Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziewiąty dzień okupacji w Zakładach Azotowych Puławy

Utworzony przez olo, 26 marca 2012 r. o 06:21
Ten strajk to pomyłka. Lepiej by podpisali przynajmniej byłaby z tego podwyżka... a tak się skończy tym, że załoga przez dwóch obrażonych nie dostanie ani grosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkujcie dalej sku***ele. Związki Zawodowe to męty i nieroby niszczący zakłady w Polsce. Mieliśmy wiele przykładów w kraju, regionie jak niszczono i zniszczono szereg markowych zakładów. Oni nie patrzą na kryzys, ekonomikę firmy, oni widzą jedynie pieniądze na swoim koncie. Dyrekcja Azotów powinna im pozwolić zagłodzić się na śmierć, inni nie poszliby na takie rozwiązania. Rozumiem rolę zw. zaw. ale wszystko musi mieć odpowiednią granicę roszczeń, odpowiedni umiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joku napisał:
Strajkujcie dalej sku***ele. Związki Zawodowe to męty i nieroby niszczący zakłady w Polsce. Mieliśmy wiele przykładów w kraju, regionie jak niszczono i zniszczono szereg markowych zakładów. Oni nie patrzą na kryzys, ekonomikę firmy, oni widzą jedynie pieniądze na swoim koncie. Dyrekcja Azotów powinna im pozwolić zagłodzić się na śmierć, inni nie poszliby na takie rozwiązania. Rozumiem rolę zw. zaw. ale wszystko musi mieć odpowiednią granicę roszczeń, odpowiedni umiar.
a gdzie ci to powiedzieli ?? w tvn'ie ?? powtarzasz bzdury. ja cztam te twoje wypociny to nie wiem czy śmiać sie czy płakać nad twoją głupotą. synku jak nie masz pojęcia kto stoi za wyniszczaniem polskiej gospodarki to lepiej nie pisz nic. magdalenka, okrągły stół tam szukaj winnych. jeszcze duzo nauki historii i samodzielnego myślenia przed tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy strajkujący mogą się domagać podwyżek przy takich zyskach zakładu, czy mogą wiedzieć kto jest odpowiedzialny za awarie i nieudane inwestycje modernizacyjene, czy mogą się odmagać poprawy swojego bespieczeństwa w zakładach chemicznych - w/g was NIE!!!. Czy znacie postulaty strajkujących????? - kim wy jesteśćie?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
a gdzie ci to powiedzieli ?? w tvn'ie ?? powtarzasz bzdury. ja cztam te twoje wypociny to nie wiem czy śmiać sie czy płakać nad twoją głupotą. synku jak nie masz pojęcia kto stoi za wyniszczaniem polskiej gospodarki to lepiej nie pisz nic. magdalenka, okrągły stół tam szukaj winnych. jeszcze duzo nauki historii i samodzielnego myślenia przed tobą.
Napisz chłopu dosadnie że za wszystkm stoi żydokomuna,która sobie POstawiła za cele,ograbić,zrujnować,i zniszczyć,wszystko wg.scenariusza bolka-konfidenta,i niech obejrzy NOCNĄ ZMIANE-wtedy otworzy oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo !!!jestem z wami . a o jakim kryzie piszecie pieniądze są kwestia uczciwego podziału !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniejsze koryta dla po-OSŁÓW i wszystkim starczy,i będzie druga Japonia jak chciał KONFIDENT bolek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...