Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drogi, solary i place zabaw. Na co gmina Puławy wyda pieniądze w 2019 roku?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 grudnia 2018 r. o 09:05 Powrót do artykułu
Czy gmina Puławy to tylko Gołąb i najbliższe okolice bo tam pójdzie więcej 4 miliony złotych. A co Pan wójt mówił po wyborach, zapomniał już?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto rządzi ? Jak widać - Gołąb. Co to za przekręt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to? Tylko Gołąb??? To jakiś żart?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydaje mi się, żeby w Puławach brakowało placów zabaw..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy prywatyzacja PECU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbym wam pokazała jak wyglada droga przy której mieszkam w GOŁĘBIU ! To byście nie pisali ze TYLKO GOŁĄB. Bo w glinie grzezne z wózkiem dzień w dzień !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku to samo nie ma innych miejsc gdzie można coś zrobić tylko cały czas GOŁĄB!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na oświetlenie nie ma pieniędzy. Kilka lat prosimy o oświetlenie w Kochanowie, ostatnio nawet było potrącenie pieszego bo jest ciemno, nie ma chodnika, nie ma nic. Grunt żeby wydać kurier i zrobić święto truskawki- na to są pieniądze... Głupie to nasze społeczeństwo że na kolejne 5 lat mamy takiego włodarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu stare zdjęcie rady? nie chciało się wybrać na sesję ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, niech u nas robią. Jestem ZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze Gołąb jest duży i niech robią A jak się nie podoba można się przeprowadzić do Gołębia  duża miejscowość  to i większe potrzeby !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem 4 k to zbyt dużo za 2 kolektory i 300 l zasobnik to prawie cena rynkowa zestawu . Wietrze spory przekręt a zobaczymy jaka jakość montażu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi być robione w Gołębiu bo wójt teraz z PiSem, a PiS to Smaga, a Smaga to Gołąb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gołąb mi się nie podoba. Po drugiej stronie Wisły jest piękniej. Jeśli Pan wójt jest sprawiedliwy to niech rządzi sprawiedliwie a nie tylko pcha w Gołąb. U mnie na ulicy to jak za króla świeczka  Od lat prosimy o oświetlenie i nic.Solary też miały wyjść za 2000 a kosztowały przeszło 4000. Dodam że droga też jest nie dokonczona. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przepraszam to wójt jest tylko wybrany dla Gołębia?Myślę że najlepiej byłoby podzielić gminę jak Gołąb jest taki wielki i ma tak duże potrzeby. Może rzeczywiście lepiej by było gdyby były dwie oddzielne gminy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gołębianka, weź się rozpędź i przywal dyńką w murek, pieniądze są z całej gminy, a inwestycje tylko w gołębiu, to świadczy wyłącznie o głupocie brzezińskiego, skłócił gminę i wkurzył na gołębiarzy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi z tym Gołębiem?, że boisko będzie? w Górze już dawno jest. Wójt  w końcu zaczyna sprawiedliwie rządzić,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor nie napisał, że prawie milion złotych gmina dołoży powiatowi na dalszy ciąg drogi na Tomaszów, to po lewej strona Wisły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będzie normalne boisko w Borowej, żeby sobie nogi nie połamać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gołąb i Gołąb, a inne miejsca???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...