać prawa jazdy.Własnie przez takie jak Twoje myślenie pijani ,,mordercy" za kółkiem odbierają życie niewinnym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tu macie film nagrany przez puławską telewizję, straszny widok http://www.youtube.com/watch?v=I_NmzWLgEX8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sen napisał:
pachnowola pisze: Po pierwsze ja znam tego kierowce co go potracił ale to nie była zbytnio jego wina.To była wina także kierowcy uno bo on mu na droge wyjechał;/ Jasne wyjechał mu zbytnio na drogę. I pewnie to wina kierowcy z Una ze jechał nawalony jak beka z oktawi. Nie znam tego człowieka ale jak miał rodzinę to współczuje dzieciom tak nieodpowiedzialnego ojca. Wbija się do głowy że alkohol nie idzie w parze z jazdą samochodem. A jak widać nie dociera! Powinien odpokutować za deb***izm. ~Kostek~ też widzę mądrością nie grzeszy. Następny idiota. Chce Ci powiedzieć ze mi się nigdy nie zdarzyło siąść po kieliszku to takie nienormalne ?? Powiem więcej mam uczulenie na pijaków na drodze. Dlatego kiedyś wsypałem swojego kolegę, bo nie mógł zrozumieć ze nie można jechać po kieliszku. Skończyło się to sporym mandatem i odebraniem prawo jazdy. Szkoda ze nie posłuchał, ale przynajmniej miałem satysfakcję ze nikogo nie zabił!!! Mam nadzieje ze człowiek z Uno wyjdzie z tego życze mu z całego serca. A pijakowi ciupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina jest kierowcy skody.Ci wszyscy wielcy znawcy przepisów ,jazda po pijanemu,wyprzedzanie na skrzyżowaniu o ruchu niekierowanym,podwójna ciągła linia,ucieczka z miejsca wypadku,nieudzielenie pomocy.Życzę zdrowia kierowcy uno .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co Nie osądzajcie bo nie znacie okoliczności wypadku. A to nie tylko wina skody bo obojga jakby uno uwaznie wyjezdzal( nie mial pierszenstwa) powinien uwazac co dzieje sie na ulicy i pierszenstwo miala skoda bo na glownej byla. Wiec prosze nie osadzajcie jak nie znacie okolicznosci. I pierwszy raz slysze ze to skrzyzowanie. A wyprzedzac mogl bo przerywana jest znawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moim zdaniem wine ponosza obaj jeden naje***y powinien siedziec a uno tez nie jest bez winy no jak mozna w prost pod samochod wyjechac gdzie on mial oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo on miał oczy tylko ten palant ze skody nei miał gdzie wyprzedzać sznur samochodów gdzie to głowa ale nic go nie uprawiedliwia już ludzie przestańcie pisac,ze to wina obóch!!bo gówno prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario dodał najprawdziwszy komentarz żal pewnie jesteście znajomymi i go bronicie ludzie Zal!!!!!!!! Ja jetem ciekw czy jak byście byli an miejscu tego z uno czy też byście tak uważali jak uważacie teraz bo jak byscie sie dowiedzieli w jakim stanie jest kierowca to tak samo byście sie modlili o jego zdrowie czeka go bardzo długie leczenie nawet tętnica mu pękła://///////////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok kierowca uno jest w ciezkim stanie i wspolczuje mu ale mogl uwazac jak wyjezdza, a to ze pijany to od razu nie posadzajcie bo niektorzy lekarze nawet polscy mowia ze chociaz moze byc pijany to on tego nie odczuwa i zachowuje sie jak trzezwy, a wogole jakby byl nawet trzezwy kierowca skody to mogl wyprzedzac bo przerywana mial i wtedy tez mogl uno wyjechac to taka sama sytuacja mogla by byc jak bylby trzyzwy kierowca skody jak i nietrzezwy i wypadek taki sam bylby. Wiec myslcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hah prosze pana lub panią nic go już nieusprawiedliwa i tak zgnije w pierdlu:////a nikt tu nie jest policjantem i wszystkiego nie wie a policja i tak wszystko dalej bada ale i tak wychodzi,ze to wina kierowcy:///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSC napisał:
a moim zdaniem wine ponosza obaj jeden naje***y powinien siedziec a uno tez nie jest bez winy no jak mozna w prost pod samochod wyjechac gdzie on mial oczy
Prosze pana lub panią on mu nie wyjechał bo on wyjechał sobie spokojnie tylko poprostu ten wariat zaczął wyprzedząc i tak uderzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...