Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzięki obwodnicy spadła liczba wypadków w Puławach

Utworzony przez alonzo, 20 października 2011 r. o 19:34 Powrót do artykułu
obwodnica w porządku, ale już użytkownicy nie wszyscy miałem taką sytuację, że wyprzedzałem tira lewym pasem, a z przed niego na lewy pas wyjechała mi jakaś pojeb*na baba ! ledwo udało mi się odskoczyć na prawy pas przed tira (nie zmusiłem go do hamowania) jeszcze k*rwa się dziwiła jak ją strąbiłem MYŚLCIE za kierownicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alonzo napisał:
obwodnica w porządku, ale już użytkownicy nie wszyscy miałem taką sytuację, że wyprzedzałem tira lewym pasem, a z przed niego na lewy pas wyjechała mi jakaś pojeb*na baba ! ledwo udało mi się odskoczyć na prawy pas przed tira (nie zmusiłem go do hamowania) jeszcze k*rwa się dziwiła jak ją strąbiłem MYŚLCIE za kierownicą
no coś podobnego, jak mogła zmienić pas. niebywałe skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed zderzak z za tira przy ponad 100 głupia ci*** i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta obwodnica była by fajna jak by miała dwie jezdnie a tak jest bardzo nie bezpieczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja, i parę osób za mną, wyprzedzałam prawym pasem bo lewym jechało dwóch młodych chłopaków - i nie było skrzyżowania żeby w lewo mieli skręcać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
II część nigdy nie powstanie. Teraz w dobie tego całego kryzysu nigdy nie będzie pieniędzy, bo zawsze znajdzie się potrzeba nadrzędna, ważniejsza od naszej II części obwodnicy... zobaczycie że tak będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzienniku prosze nie pisać ze dzieki obwodnicy spadła liczba wypadków. oficjalne stanowisko władz w sprawie bezpieczeństwa jest taki: liczba wypadków spadła bo podniesiono ilość nieoznakowanych aut policyjnych, podniesiono wysokosć mandatów i zwiększono ilość fotoradarów ... dalsze zwiekszanie tych "czynników" spowoduje ze polacy naród nie umiejący jeździć przestanie robić wypadki. DOBRE DROGI NIE ZMNIEJSZAJĄ ILOSC WYPADKÓW !! w europie zachodniej ginie mniej ludzi bo oni lepiej jeżdza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli w mieście wypadków -10, za to na obwodnicy +17 i to groźniejszych... Bilans = 7 wypadków więcej.... gdzie tu logika i wykazywanie korzyści? chyba, że korzyść dla pomocy drogowej, mechaników, zakładów pogrzebowych itp- to wtedy się zgodzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qqq napisał:
Ta obwodnica była by fajna jak by miała dwie jezdnie a tak jest bardzo nie bezpieczna
Ja już o tym mówiłem w 2008 roku, ale nikt nie chciał słuchać, wtedy mówili, że w 2010, a najpóźniej w 2011 druga część obwodnicy powstanie. Kto to wymyślił, aby jeden odcinek drogi (obwodnica miasta) był budowany na raty? Albo budujemy cały, albo wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- I CO Z TEGO - A NA OBWODNICY ???? a przy samym zjeżdzie do zakładów!!!!! = ale za to miasto będzie rozjechane - wystarczy tylko zobaczyć ile tirów jedzie LUBELSKĄ -I PARTYZANTÓW - MOŻE COŚ W TYM TEMACIE ZROBI PREZYDENT I POLICJA....ŻYCZĘ DUŻO POWODZENIA....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...