Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda, ze nie został wybrany Robert Sosik - rzeczywiście młody ale za to utalentowany - nauczyciel, prawnik, niestrudzony animator kultury, zdobywca wielu nagród i wyróżnień, z całą pewnością wniósłby dużo świeżej krwi, pomysłów i nowej jakości do czegoś co idzie swoim utartym torem od lat. Nie bójmy się zmian na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no faktycznie wspaniały młody człowiek. Zapytajcie za co został wyrzucony z biura posła Karpińskiego, gdy był jego asystentem. Bardzo drażliwy temat. Może pan Ro0bert się wypowie? A może raczej poseł Karpiński niech powie za co go wywalił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Gościu, chętnie się wypowiem :) Odmówiłem Panu Posłowi Karpińskiemu kiedy zaproponował mi przedłużenie umowy, a nawet stanowisko Dyrektora Jego Biura Poselskiego. Odmówiłem z przyczyn osobistych, również dwukrotnie w ciągu pół roku później, kiedy ponawiał propozycję :) Ostatnią propozycję dostałem w sierpniu 2011 r. w dniu kiedy odebrał nominację na stanowisko Wiceministra MSWiA :) Wtedy byłem już zdecydowany na dzienne studia na kierunku nauczyciel języka angielskiego, a także miałem umowę na współpracę ze Szkołą Podstawową nr 3 w Puławach. Kwestia wyboru drogi zawodowej :) Pozdrawiam i życzę mniej hejtu, a więcej "sprawdzonych informatorów" :) Robert Sosik PS. Drugiemu gościowi dziękuję za miłe słowa pod moim adresem :) Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż p. Sosik chciałby być " wszędzie". A może co niektórzy mają go dosyć? Zwyczajnie " znudził się" ludziom. Czasami wygląda to tak jakby oprócz p. Sosika nie było w Puławach żadnych utalentowanych , młodych osób. Pewnie są tylko nie mają parcia na rozgłos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż p. Sosik chciałby być " wszędzie". A może co niektórzy mają go dosyć? Zwyczajnie " znudził się" ludziom. Czasami wygląda to tak jakby oprócz p. Sosika nie było w Puławach żadnych utalentowanych , młodych osób. Pewnie są tylko nie mają parcia na rozgłos.
  Z całą pewnością w Puławach jest dużo utalentowanych osób, tylko z różnych powodów nic nie robią. Więc nie lansują się, bo po prostu nawet gdyby coś w tym kierunku robili to i tak nie mając żadnego dorobku nie mieliby co pokazać. W Puławach nie lubi się ludzi, którzy coś pożytecznego robią, a jeszcze bardziej nie lubi się tych, którzy robią dużo i to nie hałasu wokół siebie tylko mają konkretne zauważane i w Puławach i poza nimi konkretne, wybitne osiągnięcia. Za to jest dużo takich ludzi, którzy nic nie robią, bo nie potrafią, bo im się nie chce, bo są mało zdolni, mało kreatywni, ale z lubością krytykują innych, bo niczego więcej nie potrafią. Więc piszcie sobie co chcecie na Roberta, a jego dokonania i tak same się obronią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Robercie, nie warto tu jakiemuś palantowi odpowiadać. Robi Pan wiele dobrego dla całego regionu i rozsławia Puławy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Gościu, chętnie się wypowiem :) Odmówiłem Panu Posłowi Karpińskiemu kiedy zaproponował mi przedłużenie umowy, a nawet stanowisko Dyrektora Jego Biura Poselskiego. Odmówiłem z przyczyn osobistych, również dwukrotnie w ciągu pół roku później, kiedy ponawiał propozycję :) Ostatnią propozycję dostałem w sierpniu 2011 r. w dniu kiedy odebrał nominację na stanowisko Wiceministra MSWiA :) Wtedy byłem już zdecydowany na dzienne studia na kierunku nauczyciel języka angielskiego, a także miałem umowę na współpracę ze Szkołą Podstawową nr 3 w Puławach. Kwestia wyboru drogi zawodowej :) Pozdrawiam i życzę mniej hejtu, a więcej "sprawdzonych informatorów" :) Robert Sosik PS. Drugiemu gościowi dziękuję za miłe słowa pod moim adresem :) Pozdrawiam!
