Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwunastolatka z Opatkowic w The Voice Kids 3. Pokonała około trzy tysiące innych dzieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2020 r. o 14:38 Powrót do artykułu
***s://***youtube.com/watch?v=rVotOL8jonY z Lubelszczyzny mamy jeszcze Natalia Wawrzyńczyk
Odpowiedz
Szkoda dziecka
Odpowiedz
Bardzo fajna dziewczyna i super śpiewa! Będzie można ją zobaczyć i usłyszeć podczas Noworocznego Koncertu Charytatywnego "Podzielmy się miłością". Impreza odbędzie się w hotelu Izabella w sobotę 1 lutego. Koncert zaczyna się o godz. 18.00. Wcześniej jednak trzeba zarezerwować miejsca i kupić bilet - cegiełkę w cenie 50 złotych. Rezerwacje pod tel. 514 087 747. Natalia Kosmowska będzie gościem specjalnym wydarzenia, oprócz niej wystąpią m.in. Jan Kondrak z Lubelskiej Federacji Bardów oraz wokalistka jazzowa Ania Michałowska. Warto być!
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=rVotOL8jonY z Lubelszczyzny mamy jeszcze Natalia Wawrzyńczyk
 .... ale toprzeciez nie ta Natalia ?????????????????????????????
Odpowiedz
.... ale toprzeciez nie ta Natalia ?????????????????????????????
 Przecież napisane jest w komentarzu, że z Lubelszczyzny w The Voice Kids startuje JESZCZE Natalia Wawrzyńczyk, to skoro pisze się o jednym dziecku to może warto też o drugim? A może Natalka Wawrzyńczyk nie zasługuje na to, żeby jej pogratulować?
Odpowiedz
Nie napiszą że z Gołębia pod Puławami
Odpowiedz
Nie zesrajcie się ze szczęścia ja tam rewelacji nie słyszę poprawnie śpiewa i tyle jest wiele takich dzieci . Żeby gdzie kolejek zaistnieć trzeba mieć układy i tyle .
Odpowiedz
To jest artykuł a Natalii Kosmowskiej sądzę że o Natalki Wawrzyńczyk też pisały gazety każdy na swoje 5 minut...
Odpowiedz
Gratulacje i trzymamy kciuki. Apropo Praca mięśni brzucha robi robotę
Odpowiedz
Przepraszam, ale nie musi Pan czytać tego artykułu. Jest faktycznie sporo fajnie śpiewających dzieci, ale akurat tej się udało przejść castingi i wejść do programu jak i kilku innym dzieciakom i chwała Jej za to
Odpowiedz
Przepraszam, ale nie musi Pan czytać tego artykułu. Jest faktycznie sporo fajnie śpiewających dzieci, ale akurat tej się udało przejść castingi i wejść do programu jak i kilku innym dzieciakom i chwała Jej za to
Odpowiedz
Myślę, że używanie słów typu "nie zesrajcie się" nie jest stosowne i świadczy jedynie o kulturze i wychowaniu komentujacego. Nie pozdrawiam tego KOGOŚ
Odpowiedz
Przeciez nie z jest z gołębia. A to ze sie dziewczynce udalo to powinnismy sie cieszyc, ma talent wiec dlaczego ma z niego nie korzystac?Robi to co kocha i bardzo dobrze.
Odpowiedz
Bo nie jest z gołębia 
Odpowiedz
A ja jej gratuluje . Niech spełnia marzenia. Znam ją i jej rodziców i zyczę im jak najlepiej . Powodzenia Państwu. Trzymajcie sie dzielnie i dalej do przodu
Odpowiedz
Bardzo się cieszę ze Natalka rozwija swe talenty. Ja sam gram na fortepianie i na organach. Pozdrawiam Natalka, która bardzo mi się podoba.
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...