Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dom Chemika w Puławach nabiera kształtów [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2019 r. o 11:48 Powrót do artykułu
Co prawda to prawda prezydent nic zrobić nie może bo złe przepisy nie pozwalają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu nie można rozpisać nowego konkursu bo Zbigniew Śliwiński jest radnym powiatowym i w związku z tym nie na możliwości zwolnienia go przed upływem zakończenia kontraktu. Poza tym odwal się od niego bo nic innego nie potrafisz tylko krytykować i trolowac.
Co ci kolega obiecał za obronę? Nie będziesz mi mówić co mam robić!!! Mamy wolność słowa zapomniałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu nie można rozpisać nowego konkursu bo Zbigniew Śliwiński jest radnym powiatowym i w związku z tym nie na możliwości zwolnienia go przed upływem zakończenia kontraktu. Poza tym odwal się od niego bo nic innego nie potrafisz tylko krytykować i trolowac.
Co ci kolega obiecał za obronę? Nie będziesz mi mówić co mam robić!!! Mamy wolność słowa zapomniałeś.
 Wolność słowa nie usprawiedliwia walenia bzdur, klamania i do nawoływania do łamania prawa czyli zwolnienia przed wygaśniecięciem umowy o pracę radnego powiatowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu nie można rozpisać nowego konkursu bo Zbigniew Śliwiński jest radnym powiatowym i w związku z tym nie na możliwości zwolnienia go przed upływem zakończenia kontraktu. Poza tym odwal się od niego bo nic innego nie potrafisz tylko krytykować i trolowac.
Co ci kolega obiecał za obronę? Nie będziesz mi mówić co mam robić!!! Mamy wolność słowa zapomniałeś.
Wolność słowa nie usprawiedliwia walenia bzdur, klamania i do nawoływania do łamania prawa czyli zwolnienia przed wygaśniecięciem umowy o pracę radnego powiatowego.
A kto mówił o zwalnianiu wiadomo że jest radnym to nie jest łatwo odwołać, choć nie jest to niemożliwe. Niech się cieszy tylko dwa lata mu zostało, następnej kadencji na pewno nie wygra. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda to prawda wolność słowa nie usprawiedliwia wszystkiego, ale czy nie można wykorzystać do swoich celów, tj walenia bzdur, klamania, nawoływania, np. kogoś z żółtymi papierami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent powinien go odwołać bo: brak kwalifikacji, kompetencji ( udział w teatrze amatorskim to za mało), za paryjne mianowanie (bo powinien być ogłoszony nowy konkurs jak się wycował dyrektor z Kazimierza, a drugi kandydat nie zyskał uznania) przecież to złamanie zasad konkursu żeby osoba najgorsza, bez doświadzczenia w zarządzaniu instytucją kultury została dyrektorem. Mnie na przykład zaskoczyła postawa pracowników DCH, którzy zgodzili się na kandydaturę pana X  wg "Ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej". WSTYD!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoncz waść te ataki i dywagacje bez pokrycia. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, dyrektora odwołać się nie da, ponieważ chroni go Polskie prawo, gdyż jest radnym powiatowym. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przymiotniki utworzone od nazw kontynentów, krajów, miejscowości, narodów, plemion, niebędące nazwami geograficznymi, piszemy małą literą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoncz waść te ataki i dywagacje bez pokrycia. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, dyrektora odwołać się nie da, ponieważ chroni go Polskie prawo, gdyż jest radnym powiatowym. Tyle w temacie.
Da się odwołać nawet radnego tylko potrzebna jest zgoda rady powiatu...więc doczytaj zanim się wypowiesz. I skończ go tak zaciekle bronić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada powiatu wyrazi zgodę na zwolnienie radnego? Jednego z nich? Na jakiej podstawie? Nie ośmieszają się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent nic zrobić nie może bo złe prawo mu nie pozwala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczyć się powinien "Obrońca-dyletant", radnego powiatu można odwołać: 1. za porozumieniem stron; 2. wypowiedzenia umowy przez radnego; 3. przy zwolnieniach grupowych, (a to bym zrobiła, bo nowy budynek, potrzebuje nowych form działalności i profesjonalnej kadry)  4. za zgodą rady powiatu. To że Pan G. zadbał o miekkie lądowanie i przyszłość Pana Ś. nie powinno odbywać się kosztem puławskiej kultury i mieszkanców miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale prezydent zupelnie nic zrobić nie może bo przepisy złe na zrobienie czegokolwiek mu nie pozwalają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z marmurami to Co sie w koncu stao sie? El presidente już ustalił?
  Marmury zgrabnie zmieciono pod dywan, nie wiedzieć czemu nikt się nimi nie zainteresował,nawet stowarzyszenie napisało o nich niezbyt wiele a szkoda bo to byl chyba największy przekręt w tej sprawie, materiał warty miliony ZNIKNĄŁ haha. parę screnów było wrzuconych na grupę puławy,niezły przekręt z tego wyszedł,ciekawe kto z gwardii Gr0bla ma teraz tymi marmurami wyłożoną podłogę w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek mi się podoba i cieszę się, że wreszcie w Puławach będzie nowoczesny i piękny dom kultury. A tym którzy twierdzą że działalnosć domu kultury jest na poziomie lat 70-tych polecam przyjść i zobaczyć na własne oczy jak prężnie działają zespoły. Wnuczka tańczy w balecie i zdobywa sukcesy. Pani jest oddana i zdolna. Inne grupy też prężne. Najlepiej marudzić. Czekamy z utęsknieniem na nowoczesną salę baletową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać donośiciel z kadry domu chemika ma sie dobrze... Zobaczymy jak dlugo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ireno, a czy pani wie co Dom Chemika robił za dyr. Siedlaczek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po komisji kultury widać że w domu chemika będzie można liczyć tylko na opery i wydarzenia religijne...no cóż czego się spodziewać po katechecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...