Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dom Chemika w Puławach nabiera kształtów [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2019 r. o 11:48 Powrót do artykułu
super to wygląda bardzo nowocześnie w końcu będzie dom kultury z prawdziwego zdarzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elewacja jak na supermarkecie. Taka nowoczesność sprzed 20 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tandeta rodem z lat 90-tych, jeszcze dookoła porozstawiać stragany z gaciami tzw. blaszane szczęki i będziemy mieli namiastę stadionu 10-lecia w Warszawie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie również sie bardzo podoba nie ma co narzekać zawsze tylko narzekamy jak coś robią w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek będzie nowy, szkoda że kadra na czele z dyrektorem ta sama zostaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, jak się można zachwycać tym "rozwiązaniem". Sama bryła architektoniczna powinna być dziełem sztuki, a gdzie amfiteatr? Ja bym był za Centrum Kultury, powstałym z połączenia ośrodka kultury, muzeum, parku naukowo-technicznego, archiwum, galerii sztuki, biblioteki i ośrodka sportu. Takie są trendy światowe, a w Puławach idzie się w koszty i powiela stare prowincjonalne rozwiązania. Niech się obudzą wreszcie władze miasta i myślą o przyszłości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, jak się można zachwycać tym "rozwiązaniem".  Sama bryła architektoniczna powinna być dziełem sztuki, a gdzie amfiteatr? Ja bym był za Centrum Kultury, powstałym z połączenia ośrodka kultury, muzeum, parku naukowo-technicznego, archiwum, galerii sztuki, biblioteki i ośrodka sportu. Takie są trendy światowe,  a w Puławach idzie się w koszty i powiela stare prowincjonalne rozwiązania.  Niech się obudzą wreszcie władze miasta i myślą o przyszłości!
 Wybacz ale do kogo apelujesz? Do tzw. władz miasta? Bosze.... Kiedyś, w latach 90-tych patrząc na Chemika i Czartorycha miałem nadzieję, że uczę się w mieście inteligenckim. Niestety, refleksja po kilkunastu latach jest taka, że wszyscy intelektualiści sp...lili z z tego miasta. Został, niestety, elektorat Jedynie Słusznej Partiii. Szkoda, miasto z takimi tradycjami .... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, jak się można zachwycać tym "rozwiązaniem".  Sama bryła architektoniczna powinna być dziełem sztuki, a gdzie amfiteatr? Ja bym był za Centrum Kultury, powstałym z połączenia ośrodka kultury, muzeum, parku naukowo-technicznego, archiwum, galerii sztuki, biblioteki i ośrodka sportu. Takie są trendy światowe,  a w Puławach idzie się w koszty i powiela stare prowincjonalne rozwiązania.  Niech się obudzą wreszcie władze miasta i myślą o przyszłości!
 Puławy to w końcu prowincja, to i rozwiązania prowincjonalne, niestety :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zostanie nawet ślad po starym budynku, żal - bo to co się pojawiło to szaro - czarny supermarket. Nic już w Puławach nie zostało ciekawego. Szkoda tego miasteczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No o co na to Puławianie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławianie chcą tylko parkingów i placów zabaw, najlepiej przy każdej klatce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz nie narzekajmy o wiele ładniej to wygląda niż stary budynek który straszył wyglądem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, nie wygląda najgorzej, wręcz niczym nie ustępuje podobnym rozwiązaniom w innych miastach, mało, nawiązuje też do poprzedniego wyglądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A stowarzyszenie Puławianie nie ma nic przeciwko zmianom np. w Warszawie, tam wyburzono rotundę PKO BP i stawia się nowy zupełnie budynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 baniek za obłożenie budynku Domu Chemika (i to nie w całości - przód budynku od ul. WP nie będzie modernizowany w tym etapie) blachą to trochę drogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie wyburzono Rotundę PKO i stawia się nowy budynek praktycznie identyczny z poprzednikiem. W Puławach nowy Dom Chemika pod względem architektury nie ma nic wspólnego z dawnym budynkiem - to widać gołym okiem. To taka subtelna różnica w podejściu do przeszłości w tych dwóch miastach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za co zbudujecie mediatekę, bo dofinansowanie marne?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Maj nie rozumie kultury i potrzeby zmian, jest nadzieja w nowym wiceprezydencie.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj nie rozumie kultury i potrzeby zmian, jest nadzieja w nowym wiceprezydencie.  
Może wiceprezydent będzie miał więcej do powiedzenia od prezydenta :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vice - będzie z pis-u, to wiadomo kto będzie rządził w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...