Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Następne rozdawnictwo pieniędzy? Mi tez dajcie. Potrzebuje na altankę. Po jaki...mam pracować. Mam płacić podatki na czyjeś działki? Co będzie nastepne? Wnioski o dopłaty na działki na wsi a potem na Tajwanie? A podatki w góre?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podatek będziemy od działki płacić kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba jakieś żarty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampania wyborcza, kupowanie wyborców za nasze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To  
to chyba jakieś żarty
To nie żarty. To nasza Polsko-Socjaleuropejska rzeczywistość. Podnoszenie podatków, wywoływanie inflacji po to by utrwalać w ludziach mentalność posłusznego niewolnika- biorcy świadczeń. Pieniądze te nie biorą się znikąd. Tylko z naszych podatków. Takie rozdawnictwo psuje wartość pracy, zniechęca do pracy, bezpowrotnie wycofuje pieniądze z publicznych zadań Miasta Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura. Uchwała przewiduje 15 tys dla całego ROD a nie dla pojedynczego działkowca. Artykuł z kosmosu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...