Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dźgnął sąsiada nożem, bo lubi głośną muzykę

Utworzony przez kapito, 17 kwietnia 2009 r. o 06:17 Powrót do artykułu
Co za sukinsyn! Przydało by się wkroczyć do mieszkania takiego bydlaka, siekierą rozjebać grający sprzęt, a tego buraka powiesić na linie za nogi na drzewie. Wtedy byłbym usatysfakcjonowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TEŻ MAM TAKIEGO SĄSIADA CO SIĘ ZE WSI SPROWADZIŁ DO MIASTA I SŁUCHA MUZYKI JAK CHORY PSYCHICZNIE I NIE MOŻE ZROZUMIEĆ CO TO SZACUNEK DLA INNEGO CZŁOWIEKA,A NA POLICJĄ SZKODA CHODZIĆ BO NIE REAGUJĄ ,DOPIERO JAK SIĘ ZDARZAJĄ TRAGEDIĘ TO SIĘ BĘDĄ MĄDRZYĆ I WDZIĘCZYĆ DO KAMERY OPOWIADAJĄC ANDRONY DLA ĆWIERĆ INTELIGENTÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znam tego 22 latka - to psychol . ma zolte papiery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Koletko do spółki z Dziekońskim zakłócają ciszę nocną na osiedlu Kołłątaja, grając głośno na statku przy Wiślanej to nikogo z władz nie interesuje. Ciekawe kiedy tam zdarzy się jakaś tragedia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja niewinie chlopaka tylko rodzicow przyklad idzie zgory to zdomu wynosimy takie wartosci a nie inne tym bardziej ze chlopak jest chory psychicznie I TO MATKA POWINNA ODPOWIADAC NIE ON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...