Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratulację dla dziennikarzy Dziennika za styl tytułu wiadomości ... Język pierwsza klasa ... to chyba pierwszy na świecie poród przez telefon ...  :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulację dla dziennikarzy Dziennika za styl tytułu wiadomości ... Język pierwsza klasa ... to chyba pierwszy na świecie poród przez telefon ...  :P
ciekawe, czy rodziła przez telefon bezprzewodowy czy światłowodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się kopiuje od innych to trudno zachować składnie zdania ;) Nie ma to jak od l u b l i n 11 2 skopiować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baby to wytrzymałe istoty, rodzą świadomie po kilkoro dzieci i jakby tak było źle to by się w życiu nie zdecydowały na kilka porodów, kilkoro dzieci  i na zapieprz 24 godziny na dobę przez całe dorosłe życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wszystko fajnie, ale czy przypadkiem za to pensji Pan Arkadiusz nie otrzymuje. Jutro będzie News, piekarzom z Jastkowa udało się upiec chleb. No gratukacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy wszyscy poprawni w polszczyźnie... Może by tak do dziennika do pracy się zgłosić? Skoro lepiej pisać umiecie i ciekawsze tematy macie... Bezsensowne cwaniackie komentarze... Wszędzie tylko się wymądrzyc... Co za naród...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem że tylko Falck się chwali, a tu proszę , a czy to nie jest wasz obowiązek , tak jak policja łapie złodziei, straż gasi pożary ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zobczyć : http://alle.pl/sposob-na-przyrost-miesni <- ładne efekty   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Każdy poród jest inny i nie każdy poród przebiega prawidłowo, ta kobieta miała dużo szczęścia. Ostatnio służba zdrowia nie ma się czym chwalić, rutyna i oszczędności ją gubią. Trzeba więc docenić, że dyspozytor jest profesjonalistą i dał radę mimo kiepskiego zasięgu. Dużo zdrowia dla mamy i córci:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Każdy poród jest inny i nie każdy poród przebiega prawidłowo, ta kobieta miała dużo szczęścia. Ostatnio służba zdrowia nie ma się czym chwalić, rutyna i oszczędności ją gubią. Trzeba więc docenić, że dyspozytor jest profesjonalistą i dał radę mimo kiepskiego zasięgu. Dużo zdrowia dla mamy i córci:)))) W dyspozytorni zasięgu nie miał????? A jak by nie był profesjonalistą, to by chyba nie pracował. Chyba, że to faktycznie szczyt możliwości dyspozytorów, wtedy faktycznie, jest się czym pochwalić. W takim przypadku gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mieszkanka Puław dzwoniła po karetke do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha ha ha ha ha co wy ku.....wa wiecie, było troszke inaczej niż zostało napisane. Jestem mężem tej szczęśliwej mamy i to ja odbierałem poród. Nikt kto nie widział, nie może soizić co ja w tamtym momęcie przeżywałem. Owszem moja mama prowadziła rozmowe z dyspozytorem a ja w tym momęcie siedząc pprzy żonie najpierw wody odeszły prosto we mnie po czym była tylko krew bardzo dużo krwi i nagle widziałem włosy i głowe po chwili juz dziecko trzymałem na rękach... natychmias był spokuj i cisza. dziecko nie płakało nie wiedziałem już w pewnym momęcie czy pępowine trzeba od razu szybko przeciąć czy dopiero kiedy urodzi łożysko, przy takiej adrenalinie zrobił bym wszystko co by było trzeba. ale teraz jestem najszczęśliwszym Tatą na świecie byłem pierwszą osobą jaką zobaczyła moja córka a nie lekarz czy jakakolwiek pielęgniarka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem że tylko Falck się chwali, a tu proszę , a czy to nie jest wasz obowiązek , tak jak policja łapie złodziei, straż gasi pożary ? 
