Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dominik Smyrgała z Puław podsekretarzem stanu w MON

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2017 r. o 09:03 Powrót do artykułu
Gratulacje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlugo nie będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wstyd dla Puław ....z takim szefem pracować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jest nie tak? Znowu jakieś negatywne komentarze nie poparte argumentami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska za rządów PIS to państwo zawłaszczone przez ludzi ze służb specjalnych. SKW rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Dominika z okresu szkolne spoko chłopak. Gratuluje mu kariery. Jedna mi go szkoda i współczuję mu, że musi z takim człowiekiem współpracować jakim jest Macierewicz. Mam nadzieję, że po zmianach premiera i Macierewicz poleci chociaż nie spodziewał bym się, że zastąpi jego miejsce nagle ktoś bardziej kompetentny. Przecież to jest PiS i wszyscy tańczą jaki im prezes zagra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka...przez duże P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego porażka? Narzekanie i wylewanie pomyj bez rzetelnej argumentacji? Życzę Panu Dominikowi sukcesów i jak najmniej złośliwych obłudników w swoim otoczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już jest jasne dlaczego pan dyrektor został przywrócony na funkcję dyrektora....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemny lud będzie się cieszył! Dla mnie to wstyd, że mieszkaniec Puław pracuje z M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd dla miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla Pana Dominika od Elvisa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś wyjaśni dlaczego tylko w naszym regionie społeczeństwo musi być takie. Niech mi ktoś wyjaśni co komu przeszadza, że ktoś odnosi sukcesy, a tak wiem myślenie formatu "mi się nie udało to i jemu nie może", LUDZIE jak piszecie komentarz to użyjcie jakiegoś argumentu bez względu czy jest pozytywny czy negatywny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie gratuluję !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakieś miejsce dla pana radnego ze skróconym nazwiskiem w resorcie się znajdzie? Szkoda chłopa, poseł ponoć za jazdę po spożyciu z posady wyrzucił, a żyć trzeba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super Syn, super Dyrektora. Jak potwierdza stare przysłowie " niedaleko pada jabłko.."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych co teraz im wstyd. Najważniejszy powinien być człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych co teraz im wstyd. Najważniejszy powinien być człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje życzę powodzenia dla Dominika na  nowym stanowisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz pewnie śmigłowce w puławskim parku technologicznym będą produkowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...