Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie jest strona "teraz puławy?"

Utworzony przez hahahhaha, 10 lutego 2009 r. o 10:16
Chciałam skomentować pewien artykuł i niestety nie mogę znajść żadnej strony tgo tygodnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahhaha napisał:
Chciałam skomentować pewien artykuł i niestety nie mogę znajść żadnej strony tgo tygodnika?
tygodnik teraz puławy nie ma swojej strony internetowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda bo wypisują nie do końca wyjaśnione rzeczy. No i nie podają wszystkich faktów niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję kontakt mailowy: pawel.buczkowski@teraz.pulawy.pl lub telefoniczny (081) 887-96-10 pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No szkoda bo chciałam porozmawiać na forum. Bo może mój tok myślenia jest zły. nie można pozbyć się osoby ze swojej działki bo prasa i telewizja i niektóre władze stają w jej obronie. No ale może powinno tak być że ci dobrzy są źli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelniczkaa napisał:
No szkoda bo chciałam porozmawiać na forum. Bo może mój tok myślenia jest zły. nie można pozbyć się osoby ze swojej działki bo prasa i telewizja i niektóre władze stają w jej obronie. No ale może powinno tak być że ci dobrzy są źli.
O co chodzi dokładniej ? Można się zająć sprawą . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działka została oddana kiedyś na cel dobroczynny pod mleczarnię. Niestety kiedy spółka podupadała wynajęła budynek pod sklep. Chcąc odzyskać działkę zostały wniesione sprawy do sądu. Wszystkie zostały wygrane. Mleczarnia nie miała prawa wynajmować działki gdyż nie miała dokumentów pozwalających na to. Osoba zasiedlająca była na każdej sprawie od 7 lat i składała odwołania i robiła wszystko by przedłużyć. Trzeba było włorzyć dużo pieniędzy i nerwów by to przebrnąć. Kiedy wreszcie są prawomocne wyroki Pani Twierdiże on ma prawo tam byći twierdzi że o niczym nie wiedział I oskarża nas o nie stwozone historie. W tv próbuje zrobić z siebie ofiarę a w gazecie oczernia nas i kłamie. No ale wiadomo ona zkrzyknęła tv i gazetę więc wszyscy stają w Jej obronie. Tylko dlaczego ta Pani może korzystać z naszej działki a my nie? Pozatym na tej działce odbywa się handel alkoholem a kiedy występuje się o pozwolenie na taki handel trzeba pokazać akt własności ziemi i wiele innych dokumentów Ta Pani tego nie ma. To się naprawde w głowie nie mieści. Wszysko w tym kraju załatwia się przez układy czy to miała byc tylko prowokacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dymollo@op.pl - prosze Panią o kontakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie troszkę boje sie że zaraz ktoś Tu wyczyta coś złego i mnie do sądu poda bo tak też może być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się prosze nie martwić. Krzywda nikomu się nie stanie. Prawda jest jedna i tylko ona jest najważniejsza bo jest uczciwa. Reszta to kwestia .... moja. dymollo@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam a jak Pan chce się tym zająć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po swojemu .
Ostatnio edytowany 12 lutego 2009 r. o 15:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli 'TERAZ PUŁAWY" będą dawać zdjęcia wójta K urowa-zmniejszy się popyt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leszcz napisał:
jeśli 'TERAZ PUŁAWY" będą dawać zdjęcia wójta K urowa-zmniejszy się popyt...
a dlaczego niby ?? taki brzyydal ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ skąd -przystojny facet nie żaden brzydal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...