Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
o tak kudły pofarbowała? uczniowie tez mogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wygląd już się to należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic mnie to nie obchodzi ale przeczytałem do końca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wreszcie! Ludzie będą mogli normalnie pracować, ma za swoje, tyle osób skrzywdziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jej jedli z ręki, tak twierdziła, a jednak nie wszyscy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni na to zapracowała....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jeszcze więcej uczniów z powiatu pójdzie do szkół średnich do Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ja zna ten wie co to za człowiek. I bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stonować nastroje?Chyba trochę za późno,tam od lat nie dzieje się dobrze,co przekłada się i na wyniki uczniów.Wszyscy nas mają w d...,zajęli się wewnetrzna walka między soba,z dyrektorką,a reszta ich nie interesuje,a już na pewno nie to,żeby nas przygotować do matury.Totalna olewka. GdZie my uczniowie w tym wszystkim jesteśmy?Trzeba było zająć się przekrętami e tej szkole wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wygląd już się to należy.
"Belmondo" napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako rodzic ucznia tej szkoły,tegorocznego 8-klasisty też jestem zaniepokojona- i to nie tylko fatalna atmosferą w tej szkole,ktora wszystkim sie udziela,ale również tym,jak po macoszemu traktuje się tu uczniów kl.8,nauczyciele poważnie nie traktują tego egzaminu,dzieci nie są sumiennie przygotowywane,slysza tylko,ze nauczyciele za kare zostali przydzieleni do podstawówki,a przecież mogliby uczyc w liceum.Świetna motywacja dla dzieci,nie ma co.Nasze dzieci sa traktowane jako zaplecze,aby zapewnić etaty w liceum.Trzeba zacząć głośno o tym mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się zdecydują wreszcie odwołana czy zawieszona za szafki czy inne wydumane powody to znaczy co by tu wymyślić? aby usadzić kogoś z rodziny lub pis nowy zarząd a taki nieudolny wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stonować nastroje?Chyba trochę za późno,tam od lat nie dzieje się dobrze,co przekłada się i na wyniki uczniów.Wszyscy nas mają w d...,zajęli się wewnetrzna walka między soba,z dyrektorką,a reszta ich nie interesuje,a już na pewno nie to,żeby nas przygotować do matury.Totalna olewka. GdZie my uczniowie w tym wszystkim jesteśmy?Trzeba było zająć się przekrętami e tej szkole wcześniej.
Powiat nie popisał się takich rządzących sobie wybraliśta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wreszcie! Ludzie będą mogli normalnie pracować, ma za swoje, tyle osób skrzywdziła.
 Nie wierze skargi będziecie pisały na następcę a porem na płatne korki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo kuratorium nie dało przychylnej powiatowi opinii? Głupio nie? i trochę wstyd czyli wdrożyć plan B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja, stary nauczyciel, obecnie emeryt, pytam dlaczego w szkołach publicznych nie obowiązuje zasada dwóch kadencji na stanowiskach dyrektorów szkół, tylko dalej jest to, co było za komuny, czyli jak ktoś został dyrektorem, to już nie wyobrażał sobie żeby wrócić na stanowisko nauczyciela i robił wszystko żeby raz zdobytej władzy nie oddać, a przecież na uczelniach wyższych obowiązuje kadencyjność i powrót rektora do pracy dydaktyczno- naukowej nie jest tragedią tylko czymś normalnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się zdecydują wreszcie odwołana czy zawieszona za szafki czy inne wydumane powody to znaczy co by tu wymyślić? aby usadzić kogoś z rodziny lub pis nowy zarząd a taki nieudolny wstyd
 Kwiatuszku dzbanuszku - zamilknij. Boicie sie, ze wreszcie ktos sie za was wezmie i wam rabatke przetrzepie? I slusznie, bojcie sie... Koniec parasola ochronnego. Zacznie dopiero wychodzic jakie sa „skarby” miedzy tymi „kfiatkami” zakopane. Pozdrowienia dla kumatych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł na dyrektora! Pozdrowienia dla kumatych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła podstawowa, nie jest szkołą nalężącą do LO im. Czartoryskiego! Należy do stowrzyszenia, a właściwie do dyrekcji i niektórych nauczycieli z LO! Jest szkołą niepubliczną, która wynajmuje tam pomieszczenia i nauczycieli z dyrekcją, którzy na tym zarabiają! To jest prawda o tych „wspaniłych” pedagogach obrońcach interesów dyrekcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana dyrektora o wiele za późna!!!!!!! A szkoła długo będzie wychodzić na prostą! Wszak podziały, skłócenie i wręcz nienawiść w gronie są potężne!!!! Nie wiem czy nie będzie potrzebna daleko idąca ingerencja psychologa ;) ;) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...