Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Początek twardego lądowania obietnic P. Maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Pan prezydent miał zaoszczędzić kilka mln na cyganach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byly prezydent z wysoka emerytura wypoczywa. A nowy sobie tez poradzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc takie bagno, następne długi i zaniedbania zostawia się nowemu wlodarzowi w " prezencie "?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli nie najlepiej się działo w Puławach i dlatego mieszkańcy pognali starych. Pan Maj musi przeprowadzić dogłębne zmiany personalne - inaczej popłynie z nurtem starego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj w MOPS złożyć wniosek o becikowe i 500 plus. Z Niwy drałowałem piechotą- nie stać nmie na samochód chociaż z żoną pracujemy. Jaki byłem wkur....y gdy stojąc w kolejce widziałem przez okno podjeżdżające taksówki i wysiadające z nich całe rodziny zapasionych cyganów..... Pytam się ile jeszcze będą żyć z naszych podatków, ile jeszcze pokoleń będziemy utrzymywać!!!! Mam nadzieję że pan Prezydent Maj spełni swoje obietnice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli nie najlepiej się działo w Puławach i dlatego mieszkańcy pognali starych. Pan Maj musi przeprowadzić dogłębne zmiany personalne - inaczej popłynie z nurtem starego.[/quote]   [quote] Kodeks pracy pozwala mu na takie dogłębne zmiany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj w MOPS złożyć wniosek o becikowe i 500 plus. Z Niwy drałowałem piechotą- nie stać nmie na samochód chociaż z żoną pracujemy. Jaki byłem wkur....y gdy stojąc w kolejce widziałem przez okno podjeżdżające taksówki i wysiadające z nich całe rodziny zapasionych cyganów..... Pytam się ile jeszcze będą żyć z naszych podatków, ile jeszcze pokoleń będziemy utrzymywać!!!! Mam nadzieję że pan Prezydent Maj spełni swoje obietnice.
 Bardzo ciekawe z którego okna pan to widział .Przecież z miejsca w którym się składa wnioski nie ma takiej możliwości.?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli nie najlepiej się działo w Puławach i dlatego mieszkańcy pognali starych. Pan Maj musi przeprowadzić dogłębne zmiany personalne - inaczej popłynie z nurtem starego.
 Kodeks pracy pozwala mu na takie dogłębne zmiany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego redaktorze nie rzuca się Pan na ratunek Azotom,pisowscy geniusze chyba już 3 albo 4 zmiana doprowadziła do tego że Na początku listopada zarząd Grupy Azoty Puławy przedstawił raport dotyczący ujemnego wyniku finansowego za trzeci kwartał 2018 roku. Jak się okazało, spółka wkrótce zrezygnowała ze wspierania piłkarskiego Klubu Sportowego Wisła Puławy, którego była głównym sponsorem. No i jeszcze ta elektrownia na węgiel. Ratunku!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli Cyganie przyjechali Elmo taxi to chyba dobrze dla nowej radnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tylko wam cygany do mordy wchodzą a wy same pasożyty ze wszystich stron wyciągacie pieniądze i żerujecie na innych. Ale tak to jest z Polakami swoich nosów nie pilnują tylko cygańskie dupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta ciemność w sporej części pulaw to oszczednosci wprowadzone przez prezydenta? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 We wtorek widziałem prezydenta w kablówce, podczas otwarcia wystawy Liceum Plastycznego w DCH, jak lansował się jej "dyrektor"( nie było konkursu). I zrozumiałem..... nie będzie żadnych zmian personalnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOPS należy dogłębnie rozliczyć z całej działalności na rzecz zapomóg dla cyganów. Panie Maj czekamy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kiego diabła ta ławeczka za tyle tysięcy i ta aleja gwiazd, albo ta tężnia! Czy nie ma innych, ważniejszych inwestycji? Na takie głupoty tyle kasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...