Wszyscy się chwalą tylko dyspozytorów sie oskarża , bo jeśli ktoś zawali to może być tylko dyspozytor- dlatego ukłon w stronę tej grupy zawodowej, której nie widać ,a zawsze czuwają..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha ha ha ha ha co wy ku.....wa wiecie, było troszke inaczej niż zostało napisane. Jestem mężem tej szczęśliwej mamy i to ja odbierałem poród. Nikt kto nie widział, nie może soizić co ja w tamtym momęcie przeżywałem. Owszem moja mama prowadziła rozmowe z dyspozytorem a ja w tym momęcie siedząc pprzy żonie najpierw wody odeszły prosto we mnie po czym była tylko krew bardzo dużo krwi i nagle widziałem włosy i głowe po chwili juz dziecko trzymałem na rękach... natychmias był spokuj i cisza. dziecko nie płakało nie wiedziałem już w pewnym momęcie czy pępowine trzeba od razu szybko przeciąć czy dopiero kiedy urodzi łożysko, przy takiej adrenalinie zrobił bym wszystko co by było trzeba. ale teraz jestem najszczęśliwszym Tatą na świecie byłem pierwszą osobą jaką zobaczyła moja córka a nie lekarz czy jakakolwiek pielęgniarka.
   
ha ha ha ha ha ha ha co wy ku.....wa wiecie, było troszke inaczej niż zostało napisane. Jestem mężem tej szczęśliwej mamy i to ja odbierałem poród. Nikt kto nie widział, nie może soizić co ja w tamtym momęcie przeżywałem. Owszem moja mama prowadziła rozmowe z dyspozytorem a ja w tym momęcie siedząc pprzy żonie najpierw wody odeszły prosto we mnie po czym była tylko krew bardzo dużo krwi i nagle widziałem włosy i głowe po chwili juz dziecko trzymałem na rękach... natychmias był spokuj i cisza. dziecko nie płakało nie wiedziałem już w pewnym momęcie czy pępowine trzeba od razu szybko przeciąć czy dopiero kiedy urodzi łożysko, przy takiej adrenalinie zrobił bym wszystko co by było trzeba. ale teraz jestem najszczęśliwszym Tatą na świecie byłem pierwszą osobą jaką zobaczyła moja córka a nie lekarz czy jakakolwiek pielęgniarka.
Gratulacje jest Pan Szczęsciarzem- to musi być niesamowite uczucie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyspozytor (zwykly człowiek nikt go nie widzi) można zawsze po nim pojechać, ale nie mówi się ile przykrych słów zbierze i ile dobrej roboty wykona zanim przybędzie własciwa pomoc..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyspozytor (zwykly człowiek nikt go nie widzi) można zawsze po nim pojechać, ale nie mówi się ile przykrych słów zbierze i ile dobrej roboty wykona zanim przybędzie własciwa pomoc..
Badżmy milsi dla dyspozytorów i uważnie ich słuchajmy!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmowa z wzywającym to podstawa. Wykładacie się na koordynacji większych wypadków. Tu jest problem i jeszcze długo będzie, dopóki się nie zmieni personel. 10% z Was potrafi podjąć adekwatne działania. Możecie się się chwalić takimi sukcesami jak to. Tylko to nie jest żaden sukces, to jest Podstawą, doradzić dzwoniącemu. Chociaż dla bohatera artykułu to może faktycznie szczyt możliwości. Jeżeli tak to należy się tylko bać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno nie ma w tym niczyjej winy a napewno nie dyspozytora, dzięki któremu przynajmniej wiedzieliśmy jak postępowac. Dziękować że właśnie na niego trafiliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeżeli obywatelu myslisz że każdy powinien dac sobie radę w takiej sytuaci myśle ze jesteś w błędzie. Nie jest to miły widok a po drugie tym bardziej nie karzdy wytrzymał by w takim przypadku właśnie widzi co dzieje się z jego żoną i dzieckiem mysle że wiekszość ludzi odpływa.... nie chodzi tu o to czy ktos sie chwali tylko ze jest z siebie dumny....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem "przejęty" tym artykułem...przecież to jego praca... Na call center nie pracuje... i o ile nie nalezy to do jego obowiązków, to powinno, aby ratownictwo miało jakiś sens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...