A ja znam zupełnie inną wersję i to od najbardziej sprawdzonego informatora z możliwych.  Kopiowanie materiałów i bieganie za Palikotem, czyli wówczas największym wrogiem posła Karpińskiego. A poza tym o jakiej umowie pan mówi, skoro figurował pan jako asystent społeczny posła? Naprawdę myśli pan, że ludzie w Puławach mają krótką pamięć?  W tym Nałęczowie chyba na głowę upadli, albo po prostu za mało o tobie wiedzą. Nazywają pana przecież Robercik gumowe ucho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znam zupełnie inną wersję i to od najbardziej sprawdzonego informatora z możliwych.  Kopiowanie materiałów i bieganie za Palikotem, czyli wówczas największym wrogiem posła Karpińskiego. A poza tym o jakiej umowie pan mówi, skoro figurował pan jako asystent społeczny posła? Naprawdę myśli pan, że ludzie w Puławach mają krótką pamięć?  W tym Nałęczowie chyba na głowę upadli, albo po prostu za mało o tobie wiedzą. Nazywają pana przecież Robercik gumowe ucho
aleś się synek nawypowiadał.... straszny z ciebie widzę znawca tematu, musiał ci nieźle ten robercik na odcisk nadepnąć ha ha może miałeś smaka na stanowisko asystenta posła a cię olali??? a może w gazetkach nikt o tobie nie chce pisać i gul skacze??? taki jesteś wszechstronnie poinformowany a boisz się podpisać? Wyraźnie Sosik ci odpisał (choć nie wiem czemu z takim "gościem" chce mu się dyskutować) a to on był stroną w tej sprawie, z czego jasno wynika że jednak kiepskich masz tych informatorów ty gumowe ucho...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy urodzaj na nowych dyrektorów instytucji kultury w powiecie puławskim - dziś ogłoszono wyniki konkursu na dyrektora POK Dom Chemika, którym został wybrany Mariusz Płoszaj-Mazurek, dotychczasowy dyrektor podobnej placówki w Kazimierzu Dolnym. Aby patrzeć jak będzie nowy konkurs na szefa kazimierskiego ośrodka kultury. Malkontenci i krytycy Roberta jak i wszyscy zdolni, którzy nie mieli dotąd okazji wykazać się mile widziani na konkursie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam pozdrawiam Sosika. Nie piszę Pana bo jesteś młody, fajny i ładnie śpiewasz:) No i na pianinie grasz. Wszyscy zazdrośnicy to małomuzykalne pisiory:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam pozdrawiam Sosika. Nie piszę Pana bo jesteś młody, fajny i ładnie śpiewasz:) No i na pianinie grasz. Wszyscy zazdrośnicy to małomuzykalne pisiory:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleś się synek nawypowiadał.... straszny z ciebie widzę znawca tematu, musiał ci nieźle ten robercik na odcisk nadepnąć ha ha może miałeś smaka na stanowisko asystenta posła a cię olali??? a może w gazetkach nikt o tobie nie chce pisać i gul skacze??? taki jesteś wszechstronnie poinformowany a boisz się podpisać? Wyraźnie Sosik ci odpisał (choć nie wiem czemu z takim "gościem" chce mu się dyskutować) a to on był stroną w tej sprawie, z czego jasno wynika że jednak kiepskich masz tych informatorów ty gumowe ucho...
Jeśli Karpiński to zły informator, to ja przepraszam. Ale nie znam lepszego w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ kłamiesz :) To, że Ty nie wiesz, że Robert miał umowę to da się zrozumieć, ale żeby Karpiński nie wiedział to jest niemożliwe. Dlatego kłamiesz kolego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...