Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor I LO im. Czartoryskiego w Puławach odwołana ze stanowiska

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2019 r. o 16:38 Powrót do artykułu
Pycha kroczy przed upadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że przyczyna jest w procentach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie, dość panowania tej kobiety.. Ani z niej dobry pedagog, ani dyrektor..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszta się nieroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIESZTA się NIEROBY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy technikum elektroniczne na Wojciechowskiej w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieudacznicy i nieroby dopięli swego przy wsparciu powiatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieopisana ulga. Uffffffffff Boże zwróć nam normalność i godność człowieka, nauczyciela, pracownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie mam z kategorii na temat i bez jadu, co z piastowanymi funkcjami w niepublicznej podstawówce i gimnazjum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Harytanowicz i Jabłońska jeszcze są ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CK - a wie Pan jakie to zarzuty? Zna Pan treść pism? Bardzo wątpię. Bynajmniej nie jestem fanem PiS-u i nie wiem, co ma na sumieniu Małgorzata Górska Lenartowicz (to rozstrzygnie sąd), jeśli plagiat, potępiam - niezależnie od sprawy, to co działo się w tej szkole, również na poziomie finansów, to granda. Szafki (pieniądze przyjmowane bez wydania jakiegolwiek pokwitowania, z którymi nie wiadomo co się później działo) to tylko czubek góry lodowej.  I tak, należy mieć nadzieję, że zajmie się tym wymiar sprawiedliwości. Więc będzie Pan uprzejmy przestać bić pianę i mieszać niezwiązane ze sobą wątki. Z całym szacunkiem, wklejanie po tysiąc razy tego samego i wielkie litery (mimochodem, wbrew netykiecie) raczej nie dodają Panu wiarygodności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się zdaje że księgowa macała w tym swoje tłuste i śmierdzące palce 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odwołana ? powinna być dyscyplinarnie zwolniona, a nie odwołana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CK - a wie Pan jakie to zarzuty? Zna Pan treść pism? Bardzo wątpię. Bynajmniej nie jestem fanem PiS-u i nie wiem, co ma na sumieniu Małgorzata Górska Lenartowicz (to rozstrzygnie sąd), jeśli plagiat, potępiam - niezależnie od sprawy, to co działo się w tej szkole, również na poziomie finansów, to granda. Szafki (pieniądze przyjmowane bez wydania jakiegolwiek pokwitowania, z którymi nie wiadomo co się później działo) to tylko czubek góry lodowej.  I tak, należy mieć nadzieję, że zajmie się tym wymiar sprawiedliwości. Więc będzie Pan uprzejmy przestać bić pianę i mieszać niezwiązane ze sobą wątki. Z całym szacunkiem, wklejanie po tysiąc razy tego samego i wielkie litery (mimochodem, wbrew netykiecie) raczej nie dodają Panu wiarygodności.
 A może CK czuje się odrzucony przez osobę, o ktorej tak często wspomina. Brak spełnienia może pomieszać w głowie człowiekowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieudacznicy i nieroby dopięli swego przy wsparciu powiatu
 Boli oj bardzo boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmijcie się korkami które za grubą kasę dają swoim uzniom potrawa i podważa kompetencje innych nauczycieli co w tej szkole jest stosowane od lat przez zakompleksione nauczycielki królową mocheru która każe uczniom chodzić do bursy za kasę i jeszcze mówi żeby siedzieli cicho Tniemra, kochanica i wie innych 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając komentarze między wierszami widzę pogardę nienawiść ale i satysfakcję i radość skarżących nauczycielek ale nie miejcie złudzeń wykorzystano was do partyjnych porachunków przewodniczący w trafił na słabe ogniwa słabych ludzi którymi łatwo manipulować no i udało mu się więc nie cieszta się szkoda mi was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając komentarze między wierszami widzę pogardę nienawiść ale i satysfakcję i radość skarżących nauczycielek ale nie miejcie złudzeń wykorzystano was do partyjnych porachunków przewodniczący w trafił na słabe ogniwa słabych ludzi którymi łatwo manipulować no i udało mu się więc nie cieszta się szkoda mi was
 Ale wiesz, co działo się przez te lata w szkole, czy tylko snujesz sobie hipotezy na podstawie forum? Która to niby partia inspirowała te działania? Ta, z której list startował autor słów o hienach – jeden z przybocznych pani dyrektor? Gdzie tu logika? Czy słabym ogniwem jest ktoś, to przełamuje zmowę milczenia, czy ci, którzy szepczą po kątach, ale jak przychodzi co do czego, przyklaskują władzy, żeby broń Boże się nie wychylić i nie ściągnąć na siebie nieprzyjemności? Bo mnie bardziej szkoda tych drugich – pewnie przykro patrzeć potem w lustro... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem absolwentką Czartorycha, maturę robiłam w latch 70-tych. Była to w tamtych latach szkola, która miała renomę. Z mojej klasy tylko 2 osoby nie dostały się na studia za pierwszym podejściem, a wtedy zdawało się egzamin.  Jak słyszę teraz ,że próbna matura z matematyki została napisana na 10% - średnia klasy matruralnej w tym roku, to jestem w szoku. Wstyd. To jest wina tylko Pani Dyrektor i jej złego zarzadządzania.  Teraz trzeba długich lat , aby odbudować prestiż tej szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym na pana miejscu uważała ze sformułowaniami w stylu "czas na rewanż", zwłaszcza w kontekście pańskich wypowiedzi co do "niesłuszności skazania" przez polski sąd. Jeden taki "niesłusznie skazany" zamordował śp. Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska. Pańskie zachowanie i obrażanie przez wiele miesięcy na tym forum państwa Lenartowiczów także sugeruje obłąkanie. Jeśli ma pan jakieś dowody, proszę z nimi iść do sądu, a po wydaniu prawomocnego wyroku będzie pan mógł to ogłosić wszem i wobec. Tyle. Pozdrawiam i życzę więcej empatii, a także zwykłej, ludzkiej życzliwości i elementarnego szacunku do drugiego człowieka. Wystarczy tej mowy nienawiści wśród Polaków, nie uważa pan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...