Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Janowiec chce przejąć zamek od muzeum

Utworzony 13 października 2015 r. o 12:04 Powrót do artykułu
sprzeddza ii bedzie kasa oraz hotel :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ego wójta przerasta wszystko. Na nic chłopina nie ma pieniędzy a zamku się mu się zachciewa. Królewicz jakiś kresowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto tak naprawdę stoi za wójtem??? Przecież jasne jest jak słońce, że chodziłoby o sprywatyzowanie zamku i terenów przyległych! A akurat teraz na zamku dzieje się bardzo dużo, jak nigdy dotąd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt to mało wie o zamku liczy na kasę z hotelu albo imprez g go interesuje turystyka  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt to mało wie o zamku liczy na kasę z hotelu albo imprez g go interesuje turystyka  
A o czym on wie cokolwiek poza chęcią na robienie kasy dla siebie i kumpli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto tak naprawdę stoi za wójtem??? Przecież jasne jest jak słońce, że chodziłoby o sprywatyzowanie zamku i terenów przyległych! A akurat teraz na zamku dzieje się bardzo dużo, jak nigdy dotąd!
Bzdura. Żeby coś sprywatyzować potrzebna większość w radzie - już krakaliście, że sprywatyzują Ośrodek Zdrowia i co? I nic! To samo z zamkiem - wójt sobie może rządzić gminą, ale radni nie pozwolą mu ruszyć zamku, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Poza tym i tak zamku gminie nie dadzą, wójt za cienki jest, żeby przeprowadzić tak skomplikowaną operację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Janowiec przejmie zamek to wiem kto będzie remonty prowadził!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Janowiec przejmie zamek to wiem kto będzie remonty prowadził!
Więcławski z Wilkowyj, albo ten z Oblas, albo ten niby  z Przyłęka. Sami swoi. Hehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...