Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Faktura z dopiskiem "opis się wymyśli". Zastrzeżena po kontroli w MOPS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lutego 2017 r. o 21:09 Powrót do artykułu
Witam mam do napisania prace mgr na temat: przemoc wobec dzieci w rodzinie na przykładzie uczniów z klad 5-6 szkoły podstawowej w Kielcach w sumie 4 rozdziały, około 80 stron. jaki byłby koszt takiej pracy. pozdrawiam Marcin marsd@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgłaszać  oszusta na policję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Marcinie, pracę mgr należy napisać samodzielnie. Koszt takiej pracy to własny wysiłek intelektualny. Satysfakcja gwarantowana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam proszę o odpowiedź na dodatkowe pytania: 1. temat już znam 2. czy jest już ułożony plan 3. ilość stron znam 4. termin realizacji 5. czy będzie realizowana rozdziałami czy całość jednorazowo 6. czy z gwarancją na ocenę 5 7. miejscowość zamieszkania lub najbliższe miasto 8. źródło informacji o moich usługach po odpowiedzi na w/w pytania podam wycenę i warunki współpracy pozdrawiam tekstyna555@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sprawie skweru Niepodległosci urzędnicy też chyba dawali prokuraturze i innym badającym skwer wstecznie datowane dokumenty??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale afera. Ja jak byłem kierownikiem to, żeby nie tracić czasu to pod jedną maszynę pisałem większość faktur i tak w zakładzie nikt nie miał pojęcia na co to i po co. Przy audytach zewnętrznych trzy razy tę samą maszynę pokazywałem, bo szukać konkretnych nikt nie miał serca. I o dziwo... cztery osoby i nikt nie zobaczył deja vu ;) Normalnie pracownik MOPS powinien rozpłatać se bebechy. I na co była to faktura? Na 100 ołówków? Parodia w biały dzień. No i ta afera z GW. Też nie lubię Michnikowych wypocin. Ale to, że nie lubię jeździć fordem, to nie oznacza, że służbowego bym nie przygarnął. Jeden dziennik w kolekcji prenumerat, to faktycznie bida, aż piszczy, a nie rozrzutność. Chociaż ja wybrałbym Gazetę Prawną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto kogo zgłosi na policję? Kto za coś odpowie? W groblowo city oni są bezkarni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mops robi co chce. Państwo w państwie. Zasiłki dla pewnej mniejszości też są wymyślane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Witam mam do napisania prace mgr na temat: przemoc wobec dzieci w rodzinie na przykładzie uczniów z klad 5-6 szkoły podstawowej w Kielcach w sumie 4 rozdziały, około 80 stron. jaki byłby koszt takiej pracy. pozdrawiam Marcin marsd@op.pl
wal się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot i cała śmieszna instytucja...na zasiłek rodzinny wypełnia się papierow jakbys brał kredyt pod hipoteke a dostajesz 92 zł..(przykład z życia).. ale za to ,,romowie" w tym mieście mają ciut lepsze dodatki.. bo co?? bo są lepsi?? bo ja pracuję a moja kobieta siedzi z dzieciakiem to juz sie nie należy wiecej?..no nie ,,bo przekroczyliście dochody..blebleble itd...także ,,pozdrawiam" włodarzy tej wymierającej z młodzieży mieściny..mopc.. miejski ośrodek pomocy cyg...m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mopc - temat dla radnych aby zmienić nazwę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rzundzili Polską POkraki to GWno było prenumerowane na tony. W UM Lublin jako pracownik tej firmy POtwierdzam jak Łysoń kupował "Wybiórczą". A teraz nasi GWno ledwo dyszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tą prenumeratę GW to powinien prokurator wjechać do tego MOPSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, bo najlepiej to wziąć zasiłek z MOPS i pierdzieć w stołek. Wydaje mi się, że gość psioczy na Cyganów, bo sam chciałby tak żyć jak oni. Więcej ambicji! Bardzo dobrze, że ten MOPS w końcu ktoś kontroluje! Cyganie to jedna patologia, ale pobieranie zasiłków i życie zagranicą to drugie. Wypłata pani dyrektor to trzecie. A z prenumeratą to podpowiadam, że pojawił się nowy periodyk "Objawienia i cuda" :D Akurat dobre studium dla rozwiązywania patologii administracyjnych w mieście ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinny być zarzuty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak u Was ale znam podpowiedzi MOPS i kryzysowego bo to jedno,ich psychologów biorących kasę za bzdury w przypadsku Mojej byłej która nie jest ze Mną 2 lata a skarży o próby nakłaniania do sexu i gwałt wstecz.Również o alkoholizm mimo swojej pijackiej historii od czasu poznania 35 lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podrobili podpisy daty? I kogos za to coś spotkało? Śmieją się z tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Sieci, DoRzeczy, Gazeta Polska to obowiązkowa lektura prawdziwego Polaka patrioty, beneficjenta MOPSu. Żenada pisowska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisja rewizyjna baaardzo kompetentna. Pani Pakuła z pewnością nie czyta gazet, jeśli nie ma w nich kolorowych obrazków, a panowie wolą Świerszczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że w mopsie siedzą kompetentne urzędasy podrabiajace podpisy opisy i daty. Zawsze cos się wymyśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...