Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie na Sylwestra w Puławach? Fontanna czekolady albo wypuszczanie lampionów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 grudnia 2019 r. o 20:40 Powrót do artykułu
Lawa ? czy to może reaktywacja Klubu tak jak kiedyś ? Ktoś coś wie na ten temat ?? To jednorazowy strzał czy jest szansa na cykliczne imprezy w Klubie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lawa 225 pln od osoby, odbiór wejściówek w Rejsie i wszystko jasne. Raczej jednorazowa akcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś kiedyś dawno dawno temu... było fajnie w Lawie, miło powspominać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byle nie w Nałęczowie. Mieszkałem u chudy ul.spacerowa i porysowali mi dwa auta celowo.odradzam albo na do widzenia granata odpalić.spacerowa 25.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łeee to w nosie mam taką imprezę, myślałem że prawdziwa Lawa wróciła a tu jakiś Rejs...Mógłby ktoś z jajami ogarnąć ten klub i zrobić z niego dobre disco tak jak było kiedyś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lawa i co znowu narkotyki itd. ? Kazimierz Dolny odradzam wszelkie pesjonaty , dno i metr mułu zwłaszcza ten u Emilki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Lawa w ogóle jest aktywna?! :D Jakoś słabo się reklamują, nic nigdzie nie słychać, nie widać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Lawa Club Puławy to już tak na stałe wróci do imprez co sobota, czy to tylko taka mini reaktywacja na Sylwestra?....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...