Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieci zobaczyły nagie zdjęcia nauczycielki

Utworzony przez paula, 19 lutego 2015 r. o 09:33 Powrót do artykułu
nauczycielka i wielka afera... a gdyby to była np. ekspedientka to nie byłoby afery. przestanmy szufladkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być bezmózgiem, żeby pozwolić sobie robić takie zdjęcia i w dodatku przesyłać je drogą elektroniczną? Przecież plik raz "wpuszczony" w sieć z dużym prawodpodobieństwem zostaje tam na zawsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczycielka w wieku emerytalnym? goła atrakcja, trzeba być pustakiem, by rozbierać sie na nocnym dyżurze w pracy. Są do tego inne miejsca, bardziej romantyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy to az takie bardzo jest wstrzasajace? NAGOSC? przeciez to nasze naturalnosc! wielka mi afera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siedzą do 80-siątki, miesjaca młodym blokują, niech spada na emeryturę.. cwaniara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... to ona pracowała na tym dyżurze w nocy czy się zabawiała ? Bo juz sie pogubiłem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te zdjęcia? Sam bym chętnie zobaczył ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a było co oglądać? fałdy na brzuchu i zwisające piersi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara GŁUPIA baba!!! Jest to kolejny dowód na  to,że wraz z wiekiem niektórym odbija!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci zobaczyły nagie zdjęcia nauczycielki!!!!! Doznały szoku i traumy i potrzebują teraz specjalistycznej pomocy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... to ona pracowała na tym dyżurze w nocy czy się zabawiała ? Bo juz sie pogubiłem :)
Pracowała , robiła praktyczne wyklady , do czego służy to i tamto , przecież młodzież musi czrpać wiedzę , jeszcze taka nie rozgarnieta latorośl. Ja nie widzę nic zdrożnego  , jak ktoś dzieli się wiedzą Nagroda jej się należy , a nie karcenie.. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowała , robiła praktyczne wyklady , do czego służy to i tamto , przecież młodzież musi czrpać wiedzę , jeszcze taka nie rozgarnieta latorośl. Ja nie widzę nic zdrożnego  , jak ktoś dzieli się wiedzą Nagroda jej się należy , a nie karcenie.. :P
Nie sądzisz,że już otrzymała nagrodę... za te wykłady i OK. Należy się jak NIC. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci miały nieszczęście zobaczyć jak wygląda naga prawda. Przychodzi baba do lekarza, a lekarz mówi - Proszę się rozebrać. Po chwili lekarz - O, pani nauczycielka! Baba - A skąd pan wie? Lekarz - Bo ma pani ciało pedagogiczne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nauczycielka pracowała w ośrodku jako opiekunka w nocnym internacie. Z partnerem kontaktowała się za pośrednictwem internetowego komunikatora Skype i podczas jednego z nocnych dyżurów pozwoliła sobie zrobić rozebrane zdjęcia."   Kiedyś ludzie "kontaktowali się" osobiście, twarzą w twarz, organ w organ. Chyba za stary jestem, bo nie rozumiem tych nowinek internetowych. To chyba zboczenie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 CIAŁO PEDAGOGICZNE i wszystko w tym temacie . Babka zdurniała na stare lata .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nu kto chce zobaczyć niech klika ale żeby nie było mówię że można doznać szoku dzieci proszone o nie klikanie  https://www.youtube.com/watch?v=TuFNxF1bywA tak więc ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....czy nauczycielka czy urzędniczka, kur...a zawsze jest kur...ą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagie były zdjęcia, czy nauczycielka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wieku przedemerytalnym to musiały być niezwykle seksi te zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel ponosi jedynie winę za to, że jest osobą niedojrzałą emocjonalnie. Rozsądna osoba nie pokazuje gołego tyłka w pracy- no chyba, że w wc, albo w burdelu pracuje. Partner to też prawdopodobnie mentalne "dziecko", albo osoba z lekka niepoczytalna. Artykuł powinien być kontynuowany w wersji: jak radzi sobie lubelski amant we Francji ;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...