Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor I LO im. Czartoryskiego w Puławach odwołana ze stanowiska

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2019 r. o 16:38 Powrót do artykułu
Jeśli w KEN nic przez ostatnie 3 lata nie zmieniło się to tam za szafki była kaucja, córka była tam w gimnazjum jak szafki zostały wstawione i wpłacałem kaucję którą odebrałem po ukończeniu liceum a syn kończył w 2016 i też wpłacona w gimnazjum kaucja była odebrana. Nie wypisuj głupot jeśli tematu nie znasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas osr*ć można każdego i to co mówią nauczyciele wcale mnie nie przekonuje co do słuszności ich oskarżenia chociaż ich się zebrało 20-tu .Oczywiście prościej jest zwolnić jednego niż dwudziestu ale czy słuszniej ? Temu powinien przyjrzeć się ktoś postronny i wydać obiektywną decyzję a nie korzystać z metody huzia na Józia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam uczennicą tej szkoły, w porównaniu do większości komentujących i akurat złego słowa na tę dyrektorkę nie mogłam powiedzieć. Większość ludzi nawet nie miało styczności z Panią Beatą, ale wypowiadają się po przeczytaniu wszystkich mądrych postów na jej temat. Wiem, którzy nauczyciele płakał nad nierównym traktowaniem i to jest po prostu dziecinada. Jestem ciekawa, kto mądry niby da radę poprowadzić tę szkołę. Jedyne dlaczego się można cieszyć to dlatego, że Pani Beata w końcu nie będzie musiała czytać jadu wylewanego przez innych "najmądrzejszych" w internecie. Serdecznie nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam uczennicą tej szkoły, w porównaniu do większości komentujących i akurat złego słowa na tę dyrektorkę nie mogłam powiedzieć. Większość ludzi nawet nie miało styczności z Panią Beatą, ale wypowiadają się po przeczytaniu wszystkich mądrych postów na jej temat. Wiem, którzy nauczyciele płakał nad nierównym traktowaniem i to jest po prostu dziecinada. Jestem ciekawa, kto mądry niby da radę poprowadzić tę szkołę. Jedyne dlaczego się można cieszyć to dlatego, że Pani Beata w końcu nie będzie musiała czytać jadu wylewanego przez innych "najmądrzejszych" w internecie. Serdecznie nie pozdrawiam.
 To jakiego przedmiotu "absolwentko" uczysz w czarcie?????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sosik, jeszcześ pan nie skomentował???!
 No właśnie gdzie on jest ?  Wstyd. Taki młody czlowiek a tak bardzo zaszkodził. Pani dyrektor może mu teraz za to podziękować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas osr*ć można każdego i to co mówią nauczyciele wcale mnie nie przekonuje co do słuszności ich oskarżenia chociaż ich się zebrało 20-tu .Oczywiście prościej jest zwolnić jednego niż dwudziestu ale czy słuszniej ? Temu powinien przyjrzeć się ktoś postronny i wydać obiektywną decyzję a nie korzystać z metody huzia na Józia.
 Na szczęście  to co mówili nauczyciele  za słuszne uznały organy, które są kompetentne do oceniania takich spraw .I nie chodzi o ilość nauczycieli którzy złożyli skargę ale o jakość dowodów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sosik, jeszcześ pan nie skomentował???!
No właśnie gdzie on jest ?  Wstyd. Taki młody czlowiek a tak bardzo zaszkodził. Pani dyrektor może mu teraz za to podziękować....
  Nikt nie zaszkodzil nikomu bardziej w ostatnich 14 latach historii tej szkoly niz Trzcinska Staszczyk jemu. Znamy go osobiscie i wiemy co z niego zrobila publicznie . Zreszta, to nie on udowodnil nieprawidlowosci tylko zarzad powiatu. A to znaczy, ze iles miesiecy temu mial racje powiadamiajac prokurature o machlojkach pani dyrektor. Nie mial tylko takiej sily przebicia jak 22 obecnych nauczycieli. Prosze wiec nie wycierac sobie geby jego nazwiskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz "wybitny specjalista" z jedynej słusznej partii - pan Kraszewski zaciera rączki... Dyrektorski stołeczek jak nic to właśnie jamu przypadnie i po to była cała ta afera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie członek Gorgol pan to sie z jakiegoś śni długiego obudził, pan jesteś tym członkiem już trzecią kadencję i nie umiałeś zrobić wcześniej odpowiedniego nadzoru. Wstyd o żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto dyrektorem teraz? Który pisowski aparatczyk? Kraszewski czy Panek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta frajerska rura kasuje komentarze. szkoda *** ze w innych sprawach nie kasowales.
 Kasuje komentarze to ktoś od Pawła Maja na grupie Puławy. Jak się tylko pojawia prawdziwe komentarze, które są nie na rękę władzy od razu ich nie ma. Przykład? Dzisiejszy post o milionach na rewitalizację. Projekt, wniosek i wszystko inne załatwił Grobel A Maj się szczyci że to jego zasługa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto będzie rządzić? Parszywa 20 w kolejności szkód K, Ch, S, T, K, Cz, S, S, Ś, B, T, G, S, L, P, F, W, S, S, T 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie posuneli tę babę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się tyko pytam Czy odwołanie szefowej CZartorycha ma jakiś związek a dochodzeniem CBA w starostwie w Puławach. Czy szafki w Czartorychu są też przedmiotem dochodzenia CBA? Mam nadzieję, że Pan redaktor DW trzyma rękę na pulsie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po złym panie gorszy nastanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Bednarz wyraził także zdziwienie brakiem uchwały o dofinansowaniu klubu przez miasto (kwotą 100 tys. zł) podczas niedawnej sesji rady miasta, a także o opłatach (w sumie 70 tys. zł), jakie klub ponosi na rzecz Puław. Prezes Azotów stwierdził, że jeśli miasto przekaże Wiśle 170 tys. zł, to spółka doda drugie tyle. A jeśli zgłosi się sponsor, który wpłaci 80 tys. zł to spółka również tyle wpłaci. - W przeciągu kilku dni uzbierałaby się więc kwota miliona złotych - podkreślił Krzysztof Bednarz. Czytaj więcej: ***s://***.pl/grupa-azoty-pulawy-chce-dalej-sponsorowac-ks-wisla-ale-spolka-stawia-warunki/ar/13812062#sport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto z Pisu będzie dyrektorem? To za kandydowania z list PO 4 lata temu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka sama patologia jest w każdej szkole czy firmie, układziki są wszędzie, czy teraz rada powiatu zajmie się kontrolą finansow w innych szkolach? Podejrzewam że nie, bo tam sami swoi, np oplata 80PLN za szafkę w chemiku to jest Ok?;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy dalej nic nie rozumiecie i po co te prosby ,tylko mowa nienawisci nie jest wam obca dalej hejtucie plujcie jadem a pozniej szok bo karma wraca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Rada Miasta niech bierze przykład z Rady Powiatu i niech weźmie się za Park Technologiczny- po co tylu kierowników jak i tak pojęcia o niczym nie mają!!! Kierowniczka marketingu co nie umie udzielić wywiady tylko wysługuje się zwykłymi pracownikami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...