Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gm. Janowiec: W budżecie zalew, drogi, boiska

Utworzony przez kris, 8 stycznia 2014 r. o 08:57 Powrót do artykułu
a kiedy zrobicie fragmant drogi Puławy Janowiec na wysokosci kol. Góra Puławska?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy zrobicie fragmant drogi Puławy Janowiec na wysokosci kol. Góra Puławska?? 
Szanowny "kris"!   Droga z Góry Puławskiej do Janowca nie jest drogą gminną. Na odcinku Góra Puławska- Sadłowice i do Nasiłowa jest drogą wojewódzką. Od Sadłowic wzdłuż Kol. Góra Puławska do samego Janowca to droga powiatowa. Tak więc pomyliłeś adresata. Podzielam Twoją troskę, ta droga wymaga pilnego remontu w postaci nowego asfaltu, a nie corocznego łatania dziur. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz zarabiać na wszystkim bez wychodzenia z domu. http://pieniazek.urwij.pl  Naciśnij "zacznij zarabiać" i przeczytaj zasady. To nie ściema, Sprawdz!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ma pytanie bo razem z żoną planowałem zrobienie podjazdu na posesji oraz do drogi głównej. Słyszałem że trzeba mieć na to specjalne pozwolenie. Polecono mi taką specjalną firmę która przygotowuje pozwolenia tutaj można znaleźć więcej informacji na temat ich pracy. Jak myślicie opłaca się wykonywać takie badania czy to na pewno obowiązkowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...