Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mam 12 lat słuzby pampersa znam od dawna wcalę się nie dziwię że się go nie docenia =beztalencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co u Mareczka dalej pije ze smutku &
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej zakompleksieni anonimowi pseudo hejterzy siedzący cichutko na kiblu z komórką w ręku, żeby nikt tylko was nie zauważył jak piszecie te swoje bzdury na temat innych i rozpuszczając ploty chcąc skłócić dookoła wszystkich. Mam coś dla was. Na pewno się przyda :) Przeczytajcie a wasz Świat się zmieni. http://www.kodatrakcyjnosci.pl/?gclid=CJGvy9z8nskCFWsNcwodWocNXw Trzymam za was kciuki :) Ps. Forma zwracania się w waszym kierunku z małej litery jest celowa i nie jest to błędem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co u Mareczka dalej pije ze smutku &
ty się napij może ci się polepszy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpapierkijcie sie od marcinka Poczciwa z niego chlopinka, spojzcie na siebie beztalencia. Ilu z was chodzilo z niuansikami do komendanckiego pokoju zeby zaplusowac przed czarnym i sprzedac cos na znajoma twarz za jego plecami Aby wam zylo sie dobrze!!! Nooo ilu cwaniaczki???? Takze nie skamlec mi tu ryjem na Pampiego, Trzeba w lustro spojrzec!!! (: Skamlecie ryjami na malego lysego z wasikiem Ze idiota i tak dalej Ale jak napisal raport na komendanta za uszkodzony radiowoz To wszyscy mu brawo biliscie (: !!!! Wiec odjebcie sie od Pampiego DWULICOWE RYJE!!!!! Jak patrze jak skamlecie na komendanta w czterech scianach aA pozniej wlazicie mu w dupe aby dal wam 50 zl dodatku TO ZYGAC SIE CHCE! A teraz napierdalacie na Pampiego. Zalosne osoby z napisem Policja na munduze, zero zasad honoru. Przestancie juz udzielac sie na tym forum bo widac w komendzie kto z was pisze te brednie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w pełni i jedno pytanie .Kim jestem KPP????? I nie 50 zł tak od 150 zł myślę i zejdą do 50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mamy policję w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mamy policję w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jaką super jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za policja nie znają przepisów prawa. jeden pyta się drugiego co ma robić. jak mnie zatrzymywali to nie umieli napisać protokułu zatrzymania i przeszukania. latali i pytali się innych glin jak to się pisze. a byli to starsi sierżanci. typowe nieuki policja uratowała im życie. nie umieli by nawet zarobić na chleb. a kultura u nich nie istnieje. Słoma im z butów wystaje/////////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest z naszymi uczonymi policjantami z Puław. jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację typowi nieuki jak za milicji i zomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechał po pojaku teraz pan Marek będzie pracowal do 67 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kit mu w d..pę. zasłuzył to niech zapier....la
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....coraz wiecej przebierancow coraz trudniej o Orginal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek już będzie orginalnym pija..em
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...