Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwoje nastolatków zginęło w wypadku

Utworzony przez evo, 1 marca 2008 r. o 10:00 Powrót do artykułu
16 letnia ŻONA kierowcy????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś tu nie tak 16-letnia żona kierowcy!!!!!!!!!!!!!!! to jeszcze dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja znalam te dzwieczyne... chodzila razem ze mna do klasy. zawsze usmiechnieta,zadowolona mimo przeciwnosci losu. to niesprawiedliwe ze zginela przez jakiegos faceta! po co wsiadal do tego samochodu? niech wyzdrowieje i odpowie za to co zrobil!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evo napisał:
16 letnia ŻONA kierowcy????????
Tak 16 letnia żona zostawiła miesięczne niemowle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..znaliśmy tą dziewczyną..chodziła do równoległej klasy.. dlaczego to właśnie ją musiało spotkać.. była naprawdę fajną dziewczyną... miała miesięczne dziecko i męża który ją pewnie kochał... ;(... współczujemy rodzinie przyjaciołom..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże ja znałam Damiana (ten co zginął ) i Pawła bardz dobrze.jestem w szoku!taka tragedia!wspolczuje rodzinie miejmy nadzieje ze sie po tym pozbieraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem Damiana. Przyjaciel z placu.Rozmawialiśmy.Teraz go niema. Nie mogę uwierzyć że to się stało. To ogromna tragedia. Współczuje rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia. Damian to moim kumplem był taki fajny chłopak.Nie moge w to uwierzyć .Współczuje rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEśMY ZNAJOMYMI TEJ RODZINY OD WCZORAJ NIE MOżEMY SIE POZBIERAć PO TYM WSZYSTKIM BOżE JAKA TO TRAGEDIA DLA TYCH RODZIN JAKI TEN śWIAT JEST NIESPRAWIEDLIWY WYRAZY WSPółCZUCIA DLA RODZINY . JESTEśMY Z WAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY KTOS Z WAS WIE JAKI JEST STAN PAWłA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co w tym złego, że była żoną w wieku 16 lat?! mieli ślub, więc żoną była! nic wam do tego! zamiast współczuć, to się rozdrabniacie nad takimi błahostkami!!! yh....może zamiast gadać takie głupoty pomodlilibyście się za Pawła, żeby z tego wyszedł...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO BYŁA MOJA SIOSTRA......SERCE MI PĘKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abcd napisał:
TO BYŁA MOJA SIOSTRA......SERCE MI PĘKA
bardzo wam współczujemy a jaki jest stan Pawła.PRZYJACIELE JEGO RODZINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAJOMI napisał:
CZY KTOS Z WAS WIE JAKI JEST STAN PAWłA?
Z tego co mowili w lokalnych na mediach jest ciezki ale raczej nie zagrazajacy zyciu miejmy nadzieje ze wyjdzie z tego chlopak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Z tego co mowili w lokalnych na mediach jest ciezki ale raczej nie zagrazajacy zyciu miejmy nadzieje ze wyjdzie z tego chlopak
JA TEż MAM TAKą NADZIEJE I JESZCZE żEBY BYłO Z NIM W PORZąDKU MODLIMY SIE ZA NIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo wspolczuje rodzinie Ani i Pawla... niedawno zaczeli wspolne zycie..... czy to jest sprawiedliwe?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam Damiana!!! Był fajnym kumplem z osiedla........ dlaczego ON odszedł od nas???? nie mogę się z tym pogodzić!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam Damianka. Zawsze z daleka mówił cześć. Nie mogę w to uwierzyć że już go nie ma. Zawsze taki miły i grzeczny Wielka strata. Całe życie było przed nim I wystarczyła jedna mała chwila żeby wszystko sie skończyło Nie rozumię tego świata (::(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... nie znałam Ani tak dobrze jak inni... ale brak mi jest jej... i smutno... bardzo ;( wciąż to do mnie nie dopciera ... w sercu czuje bol ... wspołczuje rodzinie i ich bliskim ;( ;( Za wcześnie zgasło światełko ich życia [†]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem damiana był moim kolegą z osiedla , bywało różnie raz byliśmy w zgodzie raz nie ale można było znim pogadać na każdy temat szkoda że już go nie ma . Kondolencje dla całej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...