Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dom Chemika na remont poczeka. Wykonawcy chcieli za dużo pieniędzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2017 r. o 16:51 Powrót do artykułu
No tak teraz to nie jest ważna kultura bo pisowska władza wszystkie środki na halę będzie pakować, igrzyska sobie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyburzyć i postawić Tesco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odłożyc nic nie spuszczac z parametrow jakosciowych ,zasadnych merytorycznych i docelowych. To jest remont na nastepne 50 , 60 lat .Ja bym standarty jeszcze podniósł. Mie wali sie i nie przecieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj widziałem jak koło mojego balkonu przeleciał motyl. WINNY ZA TO JEST PiS !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak teraz to nie jest ważna kultura bo pisowska władza wszystkie środki na halę będzie pakować, igrzyska sobie robią. A ja myślę że nie tylko igrzyska. Oni są w zmowie z wykonawcami. To oni nakrecają ta spirale nienawiści. To w 100% sprawka PiS-u. I jeszcze zablokuje budowę hali sportowej. Tam też będą w zmowie z wykonawcami a później będą w zmowie że sportowcem. Oni pewnie namówił piłkarzy żeby nie byli w I lidze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Któsiu to już ABW, CBA musisz wołać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyburzyć dom chemika i postawić kilka pomników Kaczyńskiego Lecha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lepiej pobudować jeden obiekt sportowo-kulturalny (i muzealny). Za parę lat będzie z nim tak jak z budkami telefonicznymi, elektronika wyeliminuje takie obiekty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejąć Dom Chemika. Nie wiecie jak? Uczcie się od HGW z Warszawy. W dzielnicy Warszawa - Śródmieście szkoły miały być zlikwidowane, a działki na których stały "zreprywatyzowane". Jak można szkoły to co dopiero jakiś tam dom kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może tej osobie co przygotowała kosztorys inwestorski dać do wykonania przebudowę za 27 mln, niech się zmieści! amatorzy z PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może czasy gdy firmy wygrywały za połowę kosztorysu inwestorskiego minęły i po prostu chcą zacząć zarabiać a nie tylko robić po kosztach i na przetrwanie? Są czasami przetargi gdzie firmy się nie chcą orobic przy zrobieniu oferty i nawet jej nie składają....I dobrze cały czas 100% cena i firmy padają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby zmienić oprawy i oświetlenie sceniczne na innego (dowolnego) producenta - pół miliona oszczędności. jak by nie było wymogu eksploatacji i konserwacji przez 6 lat - następne pół. Po co im sprzęt cisco i lan Reiche (najwyższa półka) też nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...